פסדר....

צודקת.. יש ת'צד הכלכלי ... אבל בשביל זה את מתגייסת, והצבא יעזור לך! אני מאחלת לך הרבה בהצלחה ! ותשמרי על עצמך !

תודה גם לך..

לרגע חשבתי כבר להתגייס לחיל הים חחח אבל לא יש לי עניים ירוקות וירוק זה יותר יפה לי:)

אפשר להגיד לך משהו?

אני התגייסתי לפני ארבעה חודשים... (הייתי מדיי פעם בפורום הזה גם כן...) וגם אני חשבתי שלא יהיה משהו... אל תדאגי. זה מתחיל, וזה עובר בטיללללללללל צריך רק לבוא בראש סבבה... בראש של "לא משנה מה אומרים ולא משנה מה צועקים, זה עובר לי ליד האוזן. לא נכנס". תבואי בכיף, ויהיה לך כיף.. אני עשיתי טירונות קרבית מאווווד קשה... -05.. ואני עושה עכשיו אימון מתקדם 07. ובינתיים (אני לא מאמין שאני אומר את זה) כיף לי... נכון. צבא זה חרא! ויש קטעים קשים.. אבל הכל תלוי בגישה. הכל בראש. אין משהו שהוא יותר מדיי קשה פיזית. אם את חזקה מנטלית, זה יעבור לך מהר! אני לא יודע לאיפה את הולכת להתגייס.. ולאיזה תפקיד... בכל מקרה שיהיה לך המון המון בהצלחה! אם את רוצה לשאול משהו או סתם לדבר אנערף האי מייל שלי זה stobor@walla.co.il... מתי שבא לך (אני אענה כשאני אחזור מהבסיס..)... בהצלחה! ואל תשכחי! הכל בראש!

תשמור על עצמך ועלינו!

יש מצב שאת כותבת עם קצת פחות אייקונים?

זה משגע את השכל. במיוחד כשהאייקונים הם בלי קשר....

איזה מעליב...

אתה ממש מעליב .. מה בלי קשר??? הכי יפה זה הודעות עם סמיילים .. לא מחייבת אותך לקרוא.. נעלבתי..

תודה גם לך..

לרגע חשבתי כבר להתגייס לחיל הים חחח אבל לא יש לי עניים ירוקות וירוק זה יותר יפה לי:)

חמודה...

סבבה... ירוק מתאים לך יותר- בכייף ! אני באמת מקווה שיהיה לך טוב בצבא.. תמיד מוזמנת לעדכן! נשמח לשמוע מה קורה איתך! ושוב- גיוס קל ונעים!

אל תגיד את זה...

זה שקצת חרא זה לא אומר שזהו צריך להפסיק.. אני מבינה שקשה לך.. ואני לא באה להתיימר ולהגיד תמשיך לסבול .. אבל מישו צריך לעשות את זה כמו שחיילים אומרים- "קשה יש רק בלחם וגם אותו אוכלים " יהיה טוב .. תחזיק מעמד.. נכון שצבא זה לא החיים הקלים.. אתה רק בהתחלה.. זה ישתפר ! you can do it!!! בהצלחה ! תשמור על עצמך ועלינו!

קודם כל

אני לא מטומטם .. ומעבר לזה לא קשה לי כיף לי מאוד אומנם זה עולה לי בהרבה משפטים אבל גם זה קצת מצחיק D: ובוא אני יסביר לך משו. אני ממש נהנה יש חברים יש בנות ויש המון אבל המון צחוקים. אבל זה לא קשור לצבא לאיפה שאני לא ילך יהיה את כל זה תמבין תנקודה שלי ? בגלל זה צבא זה חרא! צבא זה חרא כי זה מונע ממך להתקדם בחיים וזאת עובדה חוצמאלה שמתכננים לחתום קבע שזה חבל מאוד אני לא הייתי מסוגל לחתום קבע רק בגלל שאני לא מסוגל לראות את עצמי כל החיים לובש מדים (למרות שמדים תפור עליי) קיצר העובדה היא כזאת שרוב האנשים מסיימים תצבא חוזרים לאזרחי וממשיכים מאותה נקודה שהם היו בא 3 שנים קודם לכן כשסיימנו י"ב. ולמי שאמר שיש מי שצריך לעשות את זה .. לעשות מה ? לצבוע עצים ולשים עין שהממטרות פועלות בדיוק בזמן ? לפני שהתגייסתי היה אמור ליהיות לי תפקיד סבבה וזה השתנה ועכשיו אני עוד לא יודע מה יהיה איתי אבל מה שבטוח זה שלצבא אני לא יועיל ויש עוד כל כך הרבה כמוני הצבא פשוט צריך לשנות תסיסטם שלו.

אתה סתם מטומטם....

נכון שצבא זה קשה. אבל אתה מוציא את החשק לגמריי.. אני בצבא כבר ארבעה חודשים, ויש לי חיים, ויש לי חברים, ונחמד לי. נכוון, גם אני רוצה להיות בבית, וגם אני ראיתי רופא יותר ממה שראיתי בכל החיים מרוב שקשה שם אבל זה עובר מהר. לך עובר לאט וחרא כי אתה בא בגישה של "צבא זה חרא!!!". תשנה את הגישה והכל יהיה טוב.

מסכים לגמרי איתך!

יש מצב שאת כותבת עם קצת פחות אייקונים?

זה משגע את השכל. במיוחד כשהאייקונים הם בלי קשר....

עד כאן אחי!

שלא תחשוב אפילו על להעליב את יערה אחרת יהיה לך עסק איתי! =] בכל אופן אני לא ממש מכיר אותך אז אולי תוכל לכתוב קצת פרטים? הנווד...

חמודה...

סבבה... ירוק מתאים לך יותר- בכייף ! אני באמת מקווה שיהיה לך טוב בצבא.. תמיד מוזמנת לעדכן! נשמח לשמוע מה קורה איתך! ושוב- גיוס קל ונעים!

מתה להיתפטר ממני הא?

סתם צוחקת... יש עוד זמן לגיוס... 25.4.2006 יוצא במומולדת של אמא שלי חחח וברור כשאני יתגייס כל הזדמנות אני יכנס לעדכן!!! לא נוטשת.. יאללה מותק שיהיה לך גם הצלחה ומקווה בשבילך שיקבלו אותך לחיל הים חח אני יודעת שאת אוהבת ת'אייקון... אז הנה לך יאללה בובה זזתי אה בקשר להיא SARART(אם אני לא טועה) אז הקפצתי ת'הודעה שלה כי עשיתי עליה כמה מחקרים ואני יודעת מי זו... בקיצור.... בהצלחה...

יו איזה בעסה

האייקון לא ייצא... הנה £85 ואחריי הבהצלחה היה את זה

ממש לא!

אני בעד שתישארי.. וואי אז גיוס לא כזה קרוב.. יש לך עוד זמן !! ואמן! אני מתהה להתגייס לחיל הים .. ואני באמת אוהבת ת'אייקון .. חח חמודה! שמתי לב שהקפצת ת'שירשור שלה.. sarat אין לי מושג מה הקטע ביניכן .. אבל נראה לי שהיא נהנית לעצבן אותך עם היציאות שלה.. אני למדתי להתעלם.. לפעמים צריך לתת לבנאדם להתקרר ולהירגע ! יומצוציין !!

יו איזה בעסה

האייקון לא ייצא... הנה £85 ואחריי הבהצלחה היה את זה

טנקסססס והוא יצא כבר בפעם הקודמת!

ממש לא!

אני בעד שתישארי.. וואי אז גיוס לא כזה קרוב.. יש לך עוד זמן !! ואמן! אני מתהה להתגייס לחיל הים .. ואני באמת אוהבת ת'אייקון .. חח חמודה! שמתי לב שהקפצת ת'שירשור שלה.. sarat אין לי מושג מה הקטע ביניכן .. אבל נראה לי שהיא נהנית לעצבן אותך עם היציאות שלה.. אני למדתי להתעלם.. לפעמים צריך לתת לבנאדם להתקרר ולהירגע ! יומצוציין !!

הקטע שלה זה

שהיא אוהבת להתערב בכל דבר שתפסיק להתערב בכל דבר!!! ובהצלחה בחיל הים... כה התעלמתי מספיק היה כמה בלאגנים בגללה... בקיצור עזבי היא לא שווה נושא לשיחה... שיואו אני מצוננת!!! בעע קיצ... בהצלחה שבוע טוף!

טנקסססס והוא יצא כבר בפעם הקודמת!

כה לא ראיתי טחחח

הקטע שלה זה

שהיא אוהבת להתערב בכל דבר שתפסיק להתערב בכל דבר!!! ובהצלחה בחיל הים... כה התעלמתי מספיק היה כמה בלאגנים בגללה... בקיצור עזבי היא לא שווה נושא לשיחה... שיואו אני מצוננת!!! בעע קיצ... בהצלחה שבוע טוף!

אויש.....

- זה אמור להיות מדחום.. תרגישי טוב ושהצינון יעבור לו!! שבוע מצוציין שיהיה.. נמאס לי מהמצב רוח החרא הזה.. שיהיה שבוע טוב- ושיעבור החרא!!

חחחחבבברררר'הההההההה

אני לא מאמינה!!!!!!!!!! קיבלתי צו גיוס!!! יאייייי מיום מחורבן זה נהפך ליום מאושר !!! אני מתגייסת ב-17/04/2007 עוד שנה וחצי- יאיייי!!! והכי כיפי זה שאני אוכל לקבל פלאפון חינם- חחחחחחחחחחחחחחחחח יש לי פלאפון ממש מעאפן.. כי שנה שעברה נאבדו לי 2 בחצי שנה ולאבא שלי נמאס.. אז הוא קנה לי אחד משומש שיא המעאפן- שלא תדעו מצרות! יאיי כולי שמחה ! צבא- היר איי קאם!!! [איי וויש פור חיל הים !]

ואוו.. צעירה!!!

אני מתגייסת ב3 ל10 2006 (ועם לא הבנת אז זה היה בצחוק הצעירה הזה) :] מה התאריך יום הולדת שלך?? את בין הקטנים של השכבה בטח... ותאמת שגם אני נרוא מתלהבת כבר מהגיוס הזה.. למרות שכולם אומרים לי שזה סתם ושאני אכנס לזה אז זה יהיה חרא... נו מילא... חח.. בכל מקרה זה רק שנתים.. לא יותר מדיי.. :] אז מה, יש לך כבר כיוון? ולא קיבלת את המנילה עדין?
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר