שלום אני חדש פה.. ויש לי קצת בעיה..

היי...אני אלון בן 15 והבעיה שלי היא כזאת יש לי ידידה מאוד קרובה... מה זה קרובה... אנחנו חברים טובים ממש ואני יודע עליה הכל והיא יודעת עליי הכל ואני פשוט לא יכול בלעדיה ופשוט כבר הרבה זמן שאני כבר התאהבתי בה...ואני פשוט התביישתי להגיד לה את זה כי אנחנו ידידים טובים ופחדתי שזה יהרוס את הידידות ביננו אם אני יגיד לה והיא תגיד לא...אז לא יכולתי לשמור את זה ואמרתי לה את זה ועכשיו אני עצוב כי היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי אבל בתור "אח גדול" שהיא יכולה לפנות אליי בכל מצב שאני היחיד שמבין אותה אבל הבעיה שאני אוהב אותה ולא מפסיק לחשוב עליה ואני לא רוצה להתרחק ממנה כי זה יהרוס עוד יותר ...אז מה לעשות להתרחק ממנה וכל הידידות הארוכה הזאת תגמר ככה או שאני אהיה איתה אבל אנחנו נהיה במבוכה כל הזמן...אני יודע שקצת חפרתי פה אבל אני פשוט חייב עזרה ואני לא יודע למי לפנות אז חשבתי שאולי פה יעזרו לי..

אחד מיני רבים

אחחח לא יהיה לזה סוף בפורום הזה?! תהיה גבר והיא תימשך אליך מילה שלי

אלון?

יש סיכוי שאני מכירה אותך ... מטבעון?

ל..00pinkpig00

אממ...אני לא מטבעון... ....אני מקיבוץ בצפון...

אללללללה יש פה שליטה קיבוצית!!

היי...אני אלון בן 15 והבעיה שלי היא כזאת יש לי ידידה מאוד קרובה... מה זה קרובה... אנחנו חברים טובים ממש ואני יודע עליה הכל והיא יודעת עליי הכל ואני פשוט לא יכול בלעדיה ופשוט כבר הרבה זמן שאני כבר התאהבתי בה...ואני פשוט התביישתי להגיד לה את זה כי אנחנו ידידים טובים ופחדתי שזה יהרוס את הידידות ביננו אם אני יגיד לה והיא תגיד לא...אז לא יכולתי לשמור את זה ואמרתי לה את זה ועכשיו אני עצוב כי היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי אבל בתור "אח גדול" שהיא יכולה לפנות אליי בכל מצב שאני היחיד שמבין אותה אבל הבעיה שאני אוהב אותה ולא מפסיק לחשוב עליה ואני לא רוצה להתרחק ממנה כי זה יהרוס עוד יותר ...אז מה לעשות להתרחק ממנה וכל הידידות הארוכה הזאת תגמר ככה או שאני אהיה איתה אבל אנחנו נהיה במבוכה כל הזמן...אני יודע שקצת חפרתי פה אבל אני פשוט חייב עזרה ואני לא יודע למי לפנות אז חשבתי שאולי פה יעזרו לי..

בערך כמו שמיסטר כהן אמר ..

פשוט תבוא הכי טבעי, כמו פריגת, דבר איתה, תהיה מצחיק, חמוד, גבר כלבבה, ויהיה בסדר ו'אח גדול' או מה שזה לא יהיה.. אז כשיש ביניכם משיכה זה כבר לא ממש 'אח גדול',,,.. אתה מבין.. תשתדל להיות נחמד, אבל לרמוז שאתה מעוניין בקצת יותר מיחסי אחים בקיצ, שיהיה בהצלחות!

אממ... תודה...

תודה על כל העזרה ...קצת בדיכאון מכל העיניין וגם בגלל שבשבוע הזה אני לא אראה אותה היא טסה להתחרות בהתעמלות בצ'כיה...שתזכה מקום ראשון בעזרת השם....אני ממש מתגעגע אלייה..

מממ מתאים לי צ'כיה

או בריסל.. או מדריד.. או פריז.. או ניו יורק.. או מילאנו וגם אירלנד, ואוסטרליה ותאילנד.. אאאאאאאאאאאאאאעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע בא לי חו"לללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל!!!!!!!!!!!

גמאני.רוצה...

הלוואי הייתי טס איתה גם אני רוצה לחו"ל...אבל תחרות זו תחרות

ואף אחד לא מתחשב ברצונות שלנו......

לאלון..

היי אלון זאת נופר. קראתי תהודעה שלך ואני חושבת שאם אתה כ"כ "אוהב" את ידידה שלך כמו שאתה אומר ואתה לא רוצה להפסיד אותה גם בתור ידידה אז יש לזה רק פיתרון אחד תבליג!! אני יודעת שזה לא כזה קל כמו שאומרים את זה אבל אין ה לעשות זאת הברירה היחידה שלך לפי מה שאתה אומר. נכון שזה יהיה לך בהתחלה נורא קשה כל הזמן להיפגש ולדבר איתה בידיעה שהיא לא מרגישה אלייך את אותם דברים שאתה מרגיש אלייה אבל אין מה לעשות תלמד להבליג ואני בטוחה שאם הזמן כל הרגשות אלו יעברו לך ואולי אפילו תכיר בנות חדשות ואולי לא אבל זה מה יש. או שיש לך תאפשרות השנייה פשוט להתרחק ממנה טיפה לתקופה מסויימת קצרה או ארוכה כמה שידרש לך כדי ל"התבגר" עלייה. מקווה שעזרתי לך קצת וסליחה על החפירה חחח.. שיהיה לך בהצלחה עם כל אפשרות שרק תבחר

לנופר...

אם אני אתרחק ממנה זה יגרום לי לחשוב עליה עוד יותר ....אני מקווה שאולי בבוא הזמן היא תרגיש אלי משהו חוץ מידיד טוב ו"אח גדול"...אני לעולם לא אשכח אותה ואת הרגשות שלי אלייה אולי תיהיה לי מישהי אחרת אבל אף פעם לא כמוה ...היא בנאדם מדהים בהכל... היא יודעת לעזור ולתמוך גם בזמנים קשים עבורה גם אם היא באמצע תחרות היא תמצא זמן לעזור לך...אם אני אתרחק אז אני אפגע גם בה וגם בעצמי כי בניתי איתה קשר של המון זמן ...ואם אני אמשיך להיות איתה או שנרגיש קצת במבוכה אבל זה יעבור עם הזמן ואולי תיהיה מישהי אחרת אבל כמו שאמרתי מקודם אף אחת לא תוכל להיות כמוה...סורי על החפירה

לאלון..

מי אמר לך שאם תתרחק ממנה זה יגרום לך לחשוב עלייה יותר זאת סתם מחשבה שלך בגלל שאתה מאוהב בה כל כךותאמין לי שלפגוע בה אתה לא תפגע אם תתרחק ממנה אלא תעזורלעצמך [כן תעזור!]. אתה בטח שואל את עצמך על סמך מה אני אומרת לך את כל ומי אני שאגיד לך להתרחק מידידה טוב מאוד שלך, אז אפשר להגיד שקורה לי משו דומה לך [עם בן כמובן] והתחלתי לנתק את הקשר איתו וכבר איזה שבועיים שלושה שלא דיברו, נכון זה נורא קשה בהתחלה ואתה נורא תתפתה לדבר איתה בהתחלה ואחרי כמה ימים שזה לא כ"כ קשה כמו שאתה חושב שזה. ואולי גם היא לא ממש תבין למה אתה כבר לא מדבר איתה כמו פעם אבל אם זה מה שיעשה לך טוב תעשה את זה. אני בטוחה שאם היא הייתה יודעת שזה לטובתך אני בטוחה שהיא הייתה מבינה אותך [אם היא ידידה כזאת טובה כמו שאתה אומר].אין לך ממש ברירה כל העיניין של המרחק לטובתך ולטובתה [כן לטובתה] ותחשוב על זה ככה שאולי אחרי תקופת זמן מסויימת שתתרחקו תתחיל לשכוח אותה או שתפסיקו להרגיש כזאת מבוכה כמו שאתה מספר ואולי אפילו יותר טוב היא תתחיל לחשוב ברצינות לגביך ולפתח אלייך רגשות. לפי דעתי תפוס מרחק זה תמיד עוזר זה לא שיש לך מה להפסיד כ"כ [ואם זה מעניין אותך אז באמת הקודמת שתפסתי ככה מרחק של חודש [!!] הוא חזר על ארבע והתחנן לדבר איתי שוב ואני בטוחה שזה לא בגלל שהיה לו משעמם בבית חחח] אז אולי גם לך זה יקרה. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה במה שרק תבחר. וסורי על החפירה

לנופר יש רק בעיה עם מה שאת אומרת

אני חיי איתה בקיבוץ....את יודעת מה זה קיבוץ? כולם מכירים את כולם ....כולם ביחד תמיד אם אני לא יהיה איתה אם מי אני יהיה בקיבוץ..? ..אי אפשר להתרחק כי אם אני אתרחק אז עם מי אני יהיה ?...עם עצמי?...גם אם אני יהיה עם החברים שלי אני יפגוש אותה כי החברים שלי חברים שלה והם לא בגללי יפסיקו להתראות גם איתה....ככה זה כשאתה חיי בקיבוץ...והקיבוץ שלי רחוק מערים אחרות בארץ..הוא ממש רחוק...

וואי ..

זאת בהחלט בעיה :/ "אשמה שבמקום קטן כמו קיבוץ יכולה להידבק אליך שנים.." חחח מתוך מבצע סבתא (נווו הקטע של ה500 קרמבואים !!!!! לומשנה......) אללללה איזה סרט איכות זה!!! חח בכל מקרה.. אם אתם מאותו קיבוץ - זה בעיה . אם היא נראית לך בעניין - פשוט לך על זה. אם לא.. תשתדל להשאיר את זה אצלך עד שהחשק אליה יעבור כי אין יותר מדי מה לעשות ... ובכל מקרה, שיהיה בהצלחה, ותאהב תאהב תאהב, תמיד, לא משנה מה קורה ואיזו בחורה שוברת לך את הלבלב :) יום נפלא !
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר