חברים הודעת הרגעה!!!

תודה לדואגים ולחום החברים ........קודם כל אין מה לדאוג כרגע אני חיי ונושם אומנם לא בשיא שמחת חיי אך נגיד ש......בהתייצבות בנושא הדמעות בעניי ***ליבי ביום שישי לקח אותי לכתוב את אשר במוחי אולי הגזמה אולי חלום אולי רצון להמשיך לישון ולא לנשום משברון בחיי שגלש אולי בגלל משאת חיי אני אכן עייף אך לא מלנשום את האוויר של העולם עוד מעט אביב ואני מחכה לפריחה אז למה לי לקטוף נשמה תודה על החום ועל אהבה (אה...אגב לא צריך להזעיק משטרה {ושוב תודה} ) שלכם ........ X X X

נרגעתי..

אומנם אני לא מכירה וסליחה שאני התערבתי ככה, אבל באמת נבהלתי, ואני מבקשת לא להבהיל אותנו כאן, יש לנו לב חלש. וחוץ מזה יש לך כתף, אז לא לעשות שטויות

אני ישתדל!!!

חברים הודעת הרגעה!!!

תודה לדואגים ולחום החברים ........קודם כל אין מה לדאוג כרגע אני חיי ונושם אומנם לא בשיא שמחת חיי אך נגיד ש......בהתייצבות בנושא הדמעות בעניי ***ליבי ביום שישי לקח אותי לכתוב את אשר במוחי אולי הגזמה אולי חלום אולי רצון להמשיך לישון ולא לנשום משברון בחיי שגלש אולי בגלל משאת חיי אני אכן עייף אך לא מלנשום את האוויר של העולם עוד מעט אביב ואני מחכה לפריחה אז למה לי לקטוף נשמה תודה על החום ועל אהבה (אה...אגב לא צריך להזעיק משטרה {ושוב תודה} ) שלכם ........ X X X

"לא להזריק אטרופין,אפשר לצאת מהחדר האטום"

יופי והסר מחשבות זדוניות מראשך. כתבת שעוד מעט אביב בא,אבל אני כל הזמן כאן לא הלכתי לרגע. תסתכל על חצי הכוס המלאה

אני ישתדל!!!

כן תשתדל ותשתדל חזק רבאקקקקקקקק לא ידעת שעשית לי התקף לב ברישרושששששששש..(-:

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר