אליכם צוותי מועדוניות רווחה/חינוך, מפעילי/ות המועדונית, מדריכים/ות, מורים/ות, סייעות, בנות השירות הלאומי והחיילות, אמהות הבית ומתנדבים/ות שלום וברכה.

פורום זה "צוותי מועדוניות" הוקם ויועד עבורכם מתוך חשיבה משותפת שהועלתה ביום עיון הארצי האחרון מתוך כוונה לתת בשבילכם במה ראויה בה תוכלו לסייע ולהסתייע, לייעל ולהתייעל באופן משתף ומכובד בינכם לעמיתכם בעבודה בתוך המועדונית.

מטרת הפורום כפי שצויין לאפשר לכל איש או אשת צוות במועדוניות להעלות ולצפות בתכנים הקשורים בעבודה. דיונים, שאלות ותשובות, העברת תכנים חינוכיים וטיפוליים, פעילויות והפעלות ליום יום ולאירועים מיוחדים, עידכונים שוטפים, ושיתוף חוויתי על הנעשה במסגרת המועדונית.

פורום זה מיועד בראש ובראשונה לכם צוותי המועדוניות מתוך חשיבה אמיתית להניח כלי עזר נוסף בשידרוג עבודתכם, דעתכם חשובה מאד לייעול הפורום ואיכותו.

פורום זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המקצועי מצד צוות ההנחיה כלל וכלל.

בפורום זה ניתן להחליף מידע על פי הקרטריונים הנ"ל, כל מידע מסווג ורגיש הכולל שמות, תיאורי מקרים ופרטים מזהים, וכן נושאים הטעונים הנחייה מקצועית לא יועלו בפורום זה. במידה ויעשה שימוש שאינו ראוי בפורום או שאינו עומד בקרטריונים הנ"ל נאלץ לבטל חברות בפורום ולחסום את המשתמש.

אנו תקווה כי במה זו תהיה לעזר עבורכם בעבודתכם הנעלה והמכובדת

בברכה

הנהלת הפורום.
סגור
עבור לעמוד
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
מיין לפי:
צוותי מועדוניות