נוודי!!!

טנקס.. הלוואי אמן שאני אעבור ראשון!! מהפה שלך לאלוהים!! [שמעת אלוהים?? בבקקשההההה!!] וברור שיש לי אימייל.. אחרת איך הייתי כותבת פה?? קבל: yaaroka8@walla.co.il

נוודי, אביחי, סטיבי, חגי ולכווולם- עברתי תיאוריהההההההההההההההההההההההההה!! -

אין מאושרת ממני בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!! אני אומרת לכם... כל כך פחדתי.. פחדתי לא להצליח.. כי לא ידעתי אם למדתי טוב.. וגם מלאא נכשלו.. ופחדתי גם.. משרד רישוי מעצבן.. חיכיתי פאקינג 4 שעות לתיאוריה! ייבשו אותנו בחוץ... אבל כל כך שמחתי שעברתי!! יהיייי!! הפקידה במשרד הייתה ממש חמווודה! היא ראתה בטופס שהיה לי אתמול יומולדת בלועזי ואמרה לי מזל טובב.. איזו חמודה!!! יש אנשים חמודים בעולם!!! :) אוהבת את כוווולם! אתמול הייתי בתל אביב והיה שווווההה! הייתי עם אימא ואבא.. וקניתי הרבה בגדים!! ירדתי 2 מידות!! [ חגי...] לפרוטוקול.. חגי, מחר אני יוצאת לריצת בוקר.. אני אעדכן אותך! אין, יש לי מצב רוח מצוציין- מעניין למה.... אוהבת את כולכם!!!

מזל טוב! ו4 שעות זה לא הרבה....

כשאני עשיתי תאוריה אי שם לפני שלוש שנים, חיכיתי להכנס גם בערך 4 שעות (מ6 עד 10), ועוד שעה עד התשובה (עברתי, אגב ). חוץ מזה, ביום ראשון יצאתי למילואים, וחיכיתי בתוך הבקו"ם לאוטובוס המחורבן שייקח אותנו לבסיס הדרוש במשך 5 וחצי שעות. גם כן "זמן זה קודש בצבא"

טנקס רעותי..

איזה כיףף לך!! שווה לך ביותררר אני כבר רוצה לדעת לנהוג, רוצה רישיוןןןן!!! למה אני קטנה לשכבה שלי, למה???

חחח... בקטנה בובה :]

אני יחסית גדולה לשכבה שלי.. ועוד בכלל אבא שלי מורה לנהיגה... ועדין אין לי רישיון לבד... שיכל להיות לי לפני שלושה חודשים כבר לבד!!! אני פשוט עצלנית... אז זה לא כזה נוראי :] גם לך יהיה!!! בהצלחה בלימודים!!!

מזל טוב! ו4 שעות זה לא הרבה....

כשאני עשיתי תאוריה אי שם לפני שלוש שנים, חיכיתי להכנס גם בערך 4 שעות (מ6 עד 10), ועוד שעה עד התשובה (עברתי, אגב ). חוץ מזה, ביום ראשון יצאתי למילואים, וחיכיתי בתוך הבקו"ם לאוטובוס המחורבן שייקח אותנו לבסיס הדרוש במשך 5 וחצי שעות. גם כן "זמן זה קודש בצבא"

חחחחח

עודדת אותי קצת.. טנקס.. יפה לך.. מילואים.. בכל מקרה- אני כבר מריחה ת'רישיון- רוצה אותו נואשותת [נשמע לא טוב..] חחח

חחח... בקטנה בובה :]

אני יחסית גדולה לשכבה שלי.. ועוד בכלל אבא שלי מורה לנהיגה... ועדין אין לי רישיון לבד... שיכל להיות לי לפני שלושה חודשים כבר לבד!!! אני פשוט עצלנית... אז זה לא כזה נוראי :] גם לך יהיה!!! בהצלחה בלימודים!!!

רעותי מתוקהה

איזו חמודה.. באמת עצלנית! תעשייי וגמלך המונמון בהצלחותתת ואיזה שווה שאבא שלך מורה.. חחחח

אין מאושרת ממני בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!! אני אומרת לכם... כל כך פחדתי.. פחדתי לא להצליח.. כי לא ידעתי אם למדתי טוב.. וגם מלאא נכשלו.. ופחדתי גם.. משרד רישוי מעצבן.. חיכיתי פאקינג 4 שעות לתיאוריה! ייבשו אותנו בחוץ... אבל כל כך שמחתי שעברתי!! יהיייי!! הפקידה במשרד הייתה ממש חמווודה! היא ראתה בטופס שהיה לי אתמול יומולדת בלועזי ואמרה לי מזל טובב.. איזו חמודה!!! יש אנשים חמודים בעולם!!! :) אוהבת את כוווולם! אתמול הייתי בתל אביב והיה שווווההה! הייתי עם אימא ואבא.. וקניתי הרבה בגדים!! ירדתי 2 מידות!! [ חגי...] לפרוטוקול.. חגי, מחר אני יוצאת לריצת בוקר.. אני אעדכן אותך! אין, יש לי מצב רוח מצוציין- מעניין למה.... אוהבת את כולכם!!!

מזל טוב!

גם אני רוצה. סעמ'ק בנתיים ניכשלתי באחד ולשני שתכננתי ללכת השתפנתי ב5 וחצי בבוקר. שבוע הבא אני ניגשת שוב.

טנקס.. וב=ה=צ=ל=ח=ה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מזל טובב לךך!!

ובהצלחה בשיעורים ובטסט!!

טנקסססססססס

תודה רבההה! האמתי כבר שבוע עבר אבל תודה בכל זאת! איזה כיףף זה!!! היום יש לי ת'שיעור החמישי! יאיייייי
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר