נוודי, אביחי, סטיבי, חגי ולכווולם- עברתי תיאוריהההההההההההההההההההההההההה!! -

אין מאושרת ממני בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!! אני אומרת לכם... כל כך פחדתי.. פחדתי לא להצליח.. כי לא ידעתי אם למדתי טוב.. וגם מלאא נכשלו.. ופחדתי גם.. משרד רישוי מעצבן.. חיכיתי פאקינג 4 שעות לתיאוריה! ייבשו אותנו בחוץ... אבל כל כך שמחתי שעברתי!! יהיייי!! הפקידה במשרד הייתה ממש חמווודה! היא ראתה בטופס שהיה לי אתמול יומולדת בלועזי ואמרה לי מזל טובב.. איזו חמודה!!! יש אנשים חמודים בעולם!!! :) אוהבת את כוווולם! אתמול הייתי בתל אביב והיה שווווההה! הייתי עם אימא ואבא.. וקניתי הרבה בגדים!! ירדתי 2 מידות!! [ חגי...] לפרוטוקול.. חגי, מחר אני יוצאת לריצת בוקר.. אני אעדכן אותך! אין, יש לי מצב רוח מצוציין- מעניין למה.... אוהבת את כולכם!!!

מזל טוב...

על הירידה במשקל (לאיזה מידה הגעת?) ועל התאוריה

מזל"ט

בהצלחה בטסט...ותתחדשי על הבגדים.... Stive Hatcher

מזל טוב!!!!!!

כל הכבוד! תאוריה ראשונה נכון? שיהיה לך המון בהצלחה (זו הרגשה נהדרת שאין לך כבר את התאוריה על הראש!!!) אמן תעברי גם טסט ראשון ותנהגי למופת. הנווד...

מזללללל טווווווף

הלאווי עליי!!! אני צריכה לעשות תאוריה כבר 3-4 חודש!!! ואני מפחדת!!! אני בטוחה שאני לא יעבור...

יופי תתחילי לחרוש על עצמך...

ומזל"ט על התיאוריה...4 שעות??? אחותי דפקו אותך...=] העיקר שעברת... Hag-(o) <3-E

דפקו זו לא מילה...

אני אומרת לך- 4 שעותת בחום של טבריה שמסביבי כווולם ערסים מעשנים וערבושקיםם.. בעעע מי שעשה תיאוריה נתקע שעות בפנים.. מניאקים.. בטח לא רצו ללכת לביצפר וישבו להם במזגן.. אין.. כולי הייתי סחוטה אחרי זה.. 4 שעות הייתי לחוצה כמו ט****!!! אבל עברתי! אז למי איכפת??????

מזללללל טווווווף

הלאווי עליי!!! אני צריכה לעשות תאוריה כבר 3-4 חודש!!! ואני מפחדת!!! אני בטוחה שאני לא יעבור...

טנקס...

אל תדאגי מותק.. תקראי ת'חוברת.. תשנני דברים חשובים.. תתרגלי שאלות ויהיה בסדר.. אמן שתעברי! אחזיק לך אצבעות! בהצלחה לך מותקק!

מזל טוב!!!!!!

כל הכבוד! תאוריה ראשונה נכון? שיהיה לך המון בהצלחה (זו הרגשה נהדרת שאין לך כבר את התאוריה על הראש!!!) אמן תעברי גם טסט ראשון ותנהגי למופת. הנווד...

נווודי!!!!

טנקס מותקקקקק כן, תיאוריה ראשונה ואחרונההההה נה נה נה באמת הרגשה טובה.. כל כך משחרר אחרי התיאוריה... ירדה לי אבן מהלב.. ועוד כל כך פחדתי לא לעבור.. מלא נכשלו היום... אמןןןן שאני אעבור טסט ראשון.. ואז אני אסתום ת'פה לכל הבנים השובניסטים שחושבים שבנות לא יודעות לנהוגג! ועוד בחבר'ה יש בנים שעברו טסט חמישי! נשבעתתת!!!! מתה לסתום להפ ת'פההה- אמןןן!!!!!

אין מאושרת ממני בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!! אני אומרת לכם... כל כך פחדתי.. פחדתי לא להצליח.. כי לא ידעתי אם למדתי טוב.. וגם מלאא נכשלו.. ופחדתי גם.. משרד רישוי מעצבן.. חיכיתי פאקינג 4 שעות לתיאוריה! ייבשו אותנו בחוץ... אבל כל כך שמחתי שעברתי!! יהיייי!! הפקידה במשרד הייתה ממש חמווודה! היא ראתה בטופס שהיה לי אתמול יומולדת בלועזי ואמרה לי מזל טובב.. איזו חמודה!!! יש אנשים חמודים בעולם!!! :) אוהבת את כוווולם! אתמול הייתי בתל אביב והיה שווווההה! הייתי עם אימא ואבא.. וקניתי הרבה בגדים!! ירדתי 2 מידות!! [ חגי...] לפרוטוקול.. חגי, מחר אני יוצאת לריצת בוקר.. אני אעדכן אותך! אין, יש לי מצב רוח מצוציין- מעניין למה.... אוהבת את כולכם!!!

מזל טוב מתוקה!!!

נכון זה הכי בעולם!?!?!? אני מכירה ת'הרגשה..עברתי לךפני חודש..(שני...אבל לא נורא..) וזה היה כל כך כיף!!! איזה שיעור את??

מזל"ט

בהצלחה בטסט...ותתחדשי על הבגדים.... Stive Hatcher

סטיבי

טנקס מותקקק!!! איזה כיףף.. היה לי יומיים כל כך טובים.. היומולדת וגם התיאוריה..חחחח!!! ומה איתך מותק. ספר משו... מחר נחדש ת'בגדים..חחחח

מזל טוב...

על הירידה במשקל (לאיזה מידה הגעת?) ועל התאוריה

טנקססססס

תודה רבההה.. את עניין המידות והמשקל אני משאירה לעצמי... אני עוד בדרך ארוכה.. מקווה לרדת עוד...!!!! וחגי- אל תדאג.. עד הצבא זה יעבורר!! חחחח

נווודי!!!!

טנקס מותקקקקק כן, תיאוריה ראשונה ואחרונההההה נה נה נה באמת הרגשה טובה.. כל כך משחרר אחרי התיאוריה... ירדה לי אבן מהלב.. ועוד כל כך פחדתי לא לעבור.. מלא נכשלו היום... אמןןןן שאני אעבור טסט ראשון.. ואז אני אסתום ת'פה לכל הבנים השובניסטים שחושבים שבנות לא יודעות לנהוגג! ועוד בחבר'ה יש בנים שעברו טסט חמישי! נשבעתתת!!!! מתה לסתום להפ ת'פההה- אמןןן!!!!!

בהצלחה

איזה יופי. קבלי צל"ש על היחס האישי לכל אחד

סטיבי

טנקס מותקקק!!! איזה כיףף.. היה לי יומיים כל כך טובים.. היומולדת וגם התיאוריה..חחחח!!! ומה איתך מותק. ספר משו... מחר נחדש ת'בגדים..חחחח

כייף לך....

את האמת לי היו יומיים קצת יותר קשים... הידידה הכי טובה שלי התגייסה...ועכשיו אני יראה אותה רק פעם בשבועיים.....אבל כמו בכל דבר...עים הרע מגיע גם טוב...ההתגייסות שלה גרמה לי להתקרב יותר לחברה הכי טובה שלה שאני מכיר כבר שנים אבל אף פעם לא ממש יצא לנו לדבר או להיפגש....אתמול הייתי אצלה איזה שעה וחצי והיה נחמד...ובכייף אני יפתח גם את הקשר הזה לידידות....אים היא תשתף פעולה כמובן...... אתמול היה לי יום חופש והיה כל כך משעמם....אין מה לעשות בבית כל כך הרבה זמן.....היום אני חוזר לעבוד..... אמממ...חוץ מיזה כלום.... אזיום טוב לכולם.... Stive Hatcher

יאאאאאאאאא איזה כייף לך !!!!

מזל טוב מותק ! =)
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר