סקר חדש ומחודש

מה הטיול הכי כיפי שהיה לכם בצופים??????? היו שלוש שפשוט שוים אחד לשני אז אין ביכולתי להוציא אחד מהם: מחנ"ק ו' מחנ"ק ט' וכמובן קורס מסכם ט'

הטיולים הכי אדירים שהיו לי הם

קורס מסכם ט' אחד בדברים מחנ"ק ט אחד הדברים טיול חנוכה 2004 אחד הגברים אתגר גם היה אדיר וים אל ים...בונבון

שלי...

אממ קודם כל הקורס מסכם ב-ט'- הטיול שהכי נהנתי בו.. טיול חנוכה 2004 ואממ..הקורס ראשג"דים..לא..אממ בעצם הטיול השלישי שהכי נהנתי בו זה איזה טיול הכנה אחד השנה של הטיול השבטי..ממש נהנתי.. ולדעתי מחנ"ק זה בכלל לא משו..

כל כךךך אתגרררררר!!!

(שליכטא... כי עדנה צריכה להתפנות!) :))

סקר חדש ומחודש

מה הטיול הכי כיפי שהיה לכם בצופים??????? היו שלוש שפשוט שוים אחד לשני אז אין ביכולתי להוציא אחד מהם: מחנ"ק ו' מחנ"ק ט' וכמובן קורס מסכם ט'

וואיי..אמממ...

הכי הכי בשבילי..זה מחנ"ק ח'...פשוט כ"כ נהנתי !!! אחריו..זה אתגר וקורס מסכם ששניהם פשוט היו מ-ע-ו-ל-י-ם !! ו...מהטיולים השבטיים..זה..טיול פסח של שנה שעברה...נהנתי לאללללללללה עם החניכים שלי ! ועם השכב"ג..

שלי...

אממ קודם כל הקורס מסכם ב-ט'- הטיול שהכי נהנתי בו.. טיול חנוכה 2004 ואממ..הקורס ראשג"דים..לא..אממ בעצם הטיול השלישי שהכי נהנתי בו זה איזה טיול הכנה אחד השנה של הטיול השבטי..ממש נהנתי.. ולדעתי מחנ"ק זה בכלל לא משו..

אצלי - ים אל ים, אתגר וחנוכה דרום שמיניות...

סקר חדש ומחודש

ארבעה... שממש אי אפשר להשוות בניהם.

מחנ"ק ח', קורס רשג"דים 2004 (זמר לך/לח.... או פרוייקט Z... היינו אחווה מושלמת.....) וטיות פתי"ש עם חניכים שנה שעברה....

יצאתי טיפשה....

שכחתי טיול כתבתי שבטי הנהגתי ותנועתי, כמובן חנוכה שמיניות.....

סקר חדש ומחודש

וי זה כל כך מתאים לי עכשיו- בדיוק אתמול עברתי על האלבוםוראיתי תמונות מכל מיני טיולים. בקיצור, הטיול הכי כיף היה בבירור מחנ"ק ט', וגם המחנ"ק השנה(שביעית) היה פצצה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת מרכז
בחר
בחר