אני שומעת רדיו ו...

יש שיר עכשיו: "יד מלטפת זה לא תמיד יד שאוהבת" אתה שומע רדיו היום? באמת שירים דיכאוניים , לא מספיק שיום א' היום וגם ככה זה יום כזה חריאנה אז בכלל גמרו אותי היום

אפשר להחליף תחנה.. או....

אם את ממש רוצה אני מוכנה לשיר לך.

יש לי שיר שיעודד אותך....אני חושבת...

אבל כולם לשיר איתי.. "אפילו בשרב הכי כבד...ידעתי שהגשם עוד ירד ראיתי בחלון שלי ציפור..אפילו במשב סופה וקור.." "לא פעם זה קשה..אבל לרוב מילה טובה, מיד עושה לי טוב רק מילה טובה או שתיים לא יותר מזה.." ש-לום לכולם!! קפצתי לביקור מולדת "סתם כי בא לי לדבר" (:

היי, מי את/ה

בלי שום קשר ידוע שמי שנמצא כאן הוא אחלה וחוץ מזה שיר מקסים רק שהמנגינה לא באה לי לראש

אפשר להחליף תחנה.. או....

אם את ממש רוצה אני מוכנה לשיר לך.

כן..

תמיד כייף שמישהו שר על חי לשיר זה דבר טוב מנקה את הראש ואת הנשמה

היי, מי את/ה

בלי שום קשר ידוע שמי שנמצא כאן הוא אחלה וחוץ מזה שיר מקסים רק שהמנגינה לא באה לי לראש

תשאלי את אביב הוא כבר יגיד לך..(:

כן אני יודעת שהאנשים פה אחלה.. אנחנו מכירים כבר מזמן (למרות שאני רואה שהמחזור שלי השתחרר כבר (: ) נעים מאוד תקראי רגע לאביב...תגידי לו שמישהי רוצה להגיד לו שלום

יש לי שיר שיעודד אותך....אני חושבת...

אבל כולם לשיר איתי.. "אפילו בשרב הכי כבד...ידעתי שהגשם עוד ירד ראיתי בחלון שלי ציפור..אפילו במשב סופה וקור.." "לא פעם זה קשה..אבל לרוב מילה טובה, מיד עושה לי טוב רק מילה טובה או שתיים לא יותר מזה.." ש-לום לכולם!! קפצתי לביקור מולדת "סתם כי בא לי לדבר" (:

נחניאלי,נחניאלי,נחניאלי אלי

להלהלה להלה להלה לה..... היי לאקי שלום לך חמודה. מה קורה איתך? עדיין ממתין להבטחה שלך שלא מומשה. יש חדש?

כן..

תמיד כייף שמישהו שר על חי לשיר זה דבר טוב מנקה את הראש ואת הנשמה

אז ככה...

לה לה לה לה לה לה לה לי לי לי לי לי לי לי

תשאלי את אביב הוא כבר יגיד לך..(:

כן אני יודעת שהאנשים פה אחלה.. אנחנו מכירים כבר מזמן (למרות שאני רואה שהמחזור שלי השתחרר כבר (: ) נעים מאוד תקראי רגע לאביב...תגידי לו שמישהי רוצה להגיד לו שלום

אני בא לבד

התגעגעתי תביא חיבוק

אז ככה...

לה לה לה לה לה לה לה לי לי לי לי לי לי לי

אה, עכשיו הבנתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר