יש לי שאלה אליכם..

אהלן. אני נערה בת 16,ואני לא אוהבת את הגןף שלי, כולם אומרים לי שאני רזונת ואני רואה את עצמי שמנה. אני מצרפת לכם שתי תמונות, ואשמח לקבל חוות דעת על איך הגוף שלי נראה? אוהבת3> גלי
dsc01388.jpg
dsc01386.jpg

הם בהחלט צודקים!

את ממש רזה.....אין לך כל סיבה לחשוב שאת שמנה! ואם את עדיין לא מצליחה להבין את זה, יכול להיות שיש לך בעיה. רצוי ללכת לבדוק!

הייי..מאוד אשמח לעזור לך בזה

שמעי את רזה והכל פשוט את צריכה קושר גופני.. אני יכולה להביא לך כמה שאת יכולה לעשות בביתת ... כנסי לאתר קליקות אתר מגניב תתיתחברי עם אנשים מאוד מעניין ..אנשים מאוד טובים ומאוד כייף שמה.. http://www.klikot.co.il/Album.aspx?album_id=48407&entity_type=1&entity_id=171705 דברי איתי אני יביא לך הכל איך לשפר את הגוף ותאמיני את תיהי מרוצה

תודה על התשובה[;

לא ממש הבנתי איך מתחברים לאתר קליקות,ובאמת אשמח להכיר אנשים חדשים קצת חסר לי.ולא הבנתי מה לעשות כדי לשפר תכושר הגופני שלי. אשמח אם תעזרי לי [; אוהבת3> גלי

הם בהחלט צודקים!

את ממש רזה.....אין לך כל סיבה לחשוב שאת שמנה! ואם את עדיין לא מצליחה להבין את זה, יכול להיות שיש לך בעיה. רצוי ללכת לבדוק!

תודה על התשובה הדס..אבל

אני לא חושבת שאני שמנה.כולם אומרים לי שאני ממש רזונת והכל אבל אני פשוט מסתכלת בראי ורואה ת'עצמי שמנה.זה מחשבה שלא עוזבת אותי.

יש לי שאלה אליכם..

אהלן. אני נערה בת 16,ואני לא אוהבת את הגןף שלי, כולם אומרים לי שאני רזונת ואני רואה את עצמי שמנה. אני מצרפת לכם שתי תמונות, ואשמח לקבל חוות דעת על איך הגוף שלי נראה? אוהבת3> גלי

פשוט תעשי ספורט זה יעלה לך תביטחון העצמי

ותרגישי הרבה יותר טוב עם הגוף שלך! תאמיני לי! וגם לחדש מידי פעם את הבגדים [אם יש כסף] זה יכול להראות לך שאת שווה..רק לשנות את ההרגל של הלבוש.. ואולי להסתפר מידי פעם בצורה שונה זה יראה לך שאת יפה! אבל בטכלס של הטכלס את בסדר גמור!! ואל תתני לזה לדכא אותך

הגוף שלך.. כנסי

היי.. תקשיבי גם לי כולם אומרים שאני רזה מידי וכולם אומרים לי שאני צריכה לעלות במשקל. אני שוקל 42 על גובה 1.59- 1.60 אני בתת משקל?? מישו יכול לענות לי אני חושבת שהגוף שלך בסדר כמה את שוקלת? ואם את ממש מרגישה לא נוח פשוט תעשי ספורט

לטלי!

את נראת טוב,את לא נראית שמנה. אם את חושבת בכל זת שאת כן,אז אולי תלכי לדיאתנית והיא תגיד לך אם המשקל שלך טוב או לא. שחף שמ.

לגלי

אני מצטערת שקראתי לך טלי... אנ חדשה בפורום... סליחה, שחף שמ.

לגלי

אין לך מה לדאוג... הגוף שלך מהמם אל תחשבי אף פעם שאת שמנה כי מפה מתחיל אנורקסיות חס וחלילה עליך מה פתאום אני לא אומרת את זה עליך אבל נשים רואות את עצמן שמנות למרות שכולם אומרים שהן רזות אפילו את צריכה לאכול קצת ולעלות במשקל .........

תודה על התשובה הדס..אבל

אני לא חושבת שאני שמנה.כולם אומרים לי שאני ממש רזונת והכל אבל אני פשוט מסתכלת בראי ורואה ת'עצמי שמנה.זה מחשבה שלא עוזבת אותי.

את? שמנה? נפלת על הראש??!

לאסף..

לא נפלתי על הראש. אולי לך זה נראה מוזר והכל. אבל ככה אני רואה את עצמי. יש'לך אולי איזה עצה לתת לי כדי לשפר תדמוי העצמי שלי?? בתודה גלי

יש לי שאלה אליכם..

אנורקסי זה לא סקסי נה נה נה נה נה בסוף מתים.

תודה על התשובה הדס..אבל

רואה וחושבת במקרה הזה זה אותו הדבר...

תיקנת אותי לזה שאת לא חושבת שאת שמנה אלא רואה את עצמך במראה כשמנה...זה אותו דבר ואולי אפילו חמור יותר! את לא רואה שאת רזה? אני ברצינות חושבת שכדאי לך להשקיע קצת יותר מחשבה בעבודה שזו בעיה....ובמקרה הצורך גם לשתף אנשים (שמכירים אותך ושאכפת להם) ולפנות לעזרה.

הגוף שלך.. כנסי

היי.. תקשיבי גם לי כולם אומרים שאני רזה מידי וכולם אומרים לי שאני צריכה לעלות במשקל. אני שוקל 42 על גובה 1.59- 1.60 אני בתת משקל?? מישו יכול לענות לי אני חושבת שהגוף שלך בסדר כמה את שוקלת? ואם את ממש מרגישה לא נוח פשוט תעשי ספורט

נדמה לי שכן...

אם את רוצה יש באתר YNET מחשבונים שאומרים לך באיזה רמה את נמצאת ביחס למשקל ולגובה. אם אני לא טועה את בהחלט בתת משקל. יש לי חברה בגבוה 1.61 והיא שוקלת 51 והיא אומנם נמצאת תחת ההגדרה "משקל תקין" אבל קרוב מאוד ל"תת משקל"....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר