חתונה בקפריסין

אנחנו מתכננים לסוע לקפריסין בראש השנה ולהתחתן חתונה אזרחית. הפכנו את הנסיעה למסיבה קטנה, ואתנו באים גם ההורים משני הצדדים, אחי עם אשתו ובנו בן השנה ואם נצליח לשכנע- גם הסבתות. בנוסף כניראה יבואו גם כמה זוגות חברים. אנחנו יודעים כי הנשואים נערכים בכמה מקומות כמו: אייה נאפה,לרנקה, לימסול, ופאפוס. אנחנו לא רוצים להתחתן בעיר ומחפשים מקום רומנטי. הבעיה העיקרית שלנו היא המגוון הרחב של הגילים- איך אנחנו מוצאים מקום שיתן תשובות לכל תחומי ההתענינות? גם בטן גב ומלונות מפנקים וגם אפשרויות טיול? כמובן שאנו חושבים על השכרת רכב. אנו נשמח לשמוע הצעות והמלצות. תודה וחג שמח!
Anonymous

חתונה אזרחית בקפריסין.

מס' חברות מארגנות חתונה אזרחית בקפריסין, כדי למנוע עוגמת נפש וכן מכיוון שאין צורך להמציא את הגלגל כל פעם מחדש כדאי ללכת על בטוח. החברות שאני מכיר כמארגנות הן דרך החופש, אללוף-דולפין, גרוטאס ואני בטוח שיש עוד. אני מציע לבחור מלון טוב שאז מובטח שכולם יהנו ולתכנן טיול אחד לכיוון הכפרים בהרי הטרודוס. שיהיה במזל טוב.
Anonymous

שמעתי המלצות על מרידיאן בקפריסין

נדמה לי שבניקוסיה.
Anonymous

חתונה בקפריסין

אנחנו מתכננים לסוע לקפריסין בראש השנה ולהתחתן חתונה אזרחית. הפכנו את הנסיעה למסיבה קטנה, ואתנו באים גם ההורים משני הצדדים, אחי עם אשתו ובנו בן השנה ואם נצליח לשכנע- גם הסבתות. בנוסף כניראה יבואו גם כמה זוגות חברים. אנחנו יודעים כי הנשואים נערכים בכמה מקומות כמו: אייה נאפה,לרנקה, לימסול, ופאפוס. אנחנו לא רוצים להתחתן בעיר ומחפשים מקום רומנטי. הבעיה העיקרית שלנו היא המגוון הרחב של הגילים- איך אנחנו מוצאים מקום שיתן תשובות לכל תחומי ההתענינות? גם בטן גב ומלונות מפנקים וגם אפשרויות טיול? כמובן שאנו חושבים על השכרת רכב. אנו נשמח לשמוע הצעות והמלצות. תודה וחג שמח!

לנועה ורועי - חתונה בקפריסין

היי כפי שגידי כתב לכם גם אני בעד ה"גופים" שמארגנים חתונות באי, כדאי בהחלט להתגלח על הזקן שלהם. אשר לטכס החתונה, יש להפריד בין הטכס הרשמי שחייב להיות בדרך כלל בבנין העריה, לבין החפלה שעושים לאחר מכן. אני ממליץ על בסיס השהיה את לימסול, בה אפשר לערוך את הטכס הרשמי, בערב אני ממליץ על טברנה כפרית קסומה בשם floyera בכפר yermasoyia טלפון 053213111 לבקש שתהיה להקת מנגנים, ולהזמין ארוחת מזטים מעורבת דגים ובשר לערוך שם את החפלה. (לקחת מונית אחת שתדריך אתכם לשם, וכל השאר יסעו ברכב השכור) אני ממליץ מאד על מלון בשם amathus מפנק מאד עם חוף ים פרטי. אני ממליץ על שני טיולים (בתנאי שיש לכם זמן) יום אחד להרי הטרודוס, (טיול חובה) והשני לאזור העיר פאפוס. דעו לכם שקפריסין מאד יקרה... אני אנצל הזדמנות חגיגית זו (מזל טוב!!!) על מנת להשיב לכל הגאים (שבסך הכל רוצים לעזור) אנא תפסיקו עם המנהג הנלוז "נדמה לי" שמעתי ש..." האינפורמציה באתר הזה חיבת להיות מדויקת מאד, וממקור ראשון "שמעתי שבארצות הברית מלון רבינוביץ מצוין" זו תשובה מופלצת לכל הדעות ולא משרתת מאום. ולזוג הצעיר אם אתם מבקשים מידע נוסף, רק לבקש אבי
Anonymous

לאבי- קודם כל |10X|

וגם לגידי תודה רבה... ברור לנו כי ניקח את ה"דילים" של משרדי הנסיעות סופ"ש+ חתונה... העניין הוא שיש אפשרות להתחתן בכמה מקומות ואני מחפשת משהו בסגנון מיושן וכפרי- האם אחד המקומות מזכירים את מבוקשי? או האם כל המקומות הם ערים מפותחות. לא שזה ממש עקרוני, אבל ניראה לי שזה יהייה יותר חמים ונעים...בכל מקרה תודה רבה! כמובן-חג שמח!
Anonymous

אין לי מה להוסיף אלא שהייתי, , עשיתי והיה מוצלח

אמנם עבור כמה שנים אבל כל מה שאבי אמר פרט למוזיקה אכן עשינו, היינו 1 1 איש סה"כ שטסנו לשם, חתונה בלימסול בעיריה, ולאחר מכן חפלה מלון עם חוף ים פרטי מפנק, בלי טיולים סתם 3 ימי סתלבט, החתונה היתה מספיק מרגשת. מזל טוב
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר