טנקס...

אל תדאגי מותק.. תקראי ת'חוברת.. תשנני דברים חשובים.. תתרגלי שאלות ויהיה בסדר.. אמן שתעברי! אחזיק לך אצבעות! בהצלחה לך מותקק!

תודההה:)

הלואי וזה היה כזה קל!!! כמה פעמים קראתי את החוברת ושום דבר לא ניקלט לי!!! אני התחלתי רשיון ב-9.1.05 ועד עכשיו אני מושכת את זה!!! אני לא יכולה!!! אני לא יודעת... אני יודעת רק תמרורים זהו!!

מזללללל טווווווף

הלאווי עליי!!! אני צריכה לעשות תאוריה כבר 3-4 חודש!!! ואני מפחדת!!! אני בטוחה שאני לא יעבור...

מקסימום תכשלי ותעשי עוד אחת..

לא חבל על כל הישעורים שאת עושה?!

פווול כסף...

מחפשת קומבינה...

הלואי וזה היה כזה קל!!! כמה פעמים קראתי את החוברת ושום דבר לא ניקלט לי!!! אני התחלתי רשיון ב-9.1.05 ועד עכשיו אני מושכת את זה!!! אני לא יכולה!!! אני לא יודעת... אני יודעת רק תמרורים זהו!!

אל תדאגי

תאמיני לי אני מכיר אנשים שלקח להם יותר משנה להוציא רשיון! פשוט תיגשי בלי לחשוש ובסוף תעברי!=]. הנווד...

יאאאאאאאאא איזה כייף לך !!!!

מזל טוב מותק ! =)

טנקססססססססססס

מזל טוב מתוקה!!!

נכון זה הכי בעולם!?!?!? אני מכירה ת'הרגשה..עברתי לךפני חודש..(שני...אבל לא נורא..) וזה היה כל כך כיף!!! איזה שיעור את??

טנקס בתלי!!

איזו חמודה.. איזה כיףף זה הרגשה כיפיתתת ואני בשיעור שלישי.. שבוע הבא אני עושה כל יום שיעור.. משני עד חמישי! :) איזה כיףףף מריצה שיעורים!!!

מותק...

לקרוא חוברת לא מתאים לכל אחד.. כל אחד והשיטות שלו.. אני מציעה לך לתרגל שאלות מהחוברת הזאתי.. שיהיה בהצלחה מותקק!!!

טנקס בתלי!!

איזו חמודה.. איזה כיףף זה הרגשה כיפיתתת ואני בשיעור שלישי.. שבוע הבא אני עושה כל יום שיעור.. משני עד חמישי! :) איזה כיףףף מריצה שיעורים!!!

בהצלחה כבר אמרתי?

יאללה עוד חודשיים טסט!

בהצלחה

איזה יופי. קבלי צל"ש על היחס האישי לכל אחד

נוודי!

מותק.. אין עליך!! טנקסס

נוודי, אביחי, סטיבי, חגי ולכווולם- עברתי תיאוריהההההההההההההההההההההההההה!! -

אין מאושרת ממני בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!! אני אומרת לכם... כל כך פחדתי.. פחדתי לא להצליח.. כי לא ידעתי אם למדתי טוב.. וגם מלאא נכשלו.. ופחדתי גם.. משרד רישוי מעצבן.. חיכיתי פאקינג 4 שעות לתיאוריה! ייבשו אותנו בחוץ... אבל כל כך שמחתי שעברתי!! יהיייי!! הפקידה במשרד הייתה ממש חמווודה! היא ראתה בטופס שהיה לי אתמול יומולדת בלועזי ואמרה לי מזל טובב.. איזו חמודה!!! יש אנשים חמודים בעולם!!! :) אוהבת את כוווולם! אתמול הייתי בתל אביב והיה שווווההה! הייתי עם אימא ואבא.. וקניתי הרבה בגדים!! ירדתי 2 מידות!! [ חגי...] לפרוטוקול.. חגי, מחר אני יוצאת לריצת בוקר.. אני אעדכן אותך! אין, יש לי מצב רוח מצוציין- מעניין למה.... אוהבת את כולכם!!!

מזלללללללללל טוב לך!!! :]

בהחלט הרגשה טובה ומשחררת בעיקר!!! :] עכשיו רק טסט וזהו!!! :] (ד"א, לי נגמר המלווה עוד פחות מחודש... :])

טנקס רעותי..

איזה כיףף לך!! שווה לך ביותררר אני כבר רוצה לדעת לנהוג, רוצה רישיוןןןן!!! למה אני קטנה לשכבה שלי, למה???

בהצלחה כבר אמרתי?

יאללה עוד חודשיים טסט!

מה?

למי עוד חודשיים טסט? לי?? הלוואי.. מקווה שעוד חודשיים...חחח

כייף לך....

את האמת לי היו יומיים קצת יותר קשים... הידידה הכי טובה שלי התגייסה...ועכשיו אני יראה אותה רק פעם בשבועיים.....אבל כמו בכל דבר...עים הרע מגיע גם טוב...ההתגייסות שלה גרמה לי להתקרב יותר לחברה הכי טובה שלה שאני מכיר כבר שנים אבל אף פעם לא ממש יצא לנו לדבר או להיפגש....אתמול הייתי אצלה איזה שעה וחצי והיה נחמד...ובכייף אני יפתח גם את הקשר הזה לידידות....אים היא תשתף פעולה כמובן...... אתמול היה לי יום חופש והיה כל כך משעמם....אין מה לעשות בבית כל כך הרבה זמן.....היום אני חוזר לעבוד..... אמממ...חוץ מיזה כלום.... אזיום טוב לכולם.... Stive Hatcher

סטיבושש

איזה כיףף.. מקווה שתרצה להיות ידידה שלך.. למה שלא תרצה? אתה נשמע לי אחלהה!! מאחלת לך שתמשיך לשמור על קשר עם הידידה הכי טובה שלך.. למרות הצבא והקושי.. וגעגועים לפעמים זה טוב [למרות שאתם לא זוג] הלוואי וידיד טוב טוב שלי היה פה. הוא גם בצבא.. וקשה לי.. געגועים מסריחים!!! אבל אני שמחה!! ושומדבר לא יהרוס לי ת'שמחה.. בינתיים!! לאב יווו סטיבי.. שיהיה לך יומדהיםםםם ותהנה בעבודה מותק!!

נוודי!

מותק.. אין עליך!! טנקסס

תזכרי מי שאני אומר לך!

את עוברת טסט ראשון! נ.ב. יש לך אי מייל?

נוודי!!!

טנקס.. הלוואי אמן שאני אעבור ראשון!! מהפה שלך לאלוהים!! [שמעת אלוהים?? בבקקשההההה!!] וברור שיש לי אימייל.. אחרת איך הייתי כותבת פה?? קבל: yaaroka8@walla.co.il
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר