מה את חשה

זה בגלל שאני לא פה... חחחח גמני חשההההההה ! למה לא הלכת לגדנ"ע !? היינו נפגשות .. היית מקבלת חיבוקי לפנים!

מה א-ת חשה!?

וגדנ"ע?? חחחחחחח אלה חשבה ללכת לגדנ"ע? חחחחח היה יכול להיות צחוקים.. אם היינו שם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אם את ממשיכה עם הזלזול הזה את תיהי מועמדת רצינית למכות.

כן חשבתי ללכת. לא רציתי ללכת. לא הולכת לצבא, אז אין מה לעשות בגדנ"ע. כמה שאת נעשת יותר קרציה אני יותר ויותר אוהבת אותך

סליחה אם פגעתי ברגשותיה של בת-השירות לעתיד..

חחחחחחחחחחחחחחחחח אין לי בעיה עם גדנ"ע........... אם זה מה שעושה לך את זה.. נשק וזה.. זה מגניב, לא? אההההההההההההההההההההה בת-שירות למופת את תהיי.. אלללה איתך.. מה רע בצבא?????????? הא? מה? ובטח שאת מתה עליי, כי אני מתה עלייך אז אין לך ברירה :)

אוף הילה תסתמי את לא טובה בזה

()

אני רואה שאם אני לא כאן הפורום יבש כמו תחת...יאללה תתפרעו חבר'ה!

דווקה זה הפוך אם את כאן אי אפשר לדבר

אוף הילה תסתמי את לא טובה בזה

()

לכי תאכלי קוסקוס.

סתם כי בא לי.

אם את ממשיכה עם הזלזול הזה את תיהי מועמדת רצינית למכות.

כן חשבתי ללכת. לא רציתי ללכת. לא הולכת לצבא, אז אין מה לעשות בגדנ"ע. כמה שאת נעשת יותר קרציה אני יותר ויותר אוהבת אותך

חבל

ודווקא בגלל שלא תעשי צבא , יכלת להינות ולחוות מזה קצת... תיהני לך בשירות לאומי - סגרת כבר משו?! הפסדת חיבוק מחץ!!!

דווקא לא...

סגרתי את אזור ירושלים-שומרון. סגרתי על נוער בסיכון. וסגרתי על עצמי דלת, יותר מזה לא סגרתי אם הפסדתי חיבוק מחץ- את חייבת לי אחד! KISS

ירושליייייייייייייייייםםםםםםםםםםםםםםםםםם?

שיואוווווווווווו יהיה מזה מאגניב אם נוכל להיפגש הרבה על כוס קפה

ירושליייייייייייייייייםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!

חצי שכבה שלי רוצה לעשות ש"ל בעיר הקודש...! המקשרת שלי שולחת אותי לבדוק במוסד גמילה מסמים ואלכוהול ב-א-פ-ר-ת (כן,כן אפרת-המקום של כל האמריקקים) ויש עוד 3 מקומות שאני צריכה לבדוק בירושלים. בקיצ, שנה הבאה נשב הרבה על כוס קפה

מהההההההההההה אפרת?!?!?!??!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אז כל שני וחמישי אני אצלך וכן, אפרת זה המקום עם האחוז הגבוהה ביותר בארץ של מכורים.. משהו כזה..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר