אממ סתם חשבתי אולי מישהי מישהו יודע/ת

משהו על אב"כ בצבא..מה עושים באמת מה יש שם? לא מתחשק לי להתגייס למקום שלא יודעת עליו כלום..

פיקוד העורף

כמו שאת מספרת, אב"כ קודם זה ראשי תיבות של אטומי ביולוגי כימי, כלומר זה מסתכם במלחמה נגד נשק להשמדה המונית. לעניות דעתי בנושא, את תתגייסי לפיקוד העורף. לא יודע לאיזה פאן בצבא בצבא את תתגייסי, קרבי או "ג'ובניקי" בשפת העם, אך באופן כללי את תעסקי בלוחמה והתמודדות אל מול בעיה של נשק לא קונבנציונאלי שמאופיין כאב"כ. שוב, אני לא יודע הרבה על הנושא, ואני אומר הכל מתוך ידיעה מצומצמת בתחום.

תלוי..

האם את מתכוונת ללוחמת אב"כ? יש מספר תפקידים שמוגדרי כאב"כ, האמת שאני מכירה מישהי שעשתה את זה (אבל בתכלס העבירה הרבה מהשירות בשמירות..) יש לזה גם קשר לא מוגדר להנדסה קרבית אם אני לא טועה... אם את רוצה אני יכולה לנסות לברר לך עוד פרטים מעניינים אחרים :) אבל יש פה פורום ליד שמתמצא בתחום, תשאלי שם .. מתי את אמורה להתגייס? (רק עוד שנה,לא?)

אז ככה

הכוונה ללחימה ולא לעורף.. ושאלתי שם הם לא ממש יודעים לכן חשבתי אולי מישהו פה מכיר מישהי שלוחמת באב"כ..

אממ סתם חשבתי אולי מישהי מישהו יודע/ת

משהו על אב"כ בצבא..מה עושים באמת מה יש שם? לא מתחשק לי להתגייס למקום שלא יודעת עליו כלום..

גם אני יקבל כזה הסבר אם אני אשאל על התפקיד שלי?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר