ליעל..

ליעל..

פרשת מהשבט לא בגלל עדי ולא בגלל שום דבר...אין לך כוח להשקיע... אין לך שום זכות לפתוח בעיות שלנו מול פורום של הנהגה שלמה...קצת חוצפה מצדך..בייחוד ממך, שלא השקעת את מיטב זמנך בשבט ובפיתוח הגדוד שלך כמו שאמרת פה... השבט שלנו עובד ומתפקד טוב מאוד, אם אנחנו מסתדרים עם עדי ואם לא... השכב"ג שלנו מספיק חזק וטוב ומצויין ומדהים ומה לא בשביל לשרוד... ותאמיני לי שנצליח לשרוד יותר טוב אם אנשים שאין להן זין להשקיע פשוט לא יהיו בו... אז תפסיקי לרשום פה ולנסות לגרום לאנשים לחשוב שהשקעת את כל חייך בשבט הזה!!! כי תני לי לגלות לך סוד קטן..את לא!! ממש עצבנת אותי... ואני בשוק שהעזת לרשום את זה פה... שבט "אייל" - אין מקום אחר!!!

שני...

את יודעת מה אחת הסיבות העיקריות שעזבתי?! שאני כבר לא אוהבת לבוא לשבט! בגלל זה התחלתי לבוא כמה שפחות!!! ולכולנו יש ימים קשים ועומס.....!!!! תסתכלי עלייך ... כשצ'יפרוט אמר לי מול כל הראשג"דיות לומר לשירן שהיא לא מדריכה...ישר אמרת בטון הכי צבוע שבעולם "יש" וכששירן באה למחרת לשבט...ליטל אמרה לה "מה? לא אמרו לך כלום?!" כאילו...פאק! אתם לא אמורים לעזור לצוות שלנו במקום לבוא בטענות???? אנחנו כולה מדריכי שנה 2 אין לנו מי שיעזור לנו ואם קורה משהו לא טוב אז באים אלינו בטענות.......... אתם חושבים שלא כואב לנו שיש לנו 5 חניכים בקושי??????כואב לנו! ואנחנו כן מנסות להביא חניכים...אבל הם לא באים!

שאלה לא קשורה אבל תענו לי בבקשה: מה צ'יפוורט עושה השנה בשבט שלכם?

יעל (וגם שני)!

א. יעל תפסיקי עם הפרצוף המכוער הזה!!! ב. אתן פותחות פה דברים שאנשים לא אמורים לדעת.... אלו בעיות פנימיות, שלא אמורות להיחשף החוצה. אל תשכחו שזה פורום באינטרנט, ושכל אחד יכול להיכנס, כולל החניכים שלכם אם הם רוצים תתנהגו כבוגרות ותדעו איפה לפתוח את הדברים הנכונים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת מרכז
בחר
בחר