ובטחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רקדתי,

נאור עוד רצה להשקות אותי יותר כאילו אני גינה. חחחחחח כמה השתנתי בערב הזה!! XD אוף אבל היה כיף. אתה צריך לקחת אותי לעוד מקומות כאלה :) או פשוט שיהיו לך הרבה ימי-הולדת. והמוזיקה היתה סבבה.. חחחחחחחח היו שם כמה אנשים קורעיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם מה קורה סטלההההההההההההה חחחח והאידיוט הזה שדחף אותי כדי שיהיו לו מקום לרקוד את הריקודים המפגרים שלו עם נאור. והמצחיקה שכל פעם לקחה אותי לרקוד איתה ריקודים סקסיסטיים מדי ותומלי המהממת! אעעעע היא יפיופה וחמודה לאללה! זכית :) [ואני לא מגלה אבל נאור כמעט התחיל איתה.חחחחחח סתם] והערסים.. חחחחחחח רוקיםד קורע!! :) וזהו.. היה מצחיק, ואחלה שתיה, ואחלה אנשים , ואחלה מוזיקה, והיה מצחיק.. וגם בבוקר היה משעשע למדי

"מסביות?! מה לי ולמסיבות?! אני לא מתחברת למקומות כאלה..."

אין בעיה.

לא ראה כלום

כי לא היה כלום. סתמי

וואלה?

איזה האנגאובר כוסאמק....

מזל טוב בני..

עלק יודע לשתות .....

ועוד לחשוב שאתה טס לארץ אחרת בשביל לשתות ....... איזה כיף לראות שנהניתם לכם במסיבת יומולדת של בני בווווב החסר טאקט הזמין אותי ... איך אני אבוא ??!?!??! אני פאקינג בבה"ד 1 אם אחותי לא מתה - לא יוצאים... בזמן שאתם שתיתם אלכוהול , השתחררתם ועשיתם חיים וחגגתם יומולדת שמייח לבני בווווווווווווווווב אני טחנתי .... וחפרו לייייייי בווווווווווווווב שלי מלא מלא מזל טוב שמחה שנהניתם ועשיתם חיים ! אולי עוד שנתיים שתעשה מסיבה אני אוכל לבוא .... פוולים מזל טוב תיהנה לך אי שם.... עוד נדבר .. אוהבת ! את נאור אני לא אוהבת- י'בבון ! חסר לך אם לא תתקשר אליי ליומולדת ! אז אני יאהב אותך

"מסביות?! מה לי ולמסיבות?! אני לא מתחברת למקומות כאלה..."

אין בעיה.

חחחחחחחחח

באמת מסיבות זה לא בשבילי, אם היית רואה איך אני רוקדת (רוקדת????קוראים לזה רוקדת? כנראה הגדרתי מחדש את המילה הזאת) או איך אני לא-שומעת-כלום או איך אני שותה (ומשפריצה הכל חחחחחחח) וכו' וכו'.. זה היה כיף בתור חוויה חד-פעמית, קשה לי להאמין שאעשה את זה יותר :) וזה לא סתם מסיבה, יומולדת של בנצ'וק זה מאורע מיוחד :) נשמה, דברי איתי.. אני מצטערת שאנחנו מתפספסות מתגעגעת..

עלק יודע לשתות .....

ועוד לחשוב שאתה טס לארץ אחרת בשביל לשתות ....... איזה כיף לראות שנהניתם לכם במסיבת יומולדת של בני בווווב החסר טאקט הזמין אותי ... איך אני אבוא ??!?!??! אני פאקינג בבה"ד 1 אם אחותי לא מתה - לא יוצאים... בזמן שאתם שתיתם אלכוהול , השתחררתם ועשיתם חיים וחגגתם יומולדת שמייח לבני בווווווווווווווווב אני טחנתי .... וחפרו לייייייי בווווווווווווווב שלי מלא מלא מזל טוב שמחה שנהניתם ועשיתם חיים ! אולי עוד שנתיים שתעשה מסיבה אני אוכל לבוא .... פוולים מזל טוב תיהנה לך אי שם.... עוד נדבר .. אוהבת ! את נאור אני לא אוהבת- י'בבון ! חסר לך אם לא תתקשר אליי ליומולדת ! אז אני יאהב אותך

בלי קשר לידיעה.. הכמות....

ואני לא אתקשר. מזל טוב כבר מעכשיו (הנה. אני הראשון שאומר לך..) לא צריך אהבה... אהבה זה לחלשים. עוד 8 שעות אירלנדדדדדדד

איזה השלמה את הולכת לעשות אח"כ?

בלי קשר לידיעה.. הכמות....

ואני לא אתקשר. מזל טוב כבר מעכשיו (הנה. אני הראשון שאומר לך..) לא צריך אהבה... אהבה זה לחלשים. עוד 8 שעות אירלנדדדדדדד

תהנה

ובהצלחה.. לכמה זמן את טס?

תודה.

תלוי בעבודה. יילך בעבודה, נישאר. לא יילך, נעבור חברה. לא יילך גם שם, ובחברה שאחריה, ושאחריה, וכו', נגמר הכסף? חוזרים עם אחושרמוטה חוויה.

כמה יש?

כסף.. הרבה אומץ צריך לזה (וגם הרבה אמונה בעצמך שאתה טוב במכירות..)

עלק יודע לשתות .....

איזה אחות?!

עד שלא תבואי עם הלב ביד ועם תעודת פטירה לא ידברו איתך חבל שהייתי חצי מטר ממך אבל הייתי על מצב "לטוס לפעילות!!!" (לפי הגדרת הקצין שלי) אוף הקצינים האלה, מעצבנים לאללה!!()

חחחחחחחחח

באמת מסיבות זה לא בשבילי, אם היית רואה איך אני רוקדת (רוקדת????קוראים לזה רוקדת? כנראה הגדרתי מחדש את המילה הזאת) או איך אני לא-שומעת-כלום או איך אני שותה (ומשפריצה הכל חחחחחחח) וכו' וכו'.. זה היה כיף בתור חוויה חד-פעמית, קשה לי להאמין שאעשה את זה יותר :) וזה לא סתם מסיבה, יומולדת של בנצ'וק זה מאורע מיוחד :) נשמה, דברי איתי.. אני מצטערת שאנחנו מתפספסות מתגעגעת..

לא לא זה עדיין לא מקובל עלי

אני רוצה לחזור לאילתתתתתתתתתתתתתתתתת אם רק היית יודעת מה עבר עלי השבוע אחחחח היה מדהים.... תודו! שאפחד מכם לא הצליח להפוך אופנוע ים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כישרון או לא?! תודו! שאפחד מכם לא החליק במגלשת קרח באילת! וכל שאר הדברים שקרו שם פשוט חסויים =] הילה דירבלאק את לא מדברת איתי היום..מחר בסיס לשבועיים :(

איזה השלמה את הולכת לעשות אח"כ?

של חיל-רפואה...

איזה אחות?!

עד שלא תבואי עם הלב ביד ועם תעודת פטירה לא ידברו איתך חבל שהייתי חצי מטר ממך אבל הייתי על מצב "לטוס לפעילות!!!" (לפי הגדרת הקצין שלי) אוף הקצינים האלה, מעצבנים לאללה!!()

יש לי אחות

אומנם קטנה... אבל עדיין ישלי .... יודע מה הביזיון ?! היא מתגייסת עוד איזה חודש ... והיא תשתחרר חודשיים אחרי- מבין ת'ביזיון ?!?!?!?! היא א-ז-ר-ח-י-ת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואל תדאג.. טפו טפו ב-5/11 אתה תהיה שם . יחד עם אימא שלי שתעשה שם כנרת מהדמעות שלה .... וכן- יש קצינים כאלו....

היי! היא לא קטנה!!!!!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר