האיש שכתב כל כך הרבה על השבט שלי, תיכנס להודעה...

א. זה ממש לא המקום לכתוב את כל זה. ב. מי אתה לעזאזל?!?!ואם החלטת לפרסם את כל המידע הפרטני הזה על השבט שלי, אל תתחבא ותסתתר מאחורי המסך של המחשב.

סלם..........

החולצה שלי והפאצ' שלי עדיין אצלך!!!!! חחחח...טוב שלא עברה שנה מהקורס התנועתי וזה עדיין אצלך!!!! :] התאומים היו אמורים לבוא אליי אתמול אבל זה התבטל :(

אחח... סלם סלם....

מממ... בדרך כלל אני לא נכנסת לכאן... אבל לאחר שהגיעו לאוזני השמועות על ההודעה המדוברת הייתי חייבת להכנס.... "הנפילה הגדולה"... משעשע... קוצור... יש לי תחושת בטן דיי גדולה מי רשם את זה... אבל אני לא אשמיץ לשווא... מממ... שיהיה לכולנו המשך יום מהנה...

עכשיו תורי להגיב

שכב"ג יקר אחרי שההודעה רצה כבר כמה ימים באינטרנט החלטתי בסוף להגיב, (למי שלא מקשר אני המרכז הנותר של השבט) אני חייב לציין שכל מה שאני רושם גם אמרתי לחלקכם. דמוקרטיה, מכירים את המושג? אז בואו אני יחדד לכם אותו, המושג מורכב מהרבה דברים בין השאר כל מיני זכויות וחופשים בינהם נמצא גם חופש הביטוי חופש הביטוי = זכותו של אדם לומר מה שהוא רוצה (כמעט) לדעתי אתם צריכים לדאוג מזה שמישהו בשכב"ג לא יכול לקום ולומר לפני כולם שהוא מיואש והוא צריך להסתתר מאחורי מסך מחשב, ולא לתוקף אותו למה הוא פירסם את זה. שזוהי זכותו הליגטימית. זה באמת לא משנה מי פירסם את זה, מה שמשנה זה שהשכב"ג לא נותן לחברים בו להרגיש נוח לדבר על הכל. ואם אתם רוצים שהשבט יתקדם עליכם לפתור את הבעיות בינכם קודם, ותפקידי הוא לעזור לכם לפתור אותם לא לפתור אותם בשבילכם.

תומר!

טוב יש דברים במה שאמרת... אבל עדיין...אם אותו חבר השכב"ג מיואש...למה הוא לא בא אלינו ואומר?? למה הוא לא יוזם ישיבת שכב"ג ששם הוא אומר את מה שיש לו להגיד... פורום זה לא הדרך!, במיוחד שיש פה עוד מלא אנשים שקוראים את זה ויכולים להסיק מזה מסקנות לא נכונות...שפוגעות בסופו של דבר בנו! קיצר, יהיה טוב!!!! צוות VB אימפריההה!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת מרכז
בחר
בחר