עזרה!!!מתחנן!!!

עזרה!!!מתחנן!!!

יש לי בעיה... אני כבר הרבה זמן מאוהב בידידה הכי טובה שלי... בכל מקרה התרחקנו מעט אחרי שדיברנו עלה רגשות שלי אליה והיא הבהירה ליש אין מצב ... אבל עדין יש לי רגשות בכל מקרה... בפגישה שנפגשתי עם כמה חברים וחברים של חברים.. בכל מקרה חבר טוב מאד שלי בא עם חבר טוב שלו.. בכל מקרה היא נדלקה על אותו חבר של חבר טוב שלי... בכל מקרה אמרתי את זה לחבר הטוב שלי שלי שזה פוגע בי.. הוא אמר לי מילה אחת והוא מדבר עם חבר שלו והוא מפרק את זה.. בכל מקרה אני לא יודע מה לעשות.. סיפור כזה כבר קרה לי פעם... ובחרתי שכן לגרום לחתיכה בינהם... זה גורם לי להרגיש כבן אדם אגואיסט שחושב רק על עצמו אבל האם זה דבר רע? בבקשה תעזרו לי בלהחליט מה לעשות

עזוב את זה.....

בלי קשר אני אומר שלא טוב לפתח קשר רומנטי עים ידידה טובה.... אים היא אמרה לך שאין מצב אז בכלל עזוב את זה... עוד גורם שמשפיע הוא שהיא רוצה מישהוא אחר....אין לך סיכוי איתה...אני יודע שזה נישמע רע להגיד דבר כזה אבל אתה צריך לדעת את המצב..... אל תפריד בניהם...אני חושב שזה מעשה מגעיל....במיוחד שהיא הבהירה לך שאין בניכם מצב... לסיכום תשכח ממנה... בהצלחה...מקווה שעזרתי...... Stive Hatcher

מחזקת...

עזרה!!!מתחנן!!!

יש לי בעיה... אני כבר הרבה זמן מאוהב בידידה הכי טובה שלי... בכל מקרה התרחקנו מעט אחרי שדיברנו עלה רגשות שלי אליה והיא הבהירה ליש אין מצב ... אבל עדין יש לי רגשות בכל מקרה... בפגישה שנפגשתי עם כמה חברים וחברים של חברים.. בכל מקרה חבר טוב מאד שלי בא עם חבר טוב שלו.. בכל מקרה היא נדלקה על אותו חבר של חבר טוב שלי... בכל מקרה אמרתי את זה לחבר הטוב שלי שלי שזה פוגע בי.. הוא אמר לי מילה אחת והוא מדבר עם חבר שלו והוא מפרק את זה.. בכל מקרה אני לא יודע מה לעשות.. סיפור כזה כבר קרה לי פעם... ובחרתי שכן לגרום לחתיכה בינהם... זה גורם לי להרגיש כבן אדם אגואיסט שחושב רק על עצמו אבל האם זה דבר רע? בבקשה תעזרו לי בלהחליט מה לעשות

אז ככה....

לפי דעתי, פשוט תתן לשתיים לחיות תחיים שלהם... דיברת איתה כבר, הבהרת לה מה אתה מרגיש אליה... ולצערך היא לא מרגישה את אותו הדבר... אתה לא יכול למנוע מאף אחד אחר לחיות את החיים שלו ולהיות עם אנשים אחרים.. אם הם רוצים אחד תשני או שאחד מהם רוצה תשני.. עם כל הכאב שלך, תתן לזה לקרות, כי יש להם זכות.. ולך אין זכות ללכת ולהגיד למישהו שאתה לא רוצה שייצא איתה כי זה כואב לך... אם באמת אכפת לך ממנה, אז תן לה להנות מהחיים... לך תדע, אולי בסופו של דבר היא תגיד לך שהיא כן רוצה אותך.... סורי אם זה נשמע קשה, אבל ככה הם החיים.... מקווה שעזרתי במשהו!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר