אני רואה שאם אני לא כאן הפורום יבש כמו תחת...יאללה תתפרעו חבר'ה!

כמו שאת רואה היובש נישאר,

חבורה של חננות......אני בחופש ואני נכנסת לכאן!!

(הקריות לשלטון!!!)

מה פתאום חננות.....

אללללללללללה היה טיול חשמללללללללללללללללללל

יאללה להתפרע חשמל יא דחק!!

חנוכה שמח לכולם לא איחלתי פה לאף אחד חג שמח אז הנה ההזדמנות שלי לאחל לכל מי שחבר בפורום הזה חג שמח הילה, אלה, יערה, נאור, מתן, דיקלה, בני, שני, בנצי, שרון, ו...רוית לוי אללה רוית לוי חשמל!!! חחחחחחחחחחחחחחח אה...אלה שכחתי להגיד לך...אני לא משמין מסופגניות וזה לא באשמתי...אני וחבר שלי הגענו למסקנה שתימנים הם ההפך מהטבע...אוכלים בצק עם שמן וכולם רזים...מעשנים נרגילה ורצים כמו גאטוסו...ההפך מחוקי הטבע...ממש על טבעיים אנחנו... אה וגם אנחנו ממציאים קללות מי יותר תימני (למרות שכולםא ומרים לי שאני משתכנז...)...בוא נראה מי היהי הכי חזק פה בקללות אני נותן כמה דוגמאות: יא תימני יא עושה שירות לאומי במטבח של סבתא שלי יא תימני טורבו יא מבריק ת'נעלי שבת עם השמן של הקובנה יא תימני טורבו יא מהנדס מלוואחים למי שיש רעיונות מוזמן חג שמח

מתפרע!

עם הפרויקט לבגרות בעל פה :(

גבר

יש לי פפרוג'קט מוכן קומפלט עשיתי על עישון אבל עם הבוחנת דיברתי אודות התרבות האיטלקית ומילאן:) טוב נו וקצת על הפרוג'קט... אבל זאת היא שאמרה באמצע השיחה על הכדורגל "ממממממממממ אינטרסטינג..." קיצור אם ת'ה רוצה ת'פרוג'קט דבר איתי

אי אפשר :(

המורה הכריחה את כולם לעשות על הפרעות אכילה :|

איזה מורה ליצנית

זה בסדר גם לי היו מורים ליצנים אבל תהנה כל עוד אתה בבית ספר

היא אנורקסית?

מה זה השטויות האלו!? וממתי כולם עושים אותו דבר?.. אללה שיהיה לך בהצלחה יא אשדודי בשבת ראיתי מאשדוד וחשבתי עליך (והצבא עדיין עושה לך בעיות? יא קטין)

יאללה להתפרע חשמל יא דחק!!

חנוכה שמח לכולם לא איחלתי פה לאף אחד חג שמח אז הנה ההזדמנות שלי לאחל לכל מי שחבר בפורום הזה חג שמח הילה, אלה, יערה, נאור, מתן, דיקלה, בני, שני, בנצי, שרון, ו...רוית לוי אללה רוית לוי חשמל!!! חחחחחחחחחחחחחחח אה...אלה שכחתי להגיד לך...אני לא משמין מסופגניות וזה לא באשמתי...אני וחבר שלי הגענו למסקנה שתימנים הם ההפך מהטבע...אוכלים בצק עם שמן וכולם רזים...מעשנים נרגילה ורצים כמו גאטוסו...ההפך מחוקי הטבע...ממש על טבעיים אנחנו... אה וגם אנחנו ממציאים קללות מי יותר תימני (למרות שכולםא ומרים לי שאני משתכנז...)...בוא נראה מי היהי הכי חזק פה בקללות אני נותן כמה דוגמאות: יא תימני יא עושה שירות לאומי במטבח של סבתא שלי יא תימני טורבו יא מבריק ת'נעלי שבת עם השמן של הקובנה יא תימני טורבו יא מהנדס מלוואחים למי שיש רעיונות מוזמן חג שמח

יא תימני אוכל ג'חנון עם סוכר ושוקולד עם גבינה

מה את חשה

זה בגלל שאני לא פה... חחחח גמני חשההההההה ! למה לא הלכת לגדנ"ע !? היינו נפגשות .. היית מקבלת חיבוקי לפנים!

היא אנורקסית?

מה זה השטויות האלו!? וממתי כולם עושים אותו דבר?.. אללה שיהיה לך בהצלחה יא אשדודי בשבת ראיתי מאשדוד וחשבתי עליך (והצבא עדיין עושה לך בעיות? יא קטין)

סוג של

ומה קטין? ביום שישי אני הופך כמעט ח"י עושים בעיות, עוד מעט חודשיים ועדיין אין פרופיל :|

יאאאאא בני!!!!!! מזל-טובבבבבבב!!!!!!!!!!

הווווו זה כה מרגש!! כמעט ח"י זה אומר 17 ? מתחכם עדיף להישאר צעירים, אל תוסיף בשנים... אז נאחל לך כבר בשישי ושיהיה המשך שבוע רגווווווווווווע ואל תדאג, בשלב כלשהו הצבא יעשה הכל כדי שתתגייס, הם עוד ירדפו אחריך ;)

מה את חשה

זה בגלל שאני לא פה... חחחח גמני חשההההההה ! למה לא הלכת לגדנ"ע !? היינו נפגשות .. היית מקבלת חיבוקי לפנים!

מה א-ת חשה!?

וגדנ"ע?? חחחחחחח אלה חשבה ללכת לגדנ"ע? חחחחח היה יכול להיות צחוקים.. אם היינו שם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר