בן-ציון הנמן ז"ל...

בן-ציון, הוא אח של יפעת חברה טובה שלי.... בנצי היה הבחור הכי מקסים שאני מכירה!! אמיתי,מצחיק,ישר,מתוק... רגעיו האחרונים של בנצי מתועדים ע"י צלם צבאי... תגידו שזה סימן תגידו שזה נס. אני אומרת שזה לא פייר שזה דווקא הוא. הייתי בנחום אבלים אצל יעפתי בנוב...פשוט אין מילים כ"כ הרבה אנשים,שמעודדים מחבקים פשוט מקסים ומצמרר. מצורף קישור לצילום של בנצי ז"ל. ה' יקום דמו

אההה זה לא הוסיף תקישור אז הנה הוא..

http://news.walla.co.il/?w=//1171674

הי"ד!!

את הכרת אותו באמת??

ואוא ששמעתי על זה [בשישי גולן] ממה היה לי עצוב ל איודעת זה קשה לי לשמוע שמישהו מהגולן מת , כמו המדריך שהיה לנו בתנועה אסף אם שמעת עליו..

כן..אח של חברה טובה שלי

את בן-ציון עצמו יצא לי לראות כמה פעמים (כל מיני ארועים של הגולן או של הישוביים הדתיים או ההצגות שלנו בתאטרון,אחותו איתי במגמה) כל יום כיפור חשבתי על המשפחה,הוא הבחור השני מנוב שנהרג במהלך הצבא (יש עוד אבל לא את כולם הכרתי) זה כ"כ כואב.. בנצי נהרג בגלל רסיס ממטען חבלה,הרסיס חדר לו בין קוביות האפוד,הזוי.. את אסף רז,ז"ל ראיתי כמה פעמים ושמעתי עליו המון. בחור מדהים!!! באותו יום שאסף נהרג,נפטר גם אח של חברה שלי מיונתן (תינוק בן שנה וחצי,ממשפחת אבן-האור) הלב שלי פשוט נשבר.. לפני חודש וקצת נהרג ידידה תור ממצפה נטופה,בחור בן 18 וקצת ילד מושלם!! בן של מורה אצלנו..מורה....יותר נכון חצי מנהלת... שבוע אחריו נהרגה בצומת פוריה בחורה בת 23,בתדודה של מישהי מהכיתה שלי.. בערך לפני חודשים בתחילת החופש,אחות של חברה טובה טובה שלי מטבריה (בוגרת המוסד שלנו) נפצעה אנוש בתאונת דרכים,עד היום היא צמח...לא ברור מה נזק לטווח הארוך ואם היא תתעורר מתישהו.. כשנפל הקאסם בבסיס בזיקים ידיד טוב שלי התקשר אלי ב-3 בבוקר להגיד שהוא בסדר,לא שהבנתי מה כ"כ דחוף ב-3 בבוקר אז הוא סיפר לי על הקאסם המזוין,חבר טוב של נפצע קשה (קטוע רגליים ויד) דיברנו על זה ביום חמישי בכיתה, זה מרגיש כאילו אנחנו מקוללים..

סליחה שזה כזה לא קשור..

ועוד אחרי הודעה כזאת :/ אבל את מכירה חבר'ה ממצפה נטופה? :)

"כנראה ש...

שכל המדינה צריכה לסדר את המזוזות" מזעזע ועצוב . ששמעתי על מה שקרה למוריה, הייתי בשוק , חשבתי שעובדים עליי . ברכהלה.. הבנאדם הכי שמייח שיש עם הכי הרבה אנרגיות וכח.. אשכרה חצי מנהלת . לראות אותה בוכה ? כואבת ? זה דבר ששבר לי את הלב . וגם כשהיא הכי שבורה ומרוסקת ... היא מחזקת . בנאדם מדהים - זכיתי שתהיה מחנכת שלי . מזעזע ונורא...

סליחה שזה כזה לא קשור..

ועוד אחרי הודעה כזאת :/ אבל את מכירה חבר'ה ממצפה נטופה? :)

כן....

ולמה זה כן קשור?

כן קשור...וכן למה?

כי אני מכירה משם מישהו..

עמית.... וואו.. איך שכחתי ת'שם משפחה.. יש לי בלקאווט :) נו.. משהו עם נ'.. חחח חחחח שניה אני אזכר P: בגיל שלנו.. בלונדיני כזה גבוה.. אולי כבר לא בלונדיני P:

כן..אח של חברה טובה שלי

את בן-ציון עצמו יצא לי לראות כמה פעמים (כל מיני ארועים של הגולן או של הישוביים הדתיים או ההצגות שלנו בתאטרון,אחותו איתי במגמה) כל יום כיפור חשבתי על המשפחה,הוא הבחור השני מנוב שנהרג במהלך הצבא (יש עוד אבל לא את כולם הכרתי) זה כ"כ כואב.. בנצי נהרג בגלל רסיס ממטען חבלה,הרסיס חדר לו בין קוביות האפוד,הזוי.. את אסף רז,ז"ל ראיתי כמה פעמים ושמעתי עליו המון. בחור מדהים!!! באותו יום שאסף נהרג,נפטר גם אח של חברה שלי מיונתן (תינוק בן שנה וחצי,ממשפחת אבן-האור) הלב שלי פשוט נשבר.. לפני חודש וקצת נהרג ידידה תור ממצפה נטופה,בחור בן 18 וקצת ילד מושלם!! בן של מורה אצלנו..מורה....יותר נכון חצי מנהלת... שבוע אחריו נהרגה בצומת פוריה בחורה בת 23,בתדודה של מישהי מהכיתה שלי.. בערך לפני חודשים בתחילת החופש,אחות של חברה טובה טובה שלי מטבריה (בוגרת המוסד שלנו) נפצעה אנוש בתאונת דרכים,עד היום היא צמח...לא ברור מה נזק לטווח הארוך ואם היא תתעורר מתישהו.. כשנפל הקאסם בבסיס בזיקים ידיד טוב שלי התקשר אלי ב-3 בבוקר להגיד שהוא בסדר,לא שהבנתי מה כ"כ דחוף ב-3 בבוקר אז הוא סיפר לי על הקאסם המזוין,חבר טוב של נפצע קשה (קטוע רגליים ויד) דיברנו על זה ביום חמישי בכיתה, זה מרגיש כאילו אנחנו מקוללים..

גם אני מרגישה שהאנשים בגולן מקוללים בזמן האחרון :(

כי אני מכירה משם מישהו..

עמית.... וואו.. איך שכחתי ת'שם משפחה.. יש לי בלקאווט :) נו.. משהו עם נ'.. חחח חחחח שניה אני אזכר P: בגיל שלנו.. בלונדיני כזה גבוה.. אולי כבר לא בלונדיני P:

ממממההההההההה?!?!?!!?

עמית!? עמית עמית!? עמית הבלונדיני?!?! עמית של בתיה?!?!?! ואוו מה מי מאיפה?!!? הוא היה חבר של חברה שלי שנתים ואז זרק אותה לטובת איזה מניאקית משנה מתחתנו... ואוו עמית המניאק...פפשש איזה עבר הוא (;

חחח אז מה, הוא מניאק כיום? ..

עמית חנניה, נזכרתי P: עזבי.. עבר אפל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עמית החננה!!! כמה ימים ולילות העברנו עליו...

עבר אפל!? את....!? הילה..... מה קורה????

היי, לא עבר אפל שלי, עבר אפל שלו!

הוא גר כאן לפני משהו כמו מליון וחצי שנים.. כשהיינו בכיתה א' או ב'.. או גם וגם.. ומאז ראינו אותו בכמה הזדמנויות .. דווקא הסתדרנו בסדר אוייייייייייי איזה כדורגל משובח היה לנו פעם!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר