חחבברר'ההה- קיבלתי מניל"ה- יאייי!!!!!!!!!!!

יואווו איזה אושררר !!!! כמה חיכיתי למכתב הזה- ה- מניל"הההה !!!!! וואי כמה תפקידים - יאבאאא... עכשיו אני שוברת ת'ראש, מתלבטת בין תפקידים.. יאי ! איזה כיףףף - כמה חיכיתי לזה... wish me luck ! שבת מופלאה לכולנו ושבוע מצוציין !!!

מזל"ט!!!!!

ולמה להלבט? את לא אמרת שאת רוצה חיל הים?! =] הנווד...

*להתלבט

ההתלבטות קורעת אותי...

כן- אני רוצההה חיל הים !!!!!! The Israeli Navy אבל... יש עוד כל כך הרבה תפקידים.. הציעו לי כמה תפקידים מאודד מעניינים.. ודיברתי גם עם אח שלי וזה.. ויש לי קרוב משפחה שהוא בתפקיד בכיר בצבא והוא הציע לי תפקיד אצלו .. ככה שאני בהתלבטות.. החלום שלי זה להיות בחיל הים .. להיות בבסיס ההוא.. אבל ההתלבטות קורעת אותי - יש כל כך הרבה תפקידים.. ומי אמר שאני אקבל את מה שאני רוצה?? שמעתי סיפורים מפה ועד סין על בנות שביקשו משו אחד וקיבלו אחר לגמרי.. אם אני אהיה סגורה על התפקיד שאני רוצה, יש לי דרכים להשיג אותו.. אבל אמרו לי לא להיות נעולה על תפקיד.. להיות פתוחה... שיש עוד מלאא תפקידים שלא כתובים במניל"ה ואני לא יודעת עליהם בכלל... אז איך אפשר שלא להתלבט???

יואווו איזה אושררר !!!! כמה חיכיתי למכתב הזה- ה- מניל"הההה !!!!! וואי כמה תפקידים - יאבאאא... עכשיו אני שוברת ת'ראש, מתלבטת בין תפקידים.. יאי ! איזה כיףףף - כמה חיכיתי לזה... wish me luck ! שבת מופלאה לכולנו ושבוע מצוציין !!!

מזל טוב !!

מה אח שלך אומר??

חחחח זה דיי מצחיק העניין..

סכ"ה.. דוגרי.. מבינה אותך לגמריי.. גם שאני קיבלתי את המנילה (ולא נגיד קיבלתי אותה לפני הרבה זמן.... כמה חודשים..) כ"כ התלהבתי ויווו חיכיתי לזה ובלה בלה.. ואז קיבלתי מיונים למד"ס ובכלל יווווו האושר העולמי. וביום חמישי האחרון הייתי במיונים והיה.. דיי קשה... אבל היה כייף.. אבל.. בכל זאת.. דוגרי.. צבא? תאמיני לי... הייתי מעדיפה לא לקבל את המנילה :] חח.. :] אבל כולנו נלך לצבא ונשרת את המדינה שלנו במשך שנתיים וגם את זה נסיים :] המון בהצלחה בבחירה!!! ובקבלת המיונים אחורי זה :]

ההתלבטות קורעת אותי...

כן- אני רוצההה חיל הים !!!!!! The Israeli Navy אבל... יש עוד כל כך הרבה תפקידים.. הציעו לי כמה תפקידים מאודד מעניינים.. ודיברתי גם עם אח שלי וזה.. ויש לי קרוב משפחה שהוא בתפקיד בכיר בצבא והוא הציע לי תפקיד אצלו .. ככה שאני בהתלבטות.. החלום שלי זה להיות בחיל הים .. להיות בבסיס ההוא.. אבל ההתלבטות קורעת אותי - יש כל כך הרבה תפקידים.. ומי אמר שאני אקבל את מה שאני רוצה?? שמעתי סיפורים מפה ועד סין על בנות שביקשו משו אחד וקיבלו אחר לגמרי.. אם אני אהיה סגורה על התפקיד שאני רוצה, יש לי דרכים להשיג אותו.. אבל אמרו לי לא להיות נעולה על תפקיד.. להיות פתוחה... שיש עוד מלאא תפקידים שלא כתובים במניל"ה ואני לא יודעת עליהם בכלל... אז איך אפשר שלא להתלבט???

בהצלחה עם הבחירה

מקווה שבסוף תגיעי להחלטה הנכונה (לא כמו אנשים אחרים..) בתכלס הדף המסכן הזה יכול לקבוע לך ת'שנתיים הבאות בחים שלך ככה שצריך להזהר ולחשוב 1000 פעם לפני שמחליטים על דברים מסוימים..

חחחח זה דיי מצחיק העניין..

סכ"ה.. דוגרי.. מבינה אותך לגמריי.. גם שאני קיבלתי את המנילה (ולא נגיד קיבלתי אותה לפני הרבה זמן.... כמה חודשים..) כ"כ התלהבתי ויווו חיכיתי לזה ובלה בלה.. ואז קיבלתי מיונים למד"ס ובכלל יווווו האושר העולמי. וביום חמישי האחרון הייתי במיונים והיה.. דיי קשה... אבל היה כייף.. אבל.. בכל זאת.. דוגרי.. צבא? תאמיני לי... הייתי מעדיפה לא לקבל את המנילה :] חח.. :] אבל כולנו נלך לצבא ונשרת את המדינה שלנו במשך שנתיים וגם את זה נסיים :] המון בהצלחה בבחירה!!! ובקבלת המיונים אחורי זה :]

טנקסססס

אני בטוחה שאני אתגייס.. אני יודעת את זה, לא השארתי לעצמי אפשרות אחרת- ויכולתי לבחור אחרת... הקטע הוא- שאני רוצה לעשות משו משמעותי.. אני לא רוצה לזלזל או משו אבל אני ממש לא רוצה להיות מפקדת של כמה טמבלים שלא סיימו 10 שנות לימוד, חיילים במצוקה וכאלה.. לא בקטע של לפגוע אבל זה לא מעניין אותי, ולא בשביל זה אני רוצה להתגייס לצבא.. אני רוצה לעשות משו משמעותי! תפקיד שאני ארגיש שאני תורמת, שיהיה לי טוב בו, שאני איהנה... אבל מי אמר שמה שאני ארצה אני אקבל? אומרים לא להיות נעולה על תפקיד... אבל.. איך אפשר שלא? אני בהתלבטות ענקית וזה קורע אותי... צודקת- כל כך חיכיתי לחתיכת נייר הזאתי אבל עכשיו אני יותר מבולבלת ממקודם...

מזל טוב !!

מה אח שלך אומר??

חחחח

אח שלי אומר הרבה דברים... חחח אחח בעתי , גבעתי... תשמור על עצמך חייל שלי ...

בהצלחה עם הבחירה

מקווה שבסוף תגיעי להחלטה הנכונה (לא כמו אנשים אחרים..) בתכלס הדף המסכן הזה יכול לקבוע לך ת'שנתיים הבאות בחים שלך ככה שצריך להזהר ולחשוב 1000 פעם לפני שמחליטים על דברים מסוימים..

טנקס...

בדיוק- קובע ת'שנתיים האלו.. וכל אחד מייעץ ואומר דברים אחרים ואררר כולי נקרעתתת!!! ודיייי!!!! אין לי שמץץץ... יש מלא תפקידים שנראים לי שיא המעאפנים ואחרים שווים בטירוףף.. מלא אמרו לי לא כל כך להתייחס למה שכתוב בחוברת המעאפנה הזאתי כי שם מתארים כל תפקיד מפוצץ ואדיר... לא יודעת.. צריכה להתייעץ עם חיילות שמשרתות בתפקידים שאני רוצה- זה מה שאני יעשה.. ירים כמה טלפונים... נראה.. יש לי חודש להתלבט- יאבאאאאאאא!!! אני מאודד מקווה להגיע להחלטה הנכונה- איך יודעים?? אני רוצה לעשות משו משמעותי ולא להתקע באיזה בסיס מעאפן או להתקע בתפקיד שאני ארגיש מיותרת או שאני לא עושה כלום, לא ממצה ת'צמי ולא תורמת.. ארררר הראש מתפוצץ... אפרתוש- מה איתך? לאן את מתגייסת ומתי? ככה תנטשי אותנו בלי מנהלת?

חודש זה לא כזה הרבה זמן...

הזמן עובר מהר. הרבה יותר ממה שנראה לנו (אחרי משפט כזה אני מרגישה כמו זקנה...) בקשר לייעוץ, זה באמת באסה שכל אחד מייעץ משהו אחר ואת בקושי מסינה על מה הם מדברים. החוברות האלו באמת דיי מעפנות, אפילו משקית שק"ל (שזה אומר קופאית בשקם) נשמע תפקיד מעניין וממצה (בכמה חודשים האחורנים אני קופאית וואלה זה ממש לא ממצה, בכלל לא!). תנסי להתייעץ עם המדנית שלך, אפילו שאסור לה להגיד את "האמת" על תפקידים היא בטח תייעץ לך בעדינות מה לא לבחור ומה כן לבחור... מה איתי? אני עוד קצת פחות משבועים מתגייסת (ואיך שהזמן טס מהר מסוף הלימודים..) לאן? בקירת שליטה ימית בחיל הים. עקרונית לשבת מול מכ"מים. חשוב? כן. מתאים לי? לא ידעת. אין לי את כל הקטע של הריכוז (לבהות במשהו ולשבת על התחת רוב שעות היום זה בד"כ לא הקטע שלי) אני חושבת לצאת מהתפקיד הזה אבל האמת- אני אל ידועת מה אני רוצה לעשות עם עצמי בצבא!!. זה לא שאני רוצה לצאת מהתפקיד כי אני מאוד רוצה לעשות משהו אחר, אין שום דבר אחר שאני כן רוצה לעשות ואין שום דבר אחר שאני חושבת שאני אהיה מתאימה אליו יותר (או פחות). יש כאלו שאומרים לי שהכי טוב שאני אלך לחינוך או הדרכה כי רק בחינוך באמת מרגישים שעושים משהו וגם הצבא נותן לך הרבה ידע, אבל (כמו בכל דבר גםפ פה יש אבל) לי לא מתאים לחנך\ללמד\להדריך אנשים (או שאני פשוט לא מודעץ לעצמי), את הסבלנות לזה יש לי (רכשתי את זה בעבודה של חצי שנה מול לקוחות) אבל אני גם לא אוהבת את זה ואני גם לא חושבת שאני מסבירה דברים ומעבירה דברים בצורה טובה+.

חיל היםםםםם

יאיי ! אפרתוש- את בחיל הים ????? איזה שווה לך.. מותק- איזה שוסססס !!! איזה באסה שאת מתגייסת פחות או יותר מתי שאני שולחת ת'מניל"ה ... היית עוזרת לי- לדעת מה התפקיד הזה... האמתי שזה נשמע תפקיד ממש מעניין ... וזה חשוב- כמו שאמרת- מאודד חשוב... אם הייתי יכולה לעזור לך להחליט מה את רוצה לעשות עם עצמך- תאמיני לי שהייתי עוזרת, אבל אני נמצאת בדיוק באותו מצב.. אני לא יודעת מה אני רוצה לעשות עם עצמי.. כי יש כל כך הרבה תפקידים טובים ונחשבים- ואני רוצה כל כך הרבה- אז מה להחליט ???? כל אחד והדיעה שלו , כל אחד בטוח שהוא יודע מה טוב ושהוא מכיר אותי וממליץ אלף ואחת דברים.. יאבאאא... וצודקת- חודש זה כלום זמן ... אני מאחלת לך שתמצי ת'צמך ותרגישי שאת נותנת .. אני לא חושבת שרק בחינוך או הדרכה מרגישים שנותנים.. את לא צריכה שמישו יגיד לך "המפקדת תודה", או משו בסגנון כדי שתדעי שנתת! תאמיני לי, שאת תתני ותרגישי סיפוק בתפקיד שלך!!! אפרתוש מותק - גיוס קל , תהני וספרי לי חוויות.. כי אני מתההה לשמוע ! שלא תעיזי לשכוח אותנו!

גם אנ יקיבלתי משהו =]

טופס מילוי העדפות לשירות ביחידות השדה. מכל הדברים מודיעין קרבי נראה לי הכי מעניין הנווד...

בהצלחה לך...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר