ושוב אבו-חרמון, והפעם: איך "סידרתי" אותו.

טוב, אז שתי נשים ובעלה של האחת, אבו חרמון, מסתדרות כרגיל כך שה"בעל" בינה לביני.

אני בכסא הקיצוני ביותר, אז אני קמה ומחכה ליד הקיר והמעקה עד שתתמלא השורה.

אבו חרמון מביט בי וה"משהו" ניצת בעיניו. אפשר לראות שהוא כבר מכין את עצמו לציד, לרגע שהאשה היחידה, הזרה הלבושה יפה, תשב על ידו, והוא יוכל "להתחיל" .

אני, ממקום עמידתי, יש לי היקף ראייה של שורות היושבים שאין לאבו חרמון בכסאו. אני רואה שיש כסאות ריקים בשורות אחרות, ויש אפילו חצי שורה שלמה ריקה. אז יש לי תכניות אחרות  .... כשהאורות כבים וברור שיותר לא יבואו אנשים, אני הולכת ומתיישבת באחד הכסאות בחצי השורה הריקה. המקום גם טוב הרבה יותר מזה שבכרטיס שלי, זה שליד אבו חרמון. ברוב סיפוק אני רואה איך הלה מוריד ראש באכזבה.

וההצגה - אותה אני רואה בישיבה רווחה חופשית ונוחה, מעולה.

emo_45.png

טוב, לא אמרת אם זה אותו אחד מהפעם\ים קודמות או אחד חדש, ברכותינו, בכל מקרה.

"אבו חרמון מביט בי וה"משהו" ניצת בעיניו. אפשר לראות שהוא כבר מכין את עצמו לציד, לרגע שהאשה היחידה, הזרה הלבושה יפה, תשב על ידו, והוא יוכל "להתחיל""

"ברוב סיפוק אני רואה איך הלה מוריד ראש באכזבה".

דוגמה קלאסית איך הופכים סיטואציה טריוויאלית לחלוטין לספרות בדיונית. הכול זה בראש שלך.

"אפשר לראות שהוא מכין עצמו לציד"  מי ראה זאת חוץ מההזיות שלך? "מוריד ראשו באכזבה" נו באמת...

כן אני יודע. אני חסר רגישות לא מבין בני אדם. ותמיד אני קופץ וכו' וכו' מעניין איך את היית מגיבה אילו הייתי מספר סיפור כזה על אישה.

את עקבית בדמיונות הפאראנואידים שלך. הסיטואציה שתארת היא כל כך טריוויאלית וארעה לי מאות פעמים. אני מתבונן תמיד במי שיושב לידי ובטח במי שיושבת לידי(גם מלפני ואחורי אם אפשר. כזה אני. מתבונן..) . אם היא רואה במבט שלי "משהו שניצת" ואת מבטי כ"כמבט חומד וזומם" ובי כ"מכין עצמו לציד" היא צריכה להיות מופרעת. והיא עוד נכנסת לפורום שהיא פעילה בו ומספרת כל פעם את אותו הסיפור אז זו מופרעת ברמות קשות...

מה זה מתנהג? חוץ מהאינטרפטציה המדוימיינת שלך מה הוא בדיוק עשה מלבד להתבונן בך?  אני אולי אטום ואולי אני לא יודע איך גברים מתנהגים אבל אני בוודאות יודע שהם לא מתנהגים על פי הדמיונות הפאראנואידים שלך..

ברור שיש תאוות אבל לא כל גבר שבא לתיאטרון עם אשתו ומתבונן בך זומם מזימות ומכין עצמו לציד. אם היית מספרת ששלח ידיים לא הייתי חולק על דבריך. אבל כל הגברים שסיפרת עליהם רק התבוננו והיתר זו אינטרפטציה פאראנואידית.

מחפשים אשם\אשמה במשהו, בכל מחיר, בסדר, אבל בלי להיות נוכחת במקום ולהיות עדת ראיה (ואם אפשר גם שמיעה) למתרחש - אני לא יכולה להאשים את הלביאה במשהו, פשוט אין לזה בסיס...

מה שבטוח, אם באמת חייבים למצוא איזה אשם בסיפור הזה - הייתי מאשימה את מערכת הבריאות.

הבעל מתכונן "לצוד" אותך כשאשתו יושבת כסא לידו , נשמע "הגיוני" ו"סביר"

אתה\אנחנו לא יודעים מה היחסים בין בני הזוג האלה (להלן 'הזוג המוזר'), אולי הוא ארכי שתלטן ואולי אפילו אלים שכל הזמן הוא תופס אותה קצר ושהוא מרשה לעצמו לעשות הכל בנוכחותה והיא לא מעזה בכלל לצייץemo_32.png

מחפשים אשם\אשמה במשהו, בכל מחיר, בסדר, אבל בלי להיות נוכחת במקום ולהיות עדת ראיה (ואם אפשר גם שמיעה) למתרחש - אני לא יכולה להאשים את הלביאה במשהו, פשוט אין לזה בסיס...

מה שבטוח, אם באמת חייבים למצוא איזה אשם בסיפור הזה - הייתי מאשימה את מערכת הבריאות.

מערכת הבריאות לא אשמה בחינוך החרדי שקיבלת ובאופי שלך.

מעולם לא קיבלתי חינוך חרדי, ויש לי אופי טוב.

אההה, ולמה תמיד בוער לך הכובע על הראש, לא אמרתי שום דבר לא טוב עלייך, למה להתעצבן.

טוב, אז שתי נשים ובעלה של האחת, אבו חרמון, מסתדרות כרגיל כך שה"בעל" בינה לביני.

אני בכסא הקיצוני ביותר, אז אני קמה ומחכה ליד הקיר והמעקה עד שתתמלא השורה.

אבו חרמון מביט בי וה"משהו" ניצת בעיניו. אפשר לראות שהוא כבר מכין את עצמו לציד, לרגע שהאשה היחידה, הזרה הלבושה יפה, תשב על ידו, והוא יוכל "להתחיל" .

אני, ממקום עמידתי, יש לי היקף ראייה של שורות היושבים שאין לאבו חרמון בכסאו. אני רואה שיש כסאות ריקים בשורות אחרות, ויש אפילו חצי שורה שלמה ריקה. אז יש לי תכניות אחרות  .... כשהאורות כבים וברור שיותר לא יבואו אנשים, אני הולכת ומתיישבת באחד הכסאות בחצי השורה הריקה. המקום גם טוב הרבה יותר מזה שבכרטיס שלי, זה שליד אבו חרמון. ברוב סיפוק אני רואה איך הלה מוריד ראש באכזבה.

וההצגה - אותה אני רואה בישיבה רווחה חופשית ונוחה, מעולה.

אשה בת 80...

כמה יכולה להיות יפה ומושכת..

מילא להיות סבא. אבל לשכב עם סבתא..emo_06.png

בד"כ הוא מתכוון "לזכות" ברגעים (ארוכים ונשנים) של ביטוי תאווה כלפי האשה הזרה, של הצקה, והנאה ממבוכתה ומסיבלה.

אחדים מסוימים אולי מקווים להשיג "משולש מיני" - אשתו, (שאולי מוכנה, כי המין בינה לבינו כבר משעמם אותה עד מוות)הוא, והזרה, שכנראה, בעיניהם, באה "לחפש"? והיא נואשת, וכל זכר המלכסן מבט לחזה שלה ולאיבר מינה, וקצת מתפתל על כסאו, הוא בעיניה "מתנה מהשמיים"? (הנשים ההטרוסקסואליות, אולי ידוע לך, מדברות בצחוק של לעג על גברים  מסויימים החושבים שהם מתנת אלהים למין הנשי....)

https://www.youtube.com/watch?v=Jss55Ggyr-4

מערכת הבריאות לא אשמה בחינוך החרדי שקיבלת ובאופי שלך.

מעולם לא קיבלתי חינוך חרדי, ויש לי אופי טוב.

אההה, ולמה תמיד בוער לך הכובע על הראש, לא אמרתי שום דבר לא טוב עלייך, למה להתעצבן.

אופי טוב.... איך אומר טברנקלס? my ass ....

והאובססיה שלך עם החרדים ועם החרדיות בכלל מראה שיש לך קירבה לעולם הזה (ואגב, הודית בכך לא פעם: גם אמרת שהמשפחה שלך דתית).

את גם מסגירה "חינוך" שנשים חרדיות מקבלות: שהזכר הוא אלהים. שאין בשום אופן להעביר עליו ביקורת. שנשים הן עם רע. שהאינטליגנציה וכל ההישגים הרוחניים הם גבריים.

בקיצור, למי את מנסה לזרות חול בעיניים? אין פה טפשים.

אז לא הבנת : לכל אחד, כמעט לכל אחד\ת יש קרובי משפחה דתיים. במשפחה הגרעינית\קרובה שלי אין לא חרדים ולא דתיים.

בד"כ הוא מתכוון "לזכות" ברגעים (ארוכים ונשנים) של ביטוי תאווה כלפי האשה הזרה, של הצקה, והנאה ממבוכתה ומסיבלה.

אחדים מסוימים אולי מקווים להשיג "משולש מיני" - אשתו, (שאולי מוכנה, כי המין בינה לבינו כבר משעמם אותה עד מוות)הוא, והזרה, שכנראה, בעיניהם, באה "לחפש"? והיא נואשת, וכל זכר המלכסן מבט לחזה שלה ולאיבר מינה, וקצת מתפתל על כסאו, הוא בעיניה "מתנה מהשמיים"? (הנשים ההטרוסקסואליות, אולי ידוע לך, מדברות בצחוק של לעג על גברים  מסויימים החושבים שהם מתנת אלהים למין הנשי....)

את ממש חולנית בשנאת הגברים שלך עד שכל גבר שנועץ בך מבט הוא מציק וזומם וכל אישה שדווקא נהנית מגברים היא כמובן פתיה וטפשה והכי גרוע "בינונית". זו מופרעות.

את ממש חולנית בשנאת הגברים שלך עד שכל גבר שנועץ בך מבט הוא מציק וזומם וכל אישה שדווקא נהנית מגברים היא כמובן פתיה וטפשה והכי גרוע "בינונית". זו מופרעות.

סליחה, הטמטום שלך כבר עובר כל גבול. אני מפסיקה פה את השיחה הזו.

זה לא הטמטום שלי זה החולניות המופרעת שלך. כל מופרע חושב שהעולם סביבו מטומטם אטום ולא מודע ל"אמת".

סליחה, הטמטום שלך כבר עובר כל גבול. אני מפסיקה פה את השיחה הזו.

זה לא הטמטום שלי זה החולניות המופרעת שלך. כל מופרע חושב שהעולם סביבו מטומטם אטום ולא מודע ל"אמת".

טוב, מופרע לא הייתי מכנה אותך, אבל אתה די קיצוני, האמת, בטמטום ה"רציונלי" שלך: חוסר אמוציונליות בהתנהגות הרגילה (לא יודעת איך אתה מתנהג במיטה וגם לא מעניין אותי), סתימות  מוחלטת לשפת הגוף של אנשים ול"שידור" האמוציונאלי שלהם, זלזול בפסיכולוגיה, ובכל רעיון שיש בו מעוף דמיון. אתה נמלה, בעיסוקיך, ועל עולם הנשרים אין לך מושג. כנראה אינך קורא בכלל ספרים על מדעי הטבע - רעיונותיהם הגדולים - איני מתכוונת לפרטים בהם עוסקות הנמלים שבין המדענים - שירה הנוקטת בשפה לא יומיומית אינך מבין ואינך קולט, וכבר ידוע לנו שאף את הגדולות והיפהפיות שביצירות המוסיקה הקלאסית אתה דוחה מעליך. "הגשש החיוור" זה בעיניך שיא תרבותי...... וההתנהגות של העדר זו בעיניך דרך החיים היחידה והנכונה.

זיון מוח. את לא קוראת שפת גוף את מדמיינת הזיות פאראנואידית. אל תנסי להמעיט ולגמד  אותי כדי לחפות על המופרעות החולנית שלך. גם זה חלק מהמופרעות שלך .

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: עדי
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר