איזה האנגאובר כוסאמק....

מזל טוב בני..

אחותך

(דודה שלך) איך היה ? ביזבזת 60000 דולר?

אין לי כח.

היה רע.

גם לי.

שותף לצרה. היה יום מזדיין היום, נכון? לילה .

איזה האנגאובר כוסאמק....

מזל טוב בני..

אתה בן 21 ועדיין לא למדת שלא שותים יותר מידי.

ואל תחשוב שלא ראיתי את זה! XDDDD זה היה משעשע נורא. המסיבה הייתה גדולה מהחיים ואתה הייתה מסטול על כל התחתתתתתתתתת! והילה רקדה בסוףףףףףףףףףףףףףףףף=]]]]]]]]]

חחחחחחחח יא גנוב.

זה לא קשור. יכולתי לשתות עוד הרבה ולא להתחרפן... הקיבולת שלי גבוהה.. הקטע זה ההאנגואבר של אחרי.. כי לא ישנתי בכלל.. רק שעה אחת באוטובוס..... והלכתי ישר לרופא שיניים.. והוא קדח לי בשיניים וחשבתי שאני מת.... תעלה את התמונות (אלא אם כן הן מפדחות מדיי ואז תשלח לי אותן) באמת היתה מסיבה טובה... חחחח הילה רקדה כי לא עזבנו אותה.. ואני... אני הייתי מסטול על כל התחת =) היה כיף...

דווקא יש תמונה ממש טובה של שלושתינו. אעלה אותה כשאוכל..

אני מאוד מקווה בשבילך שאתה מבקש ממני אישור קודם!! חחחחחחחחח

אתה בן 21 ועדיין לא למדת שלא שותים יותר מידי.

ואל תחשוב שלא ראיתי את זה! XDDDD זה היה משעשע נורא. המסיבה הייתה גדולה מהחיים ואתה הייתה מסטול על כל התחתתתתתתתתת! והילה רקדה בסוףףףףףףףףףףףףףףףף=]]]]]]]]]

מה ראית? איך ראית? מהמימוממהמהמהומה.... (שששששששששששששש...)

יש דברים שהשתיקה יפה להם. (אה, ולפעמים גם צריך לסתום את הפה לנאור.................................) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אההה ויוני המסכן הזה נבהל :) למרות שהוא התחיל את כל עניין הבוקר טוב אז לא נורא בו בו בו בו בו.. בוקררררררררררררר טובבבבבבבבב!!!

ובטחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רקדתי,

נאור עוד רצה להשקות אותי יותר כאילו אני גינה. חחחחחח כמה השתנתי בערב הזה!! XD אוף אבל היה כיף. אתה צריך לקחת אותי לעוד מקומות כאלה :) או פשוט שיהיו לך הרבה ימי-הולדת. והמוזיקה היתה סבבה.. חחחחחחחח היו שם כמה אנשים קורעיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם מה קורה סטלההההההההההההה חחחח והאידיוט הזה שדחף אותי כדי שיהיו לו מקום לרקוד את הריקודים המפגרים שלו עם נאור. והמצחיקה שכל פעם לקחה אותי לרקוד איתה ריקודים סקסיסטיים מדי ותומלי המהממת! אעעעע היא יפיופה וחמודה לאללה! זכית :) [ואני לא מגלה אבל נאור כמעט התחיל איתה.חחחחחח סתם] והערסים.. חחחחחחח רוקיםד קורע!! :) וזהו.. היה מצחיק, ואחלה שתיה, ואחלה אנשים , ואחלה מוזיקה, והיה מצחיק.. וגם בבוקר היה משעשע למדי

יש דברים שהשתיקה יפה להם. (אה, ולפעמים גם צריך לסתום את הפה לנאור.................................) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אההה ויוני המסכן הזה נבהל :) למרות שהוא התחיל את כל עניין הבוקר טוב אז לא נורא בו בו בו בו בו.. בוקררררררררררררר טובבבבבבבבב!!!

לא ראה כלום

כי לא היה כלום. סתמי

אני מאוד מקווה בשבילך שאתה מבקש ממני אישור קודם!! חחחחחחחחח

את רק אובייקט בתמונה. שקט.

מה קרה עם יוני?!?!

עשה קולות של כבשה באמצע ירושלים.

מסייעת

ובטחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רקדתי,

נאור עוד רצה להשקות אותי יותר כאילו אני גינה. חחחחחח כמה השתנתי בערב הזה!! XD אוף אבל היה כיף. אתה צריך לקחת אותי לעוד מקומות כאלה :) או פשוט שיהיו לך הרבה ימי-הולדת. והמוזיקה היתה סבבה.. חחחחחחחח היו שם כמה אנשים קורעיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם מה קורה סטלההההההההההההה חחחח והאידיוט הזה שדחף אותי כדי שיהיו לו מקום לרקוד את הריקודים המפגרים שלו עם נאור. והמצחיקה שכל פעם לקחה אותי לרקוד איתה ריקודים סקסיסטיים מדי ותומלי המהממת! אעעעע היא יפיופה וחמודה לאללה! זכית :) [ואני לא מגלה אבל נאור כמעט התחיל איתה.חחחחחח סתם] והערסים.. חחחחחחח רוקיםד קורע!! :) וזהו.. היה מצחיק, ואחלה שתיה, ואחלה אנשים , ואחלה מוזיקה, והיה מצחיק.. וגם בבוקר היה משעשע למדי

"מסביות?! מה לי ולמסיבות?! אני לא מתחברת למקומות כאלה..."

אין בעיה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר