מה ניינייםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

אני מקווה שאתם זוכרים אותי.... אני רואה פה דווקא הרבה וותיקים.. כל אופןןןןן!!! שתיהיה לכולם שנה מדהימההההההה!!! מלאת הפתעות טובות כמובןן ואת כל החרא תשאירו בשנה שהייתה!!! שיהיה המון בריאות אושר עושר אהבה והמון הצלחההההההה!!! שההכל יתגשם בעזרת ה'!!! ולאלה שלומדים המון בהצלחה בבגרויות וובלימודים! אוהבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת אלינה:)

עופי מהפורום!!!!

לא רוצים אותך פה!!! מה קורה מה עיניים? לאיפה את נעלמת כל הזמן? מה קורה איתך מה הולך? המון שאלות אההה??? שנה תודה בכל מיקרה ותיקפצי יותר לא צריך חגים לזה... זה לא עולה כסף את יודעת..... Stive Hatcher

אישששששששששששששששששששששששש

אני עובדת יותר מדיי ואין לי זמן למחשב אפילו... אבל כל הזדמנות שיהיה אני יקפוץ כמובן..!! הריי איתכם גדלתי חחח ומה איתצך מה חדש מה ישן ספר קצת איך בצה"ל??? מואההה שנה טובה וחג שמייחחח

מה ניינייםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

אני מקווה שאתם זוכרים אותי.... אני רואה פה דווקא הרבה וותיקים.. כל אופןןןןן!!! שתיהיה לכולם שנה מדהימההההההה!!! מלאת הפתעות טובות כמובןן ואת כל החרא תשאירו בשנה שהייתה!!! שיהיה המון בריאות אושר עושר אהבה והמון הצלחההההההה!!! שההכל יתגשם בעזרת ה'!!! ולאלה שלומדים המון בהצלחה בבגרויות וובלימודים! אוהבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת אלינה:)

ברוך שובך מלאך קטן =]]

ובאותה הזדמנות

שנה טובה מאושרת (אפשר גם מעושרת) ומלאת הצלחות לכל יושבי הפורום גם ממני (מי אני בכלל?!) אלינה מותק - מה איתך? התשחררת כבר!?

סבבה אגוזים

ממצב איתך י'נעדרת ?!?!?! בהצלחות גמלך ושנה מוווווווווווווווווווווווווווושלמת ! ~נצנצים זהובים~

ובאותה הזדמנות

שנה טובה מאושרת (אפשר גם מעושרת) ומלאת הצלחות לכל יושבי הפורום גם ממני (מי אני בכלל?!) אלינה מותק - מה איתך? התשחררת כבר!?

אפרתי....

שנים !!! ממצב איתך בק"שית ?!?! מתי את משתחררת ?! תראי קצת סימני חיים.... אשמח לדבר איתך מתישהו.... שנה מווווווווווווווווושלמת שתהיה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר