קשר עם תמיכה כלכלית?.

מישהוא יודע כמה נהוג לקבל בקשר כזה? אשמח אם תענו לי

נאוה, זה לא המקום לשאול את השאלה הזו... אבל...

אגיד רק שהכרתי מספר נשים שהיו בעיניין, ואין כאן "חוקים" ממש. לא מדובר כאן בזנות - ששם המחיר הוא מחיר קבוע לפי שעה, ומצד שני את "בוחרת" תומך אחד בלבד (או שניים או שלושה.) אז זה תלוי בך ובתומך... שמעתי על תומכים שרצו להשכיר לניתמכת דירה, או אפילו לקנות לה אחת, שמעתי על תומכים שרצו לקנות לניתמכת מכונית, שמעתי על פגישותת לארוחת ערב (ללא סקס) שבה הניתמכת קיבלה 400 דולר בלי לעשות כלום חוץ מלחייך ולהיות נחמדה. ומצד שני, ישנם הרבה מפגשים שבהם הניתמכת לא מקבלת שום דבר. בדרך כלל מדובר במערכת יחסים הזו בשנוריריות התחנחנות בקשות לכסף ורצון טוב מצד התומל, זה תלוי המון בקשר. בדרך כלל מסכמים את זה פחות או יותר לפני הפגישה הראשונה, וזה תלוי המון במצב הכלכלי הכללי של התומך. הנתמכת ממנה קיבלתי את הנתונים היתה בסביבות גיל ה 21, והיא שכבה עם עורך דין אמיד בגיל 65 (רק כדי להסביר למה התשלום היה גבוה) כך שכדאי שלא תיקחי את הסכומים שם כמובנים מאיליהם. היא באופן אישי נמשכה אליו מאוד. שוב, הכל תלוי בתומך, במצב הכלכלי שלו, ובטיב היחסים ביניכם. בכל אופן, שיהיה בהצלחה ליטל ג'ון.

דווקא יש לי תשובה

יש לי זוג כזה שהיא בת זוגו למיטה ולחיים , למרות שהוא גבר נשוי אך לא נמשך יותר לאשתו. הוא קנה לה דירה, לאחר שבמשך שנים שילם שכירות, יחד עם כל החשבונות, היא מצידה מכינה לו ארוחות שחיתות וכאלה. היא בת זוג חליפית לכל צורך ועיניין, כשברור לשניהם שהיא אמנם מחבבת אותו אך היא שם גם בשל הכסף, לא רק כי הוא נחמד.

קשר זה דבר דינמי

השאלה במקרה כזה היא האם האישה הייתה עוזבת אותו אם מצבו הכלכלי היה משתנה. לעיתים קשר שהיה מבוסס בהתחלה על כסף מתפתח לקשר של אהבה. ועוד דבר. לעיתים, קשרים מחוץ למערכת הזוגית, באים לענות על צרכים שונים, לא דווקא מיניים. לעיתים הסקס אכן טוב יותר מאשר עם האישה, אבל זו לא הסיבה המרכזית להיוצרות הקשר האחר. תלונה על ירידה במשיכה המינית עלולה להיות גם ביטוי לקשיים בזוגיות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר