ע-ב-ר-ת-י ט-ס-ט!!!!!!!!!!

כן כן!!!!!! עברתיייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! טסט שני!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה כיף!!!!! הודיעו לי שעברתי כבר אתמול אחה"צ אבל אתמול לא הספקתי להגיד לכם..... איזה טסטר נשששמממההההה!!!!! אם הוא רצה הוא היה יכול להכשיל אותי (כי לא השתלבתי כ"כ חלק בכמה נתיבים) אבל הוא יצא גבר והעביר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! היום אני הולך למשרד הרישוי לקחת את הטופס ואח"כ לשלם אגרה - ואז אני אוכל לנהוג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יאווווווווווווווווווווווווו נשמה צליייי

בחווריקווווווו מזל טוסט חמוד!! שמחה בשבילךך עכשיו ההגה בידים שלך אז תנהג בזהירות כה!?!? ואל תשכח לקפוץ לבקר אותי לאב יווווווווו

נראה לי ש...

תצטרך לחכות כמה זמן משרדי הממשלה שובתים

יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

מזל טוב לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה כיף לך שאתה יכול לנהוג!!! אני רק עכשיו מתחילה לנהוג..:\ לא נורא.. עוד כמה חודשים.. אני גאה בךךךךךךך וממש שמחה לשמוע שעברת!!!

נראה לי ש...

תצטרך לחכות כמה זמן משרדי הממשלה שובתים

לעזאזל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חארות!!! מה הם שובתים בדיוק היום, כשאני צריך לקבל ת'רשיון?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? אתם לא מאמינים איך אני מבואס מזה.................... הייתי כבר אמור לנהוג היום

ע-ב-ר-ת-י ט-ס-ט!!!!!!!!!!

כן כן!!!!!! עברתיייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! טסט שני!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה כיף!!!!! הודיעו לי שעברתי כבר אתמול אחה"צ אבל אתמול לא הספקתי להגיד לכם..... איזה טסטר נשששמממההההה!!!!! אם הוא רצה הוא היה יכול להכשיל אותי (כי לא השתלבתי כ"כ חלק בכמה נתיבים) אבל הוא יצא גבר והעביר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! היום אני הולך למשרד הרישוי לקחת את הטופס ואח"כ לשלם אגרה - ואז אני אוכל לנהוג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יאייי מזל-טוב!!!!!

גמני עברתי טסט!!!

ב-6.11 מלווה עד ה-7.1.07 כולה חודשייםם!!! חח איזה כיף לא לראות יותר -ל- חחח ממ והיום מומולדת ו-20 יום שיש לי ת'רשיוןןןןןן:) בכל אופן מזל טוב לך!!!! תנהג בזהירות!!!

מממממזזזזלללללל טטטוווווובבבבב !!!!

איזה כיףףףףףף ! שמחה בשבילך ... יאללה עוד חודשיים ואתה יכול לנהוג לבד בכיףףף , איזה שוס, הא ? אל תשכח את השלט נהג חדש ... ולא לעשות שטויות על הכביש .. יצאת תותח - סחטיקה בחוריקו.. יאללה, אני מחכה חודשיים לסיבוב , כן ? תעשה ג'סטה , תבוא תעשה לי סיבוב , מתנת גיוס ... תיהנה מותק .... זהירות !

מזל טוב צעיר.. כשאתה תיפטר מהמלווה אני אפטר מהנהג חדש =)

וגם לי היה טסטר גבר... עברתי טסט ראשון... והוא אמר לי את זה בסוף הטסט. לא הייתי צריך לברר בכלל..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר