מפחדת להתגרש

אני בת 42 נשואה 15 שנה ויש לנו 5 ילדים (13.5, 11.5, 9.5, 6, 4) .בעלי חזר בתשובה , נהיה מאוד חזק בדת , שומע קלטות של רבים , לא רואה בכלל טלויזיה , אפילו לא חדשות , כלום, לגמרי מנותק. מגדל זקן, נראה מאוד מוזנח.  עלה במשקל כי כבר לא אכפת לו מאיך שהוא נראה. אני חילונית . אין לי בעיה שישמור שבת , אבל אני כבר לא נמשכת אליו ..מגעלת מאיך הוא נראה  , יכול להיות שגם החזרה בתשובה משפיע על המשיכה שלי אליו. אני לא ממש בטוחה . אבל אני כן יןדעת שאני בכלל לא נמשכת אליו. כל הזמן מתחמקת ממגע איתו ומסקס איתו. בגלל ההתחמקויות שלי אנחנו שוכבים פעם בחודש , גג פעמיים  בחודש. וזה רק כדי לספק אותו. באותו רגע אני מרגישה כמו אונס . ומחכה שהרגע הזה יגמר . אני ממש רוצה להתגרש אבל מפחדת מאוד כי אני תלויה בו כלכלית .אני כבר 15 שנה לא עובדת ממתי שהתחתנו . אין לי שום הכנסה . הוא המפרנס היחידי בבית . ואני יודעת מראש שיהיה לי מאוד קשה לגדל לבד 5 ילדים גם אם אקבל ממנו מזונות ואצא לעבוד אני יןדעת שרמת החיים שלי תרד משמעותית . אם היום אני והילדים חיים ברמת חיים גבוהה . גרים בבית מהמם , רכב צמוד לבית ..הילדים מקבלים מה שרוצים והולכים לאיזה חוגים שרוצים ..ואנמ יכןלה לקנות מה שאני רוצה . אני יןדעת שכל זה ישתנה ברגע שנתגרש . ואני כרגע ממש סובלת . ולא יודעת מה להחליט . 

את בבעיה רצינית. 

אין מחיר לחופש!!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר