צבעתי את השיער לראשונה ואני לא מצליח להוריד שאריות צבע מהמצח,אזניים....מה עושים???

גמאני צבעתי לא מזמן..כנס..

צריך לחכות..אחרי כמה ימים זה ירד..חח..בנתיים תשאר ככה..או שתשטוף הרבה עם הרבה שמפו וכו' אבל פעם הבאה להיזהר ולשים רק רק רק על השיער ואם יש על העור וזה צריך מהר לנגב..

קח עפר של סיגריות ותשפשף על האיזור, ואז תשתוף זה מוריד בדרך כלל, או לך למספרה יש להם חומר שמוריד

פעם הבאה....

פעם הבאה שאתה צובע תשים וזלין על האוזניים או בכל מקום אחר שאתה מתלכלך.... תיקח איתך נייר טואלט או יותר עדיף מגבונים וברגע שאתה רואה שהתלכלכת תנקה וזה ירד בקלות... אין לי מושג איך אתה מוריד את זה עכשיו... בהצלחה Stive Hatcher

גמאני צבעתי לא מזמן..כנס..

צריך לחכות..אחרי כמה ימים זה ירד..חח..בנתיים תשאר ככה..או שתשטוף הרבה עם הרבה שמפו וכו' אבל פעם הבאה להיזהר ולשים רק רק רק על השיער ואם יש על העור וזה צריך מהר לנגב..

הורדת צבע מהעור אחרי צביעה

ובכן הדבר הכי פשוט ומועיל לנקות בצמר גפן טבול בערק נישמע בדיחה? ח ח ח אבל יש לזה הצלחה נסה ותיווכח.

אולי אצטון?! או בנזין...

צבעתי את השיער לראשונה ואני לא מצליח להוריד שאריות צבע מהמצח,אזניים....מה עושים???

בפעם הבאה לפני מריחת הצבע למרוח על צידי הפנים ועל האוזניים

שומן של השיער או ג'ל שיער לחכות 5 ד' אחרי המריחה ואז למרוח את הצבע תאמינו לי זה עוזר שחבל על הזמן מניסיון אישי ואני צובעת את השיער לשחור פחם ושום שארית של צבע נשארת עכשיו אתה יכול רק ללכת למספרה לנקות את זה שם הכי בטוח והכי טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בהצלחה בפעם הבאה

חומר

יש חומר לקנות במקום שמוכרים צבע מיד יורד

הורדגת צבע

לפני הצבע תמרחו וזלין על המצח אוזניים ועורף במידה ולא מרחתם תיגשו למספרה יש חומר מסיר צבע תבקשו זה יוציא את הכל בצלחה....

חברה להרגע...........זה יורד עם שמפו.........למרוח שמפו ןלשפשף עם צמר גפן רטוב במים חמים

הורדת צבע מהעור אחרי צביעה

ובכן הדבר הכי פשוט ומועיל לנקות בצמר גפן טבול בערק נישמע בדיחה? ח ח ח אבל יש לזה הצלחה נסה ותיווכח.

אז ככה:צ'מע טוב

אצטון רגיל לא עוזר ואף פעם לא ניסיתי את הערק/וודקה אבל:גש למספרה השכונתית או לחנוצ שמוכרת תכשירים למספרות- יש צכשיר בכל מספרה שמורכב מאצטון ועוד משהו, זה קצת שורף ויכול להיות שתשתעל (לא בריא לנשום את זה, אז לא לשאוף כמו טיפקס...) בכל אופן- תאמר מה הבעיה ותקנה או תקח קצת מהספר..זה משהו מעולה.יש כל מני שמות לזה, רק תבקש תכשיר להורדת הצמבע מהראש והאזניים-ידעו כבר במה מדובר. בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר