חחחחבבברררר'הההההההה

אני לא מאמינה!!!!!!!!!! קיבלתי צו גיוס!!! יאייייי מיום מחורבן זה נהפך ליום מאושר !!! אני מתגייסת ב-17/04/2007 עוד שנה וחצי- יאיייי!!! והכי כיפי זה שאני אוכל לקבל פלאפון חינם- חחחחחחחחחחחחחחחחח יש לי פלאפון ממש מעאפן.. כי שנה שעברה נאבדו לי 2 בחצי שנה ולאבא שלי נמאס.. אז הוא קנה לי אחד משומש שיא המעאפן- שלא תדעו מצרות! יאיי כולי שמחה ! צבא- היר איי קאם!!! [איי וויש פור חיל הים !]

מזל"ט והתרגום הסטלני!

המתרגם הסטלני: חחחח---בבברררר'---הההההההה 1.חחחח - היא צוחקת לה ואין לי מושג ממה 2.בבבררר' - בטח את מבינים שקר לה (וכאן אני ואורו'ש נכנסים לתמונה ,"מכירים ת'שיר?? שהיינו שרים בגן..." יש לנו ארץ ויש לנו עיר ויש לנו בית בארץ ישראל בלה בלה...." קיצר לאור יש אור ד"א ולי יש אל (וגם אור) בארץ ישראל! אור מחמם נכון??? ואור+אור ועוד + עם אל אאא בכלל קיצור עשינו לך פה אחלה מדורה שלא יהיה לך קר! (2 מדורות כי זה אני ואור) 3.ההההההה - נפל לה האסימון! יערוקה שלנו מתגייסת.............לא... אבל רק עוד שנה וחצי! שיהיה לך במזל'"טים מזלט'ות ומזלגות חולה עלייך חיילת!!! (עמוד דום...)

מזל טווווף

אני מתגייסת ב25 לאפריל 2006 ויש לי מומולדת ב26.11 סתם אני חייבת להזכיר את זה בכל מקום גיל 18 היר איי קום בעעעעעעעע

יאיי! מזל טוב גמלך!!!

את מתגייסת שנה לפני..חחחח וואי עוד מעט יומולדת איזה כייף לך!!!!

מזל"ט והתרגום הסטלני!

המתרגם הסטלני: חחחח---בבברררר'---הההההההה 1.חחחח - היא צוחקת לה ואין לי מושג ממה 2.בבבררר' - בטח את מבינים שקר לה (וכאן אני ואורו'ש נכנסים לתמונה ,"מכירים ת'שיר?? שהיינו שרים בגן..." יש לנו ארץ ויש לנו עיר ויש לנו בית בארץ ישראל בלה בלה...." קיצר לאור יש אור ד"א ולי יש אל (וגם אור) בארץ ישראל! אור מחמם נכון??? ואור+אור ועוד + עם אל אאא בכלל קיצור עשינו לך פה אחלה מדורה שלא יהיה לך קר! (2 מדורות כי זה אני ואור) 3.ההההההה - נפל לה האסימון! יערוקה שלנו מתגייסת.............לא... אבל רק עוד שנה וחצי! שיהיה לך במזל'"טים מזלט'ות ומזלגות חולה עלייך חיילת!!! (עמוד דום...)

מממווותקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

איזה כייף לי ! טנקסססס בואנה מרוב האור שאתה שולח לי כולי זוהרת ..חחחחחח ועוד שנה וחצי אני מתגייסת.. מקווה שיקדימו לי ת'תאריך- אני מתההה להתגייס - ואני מקווה לחיל הים !:) מתה עליך...

יאיי! מזל טוב גמלך!!!

את מתגייסת שנה לפני..חחחח וואי עוד מעט יומולדת איזה כייף לך!!!!

יותר נכון..

איזה בעסה לי גיל 18=מבעעעס

מה??

גיל 18 זה ה-גיל !!! את יכולה לקנות אלכוהול ! את חוקית! מבחינת המדינה ! את יכולה להתגייס.. את כבר לא תחת חסותם של ההורים מבחינת החוק.. מה רע??? תסתכלי על החצי המלא של הכוס ....:)

חחחחבבברררר'הההההההה

אני לא מאמינה!!!!!!!!!! קיבלתי צו גיוס!!! יאייייי מיום מחורבן זה נהפך ליום מאושר !!! אני מתגייסת ב-17/04/2007 עוד שנה וחצי- יאיייי!!! והכי כיפי זה שאני אוכל לקבל פלאפון חינם- חחחחחחחחחחחחחחחחח יש לי פלאפון ממש מעאפן.. כי שנה שעברה נאבדו לי 2 בחצי שנה ולאבא שלי נמאס.. אז הוא קנה לי אחד משומש שיא המעאפן- שלא תדעו מצרות! יאיי כולי שמחה ! צבא- היר איי קאם!!! [איי וויש פור חיל הים !]

מזל טוב!!!

וואלה בהצלחה למרות שזה עוד שנה וחצי וזה פווווול זמן..... אל תבני על התאריך הזה....זה רק תאריך ראשני....זה יכול להשתנות.....יכולים להקדים או לאחר אותו כמעט בכל רגע נתון..... ואל תתלהבי כל כך הרבה עכשיו....תשאירי קצת התלהבות לגיוס עצמו.. Stive Hatcher עוד 11 יום...

מזל"ט והתרגום הסטלני!

איי איי סטלנוווווששש

אמרתי כבר שאין עליך .. חחח סתם חמווודד אתה.. שיהיה לך יומושלם ולכולם פה.. הם המון המון חיוךך אוהבתתתת הכי בעולם !! -אדוה-

עם*

חחחחבבברררר'הההההההה

יאא כיף לך

עוד שנה וחציייי מזל טוב חח

יאאאווו יערוווו

איזה כייייףף מזל טוב מותקקקק!!! ואיי תתחילי כבר לדמיין את עצמך עם המדים וזה חח איזה יפה זה ואיי איזה כיף לךךךךך שיהיה בהצלחהה!! אוהבבתת בהמוווווונים=> אורוש

מזל"ט והתרגום הסטלני!

חחח סטלנווווש

חחח איזה קורע אתהה אין שמעת יערוקהה? אנחנו מחממים פה תעניינים חח וגם את הלב חח אוראל>> אמרתי לך כבר שאני חולה עליך?!!?

יאאאווו יערוווו

איזה כייייףף מזל טוב מותקקקק!!! ואיי תתחילי כבר לדמיין את עצמך עם המדים וזה חח איזה יפה זה ואיי איזה כיף לךךךךך שיהיה בהצלחהה!! אוהבבתת בהמוווווונים=> אורוש

נכון!

אני כבר מפנטזת על המדים החלומיים האלו .. אחחח חיל הים !!!

יאא כיף לך

עוד שנה וחציייי מזל טוב חח

טנקסססס

איזו מותק ... אני מחכה לזה בקוצר רוח!!!
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר