חזרתי היום מפולין

לא נראה לי שאני אי פעם אצליח לבטא בדיוק מה שהצלחתי לחוות שם ולקבל מכל המסע הזה. אני לא בטוחה שאני אי פעם גם אדע הכל... שיהיה לי תשובות על כל השאלות שיש לי. אבל כמובן שזה גמכן חלק מהמסע. זה נותן לך כ"כ הרבה המסע הזה. כל אחד כמובן לוקח את זה בצורה אחרת ולכל אחד זה נותן מה שזה נותן לו, אבל זה בהחלט נותן משהו לכולם. זה גורם לך להבין כמה שהחיים חושבים. וכמה שצריך לשמר את החיים. וכמה אנחנו צריכים להיות גאים בזה שאנחנו יהודיים שגרים בא"י, נכדים של ניצולי שואה והרוגי שואה, ולהראות לנאצים שלא יותר. שהם לא הצליחו. ולעולם לא יצליחו. אנחנו תמיד נזכור... וכל העולם זוכר איתנו. כל מי שהולך לצאת לפולין שידע שזה הדבר המדהים ביותר שמישהו בגיל הזה יכול לחוות. ומי שתוהה אם לצאת אם לא... אז לא לצאת תהיה בחירה ממש ממש לא טובה. נכון שזה קשה... ונכון שזה משאיר משהו עמוק בך... ונכון שזה מסוגל לשנות אותך. אבל... לא משנה מה זה שווה את זה. זהו בערך. אני לא רוצה להיכנס לפרטים איישים שלי. כי כמו שאמרתי אני עדין לא סגורה על עצמי. אני עדין לא מאמינה שהייתי שם. שטסתי בול לפני שבוע ועכשיו אני בבית. אולי יום אחד אני כן אהיה סגורה על עצמי בנושא ואני אחזור ואספר לכם.

ברוכה השבה ארצה!!

אני שמחה בשבילך שזכית לחוות כזה מסע... מסכימה עם כל מה שאמרת... גאה להיות יהודיה!!

רק רציתי להגיד משהו קטן...

אני רואה שממש שווה לי לכתוב פה כי פשוט מלא מלא אנשים עונים לי. ולא נגיד סתם נושא... כאילו.. אחרי שאני פותחת את הלב שלי... סבבה.

סבבה רעות!

את יכולה לכתוב על מה שבא לך! אני למשל דואג להזכיר לכולם שמילאן הם מס' 1 FORZA MILAN GRANDE MILAN AC MILAN THE EUROPIAN CHAMPIONS 2002-2003

רק רציתי להגיד משהו קטן...

אני רואה שממש שווה לי לכתוב פה כי פשוט מלא מלא אנשים עונים לי. ולא נגיד סתם נושא... כאילו.. אחרי שאני פותחת את הלב שלי... סבבה.

לא כולם מכירים את הרגשה

ולא כולם יודעים איך להגיב על זה.. זו חוויה מאוד קשה שאני אישית אף פעם לא עברתי ותמיד כשאני שומעת סיפורים על פולין מחברות שלי אין לי מה להגיד כי פשוט אני לא עברתי משהו דומה ואני לא יודעת איך להתמודד עם זה.. אני מקווה שזה לא ישבור אותך מה שראית שם.

סבבה רעות!

את יכולה לכתוב על מה שבא לך! אני למשל דואג להזכיר לכולם שמילאן הם מס' 1 FORZA MILAN GRANDE MILAN AC MILAN THE EUROPIAN CHAMPIONS 2002-2003

אוי נו תפסיק עןם הודעות הדפוקות שלך

אוי נו תפסיק עןם הודעות הדפוקות שלך

אפרת -זו זכותי לכתוב מה שבא לי!!!

מי את שתקבעי מה דפוק ומה לא! יש פה אנשים שכותבים דברים שמשעממים אותי עד מוות!,אז אני אומר משהו?
15:08 25-08-2005|%%posterlink.760776%%

היי מותק, חשבתי שנטשת את המקום....אני מבינה שנהנת!

הו ואו...

אדוה... כמה שניים.... מה קורה איתך?? איפה את?? (כן אני יודעת שאת בצבא...)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר