מההההה קורה?? :]

ואווו... כמה זמן שלא כתבתי פה.. וכמה זמן שלא דיברתי עם אנשים מפה... אז מה קורה איתכם אנשים?? :] אצלי.. הכל יופי יופי :] יש לי חבר כבר חודש+... מממ... יש לי עוד מעט 2 בגרויות... יש לי לחץ לחץ ו... כן כן, לחץ... נו.. כיתה י"ב... נסיים גם את זה :] ביום חמישי יש לי מיונים למדס (או יותר נכון - מד"ג)... נורא לחוצה מזה... ממש מקווה לעבור.. זה בערך החלום שלי כ"כ הרבה זמן... ו... מממ.. וואלה סכ"ה הכל טוב :] מה איתכם??

נחמש לראות אותך פה שוב..

נראה לי שלא נשארו פה אשים שמכירים אותך.. (או שאורטל תכנס בסופ"ש ותשנה את המצב..) נחמד לדעת שאיתך כל בסדר. בהצלחה עם המיונים..

ואווו... כמה זמן שלא כתבתי פה.. וכמה זמן שלא דיברתי עם אנשים מפה... אז מה קורה איתכם אנשים?? :] אצלי.. הכל יופי יופי :] יש לי חבר כבר חודש+... מממ... יש לי עוד מעט 2 בגרויות... יש לי לחץ לחץ ו... כן כן, לחץ... נו.. כיתה י"ב... נסיים גם את זה :] ביום חמישי יש לי מיונים למדס (או יותר נכון - מד"ג)... נורא לחוצה מזה... ממש מקווה לעבור.. זה בערך החלום שלי כ"כ הרבה זמן... ו... מממ.. וואלה סכ"ה הכל טוב :] מה איתכם??

בהצלחה

במיונים... אל תילחצי - פשוט תהיי את , ותהיי הכי טובה שאת יכולה !!! אני מקווה שתעברי .. שהחלום יתגשם .. אני ממש מבינה גמלי יש תפקיד שאני מאודדדד רוצה... בהצלחה בבגרויות- מה עושה? אני עושה רק באנגלית .. רציתי גם מתמטיקה אבל ויתרתי על זה.. מזל טוב על החבר - שיהיה בכיףףףף שמחה שהכל טוב לך בכלליות... גמלי בזמן האחרון - העניינים מסתדרים - יאיי !! לא היצגתי ת'צמי... אני יערה , בת 17 ! גרה בצפון הרחוק והקריר.. שמחה שחזרת לפורום... בהצלחה בהכל!

יההה את!

טוב לראות הודעה ממישהוא מהתקופה שלי:) תתחדשי על החבר! בהצלחה בבגרויות ומהמיון!! (מקווה שלא אחרתי תמועד. אל תלחצי וקחי את זה בקלות כי אח"כ זה יכול להשפיע.

מזה המיונים האלה שאת צריכה לעבור?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר