היי! חדש פה!

ברוך הבא מלך המשיח!

בלי הרבה הקדמות - יש לך שם פצצה :) ותלמד לשרשר - שזה אומר להגיב על ההודעה של עצמך בלי לפתוח שירשור חדש (הודעה חדשה), לדוגמא על התמונה .. אם לא הבנת אסביר יותר טוב. השתלבות נעימה :) אנחנו ל-א אוהבים פקאצות וילדות בנות 11 שרוצות שנסביר להן מה זה זין, אבל אנחנו פתוחים לכל גווני האוכלוסיה. אהה, ויש כמה ששונאים ערבים. אז אם אתה פקאצה - לך מכאן :) יש כאן את אביחי שהוא חולה מילאן (אז אם אתה אוהב כדורגל יהיה לך על מה לדבר איתו) ויש את בני שהוא חולה עבודה (אז אם אתה רוצה קשרים הוא הבנאדם הנכון..) ויש את אלה שהיא חתלתולה קומפקטית (והיא האמא של הפורום ומשליטה פה סדר. או בלאגן, תלוי איך מסתכלים על זה ) ויש את נאור שאוהב את עצמו , אז אם גם אתה אוהב אתם תסתדרו :) (אהה והרבה מסתדרים אותו אז זה אומר שהוא עלם-חמודות.) ויש את דור המאגניבה, שבתכלס היא הכי נורמלית פה.. ושי את שירה שיש לנו חילוקי דעות פוליטיים איתה אבל היא בחורה מצויינת :) ויש פה עוד הרבה מאוד אחרים שתכיר עם הזמן. אהההה ואני הלה (hila רק שאני כותבת את זה בלי י', זה חדש!), בת 17 וחצי (עוד חודשיים ב-ד-י-ו-ק 18) ויש כאן כמה נחמדים.. וכמה קצת פחות.. יום מקסים :) וואווו נתתי לך וואחד חפירה. תהנה מזה.

חחח יפה לי, חולה עבודה?!

אני חולה על עבודה, על בילויים, על עצמי הכי הרבה... אני אוהב כל דבר בערך שהוא לא שיעמום... עכשיו נגדיר מה זה שיעמום אצלי... חחחח סתם. ממש לא. יום טוב=]

היי! חדש פה!

בלי הרבה דיבורים של "מקווה להשתלב" אני פשוט יתחיל לכתוב פה ונראה איך הולך.. :)

אהלן לחדש

כפי שהילה (חיה בסרט שהיא מורידה את ה-י' מהשם שלה ) שכחה בכוונה להזכיר אותי כדי שיהיה לי מצפון שאני לא נכנסת וכותבת פה כמו בפעם מה לעשות שאני לא יכולה ?!?!? צ-ב-א אני יערה , המנהלת החיילת .... אני אוטוטו בת 20 מהצפון הרחוק ! שכרגע תיכנס לפה פעם בשבועיים ונדיר- פעם בשבוע לקראת הסופ"ש ..... וואלה חרבות ... גמל לאח שלי יש את אות ג'וק ..... יש לו מלא, בעיקר מארה"ב .... זה דבר אדיר אבל מפחיד רצח ! ומציל... מעולה! מה טייס ?! מטומטם ! תשאף להגיע ליחידה הכי טובה שיש - שייטת... בול עליך ... ים ללא הפסקה... תשחה שם יופי... אז.... וולקאם לפורום ולאט לאט תכיר את כולם שיהיה לך בכיףףףףף !!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר