שאלה

שאלה

אני יודעת שזה מההההזה לא קשור, אבל אני מהה זההה לא מבינה בשטויות האלו, שמעו, ההורים שלי מתגרשים , ובקרוב נישב כולנו יחד ונדבר מי לוקח מה ומי ומו, מה שכן שחשוב לי לדעת [שזה לא קשור ממש],זה לדעת כמה האוטו שיש לנו כרגע שווה. אני יודעת שזה לא המקום שוב, אבל יש למישהוא מושג איך אני מבררת על שויי המכונית שברשותינו כרגע? אני יודעת שיש אתר שאפר לשאול, אבל אין לי מושג!!! אני יודעת שנת האוטו,מה הוא עבר וכו' וכו'... תודה למי שמנסה!

היי!

אמממ.. האמת שממש ממש אין לי מושג, אבל אני מניחה שיהיו מוסכניקים שיוכלו לשער דבר כזה... ומצטערת לשמוע ..

מתחיל מזה שאני שמח בשבילך שההורים שלך מתגרשים...

מקווה שאת לא לוקחת את זה קשה... ההורים שלי התגרשו לפני שלוש שנים או משהו כזה וואלה אני רק זוכר שמחה בבית מאז... שקט... הורה אחד על הראש. הכל יותר טוב. אין ריבים מהחדר של ההורים או מהמטבח באמצע החיים בקביעות. אוקיי.. יש כזה דבר שנקרא "מחירון רכב" באתר http://www.motocar.co.il/pricelist/ לדוגמא... כנסי, תרשמי פרטים ויהיה לך שווי הרכב... לא מסובך מידי. אם את צריכה עזרה- דברי אליי...

תודהההה!!

'דברי אליי'?? בני, עאלק מרוקאי. תודה שייבאו אותך ממוסקבה :)

תקשיבי נשמאמי! אני MADE IN MAROKO! ואין לך מה לעשות עם זה...

כמובן שכמה חלקים אצלי יובאו מפולין היקרה... אבל הכל חובר ואורגן לגוף אחד במרוקו הקדושהXDDD

כן, אבוטבול ( ) זה בהחלט לא פולני

חכי תראי מה זה אבוטבול שאני אבוא לבית שלך

עם סיאט איביזה עם מערכת שמע שתרעיד את הקיבוץ ואורות ניאון שישגעו אותך עם מגנזיום נקי ומצוחצח וכמובן שלא נשכח אגזוז לחץ להעיר את השכניםXDDD

בהחלט ממרוקו..

תקפוץ לש.ג. יש אחלה של נוף ויםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אני בהיפנוזה תמידית מהנוף הזה .....

שאלה

אני יודעת שזה מההההזה לא קשור, אבל אני מהה זההה לא מבינה בשטויות האלו, שמעו, ההורים שלי מתגרשים , ובקרוב נישב כולנו יחד ונדבר מי לוקח מה ומי ומו, מה שכן שחשוב לי לדעת [שזה לא קשור ממש],זה לדעת כמה האוטו שיש לנו כרגע שווה. אני יודעת שזה לא המקום שוב, אבל יש למישהוא מושג איך אני מבררת על שויי המכונית שברשותינו כרגע? אני יודעת שיש אתר שאפר לשאול, אבל אין לי מושג!!! אני יודעת שנת האוטו,מה הוא עבר וכו' וכו'... תודה למי שמנסה!

סוג של תשובה...

תתפלאי אבל יש דבר כזה שנקרא שמאי רכב . יש את זה כמעט בכל סוכנות רכב ומוסך - אם אני לא טועה . שיהיה בהצלחות ... וממש טוב לראותך כאן , גם אם זה מממההההההההההההה זה לא קשור

שמאי רכב עולה כסף. כניסה לאתר אינטרנט לא...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר