יאללה מלחמה...

קצת דרומה מירושלים

אים אני זוכר נכון?

אז את גרה באפרת לא? או שסתם זה עלה לי לראש......כל האזור הדרומי לירושלים מפוצץ אוטובוסים חוץ מהר גילה....אבל משם זה שניה לתפוס טרמפ.... יום טוב!! Stive Hatcher

לא אפרת אבל קרוב מאוד...

בכל מקרה, תמיד יש אוטובוסים, פשוט חבל על הכסף ... טרמפים זה יותר זמין ונוח בדרך-כלל ולמה אתה ער כ"כ מוקדם?! תהנה קצת מהחופש ..

מה מלחמה... ?

רגעעעעעעעעעעעעעעע אני עדיין לא מוכנה... בואנה הילו את דפוקה די להכשיל את עצמך עוד לפני שהתחלת... כולה התחלת ללמוד נהיגה - מה נראה לך? כבר נהגת מירוצים ?!?! תירגעי- את סתם מלחיצה ת'צמך ... לאט לאט... את עוד תלמדי להרגיש את המנוע ... את עוד תהיי נהגת שודים כמוני ... אחחחח אין על נהיגה כתרפיה ... היום נסעתי עם אוחתי .. היא נהגה.. חייבת לציין שלא פחדתי לשנייה . וכשיהיה לך רישיון ... את כל כך באה לפה .... לחור היפה הזה בצפון ... חחחח מי אוהבת אותך יותר ממני ?!?!?

ברור שאני קופצת לבקר!! את הראשונה..!

לא אפרת אבל קרוב מאוד...

בכל מקרה, תמיד יש אוטובוסים, פשוט חבל על הכסף ... טרמפים זה יותר זמין ונוח בדרך-כלל ולמה אתה ער כ"כ מוקדם?! תהנה קצת מהחופש ..

לי אין ממש חופש....

גם כשאני חוזר הביתה אני עובד...... אבל זאת תקופה....זה יעבור....בסוף יהיה טוב.... לא בא לך להגיד לי איפה בדיוק את גרה? Stive Hatcher

מידע מסווג ..

לא לעיניי כולם עבודה זה חשוב :) תנוח קצת בחג.. כמה שתוכל נשיקות ויום נפלא

אני חייב לדעת!!

שירתתי באזור כמעט שנה ואני כניראה עוד מעט חוזר לאזור....אני מכיר כל חור בגוש..... Stive Hatcher

אתה יודע...

שביקרתי אותך בחטמ"ר ההוא.. עם השווארמה .. זה 2 מטר מהבית שלה... אותו שם.... רק כפר ...

חחח אל תסבכי אותו עם רמזים

קיבוץ כפר עציון.. חור כזה קצת לפני בת-עין הנודעת לשמצה מוזמן תמיד לקפה

בטח נכיר...

שהיינו עושים ריצות היינו מגיעים אליכם....... Stive Hatcher

שלום גמלך...

וחג שמחחחחח

יאללה מלחמה...

כוסאמק! (נאור, זאת באמת פתיחה טובה להודעה..) ישנתי אתמול בבועה, לא שמעתי כלום על מה שקרה.. ובצפון גם חרא... מה יהיה הסוף?! ממ חוצמזה קיבלתי היום מתנה ליומולדת :) חולצה כזאת ממש יפה! חחח וזהו.. אני עייפה :/ (כוסאמק) היום שיעור נהיגה שני!!!!!!!!!! (כאילו שלישי, הראשון היה כפול..) וזה די מרגש, אבל די עצוב... נו, אני לא יודעת לנהוג!! אבל כשיהיה רשיון אני באה לבקר את כולכם! (סוטים!) יום טוב:)

למה ציפית? שתדעי לנהוג כמו אחד שנוהג כמה שנים טובות..? זה לא ככה.. את רק בהתחלה ואת עוד תהיי תותחית בתחום.. :) בואי לבקר..

בטח נכיר...

שהיינו עושים ריצות היינו מגיעים אליכם....... Stive Hatcher

חחחח כן,

תמיד רואים גברברים חצי מעולפים בדרך שבוע טוב שיהיה

שבוע טוב...

כן אנחנו לא בכושר מי יודע מה...... אבל לפחות עושים עם זה משו....בערך... שבוע טוב!!! Stive Hatcher
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר