17.04.17 | 19:50
ככל שנפנים שברגותי הוא המנהיג כל יכול של הפלשתינאים כך ייטב.

אפשר להגיד שברגותי רוצה מתועב והוא אכן כזה ורוצחים גדולים ממנו שוחררו בפעמות גדולות כך שעל ממשלת ישראל להכיר בכך שברגותי הוא מנהיג כל יכול ירצה יוציא את הדרך התקוממות קשה, ירצה יביא למרי בבתי הכלא, ירצה יוציא אל הפועל שבתת רעב של אסירים ואם מי מהם ימות מכך האש תוצת ומי יודע לאן נגיע.

ישראל יכולה להגיע לדו שיח אך ורק עם ברגותי ההתעקשות לסרב לכל מהלך בטענות ובהאשמות של הצד השני בטענה שאין פרטנר הם מגוכחים ומוכחים עד כמה האנטי הוא אצלנו ולא אצלם.

ברגותי יכול לספק את הסחורה בראש ובראשונה לעמו וגם לנו, הדחיות החוזרות ונישנות בתירוצים כאלה או אחרים אצלנו בסוף יביאו את הצד השני לשיכנוע סופי שהולכים למדינה דו לאומית שעם הזמן הרוב יהיה בדים והדחיקה שלנו תלך ותתגבר עם השני.

לזה הקרבנו למעלה מ- 23 אלף מטובי הבנים? איש מהם לא העלה בדעתו שהקורבן הולך להיות לשוא...

17.04.17 | 19:55

רוצח ולא רוצה.

בפעימות ולא בפעמות.

אל הדרך ולא את הדרך.

שביתת ולא שבבת.

על הצד השני ולא של.

18.04.17 | 06:32

ערבי רוצח נאלח ,נשפט לעשרות שנות מאסר

התקשורת נותנת לרוצח יהודים במה,השמאל תומך ברוצח הזה כלומר השמאל תומך ברצח יהודים

אני מתפלא על השבס שמשאיר טלפון  לרוצחים בבית הסוהר, כך שלרוצח יש אפשרות לקבל במה עולמית

18.04.17 | 10:31

בגין היה רוצח ושמיר היה רוצח.מנדלה היה ראש אירגון טרור.

18.04.17 | 11:15

רקשמאלני אותושמי  יכול להגיד כך תמצא לי ערבי שיגיד ערפת היה רוצח המופתי חאג אמין היה רוצח ........ לא תמצא זו המחלה שסובל ממה השמאל

18.04.17 | 11:39

רקשמאלני אותושמי  יכול להגיד כך תמצא לי ערבי שיגיד ערפת היה רוצח המופתי חאג אמין היה רוצח ........ לא תמצא זו המחלה שסובל ממה השמאל

צדוק יקירי. תמשיך להביא את הציטוט הנ"ל ואזכיר לך מה עשה יאיר שטרן ומי העריץ את מוסוליני.

הרי זה בדיוק העניין. טרוריסט עביר אחד הוא לוחם חופש עבור האחר.

גם האצ"ל זרק פצצות בשווקים.זאת עובדה. הלח"י רצח גם יהודים וגם אחרים,זאת עובדה.

הימין מאמין שאם ישנה את ההיסטוריה אפשר יהיה להמשיך את הכיבוש.

18.04.17 | 13:21

את האמת - שכחתי בכלל שברגותי נמק בכלא ישראלי כבר 15 שנה וקיבל 4 מאסרי עולם ועוד 40 שנה על הרצחות שהוא ביצע. האם הוא באמת רוצח ואיך בדיוק הוא רצח יהודים? הוא לא לי נראה אחד כזה. יש למישהו חומר עליו או שהוא, בדומה לאסד, הוכרז כרוצח המונים בלי כל הוכחות, רק בהבל פה?

18.04.17 | 14:41

ברגותי אינו המנהיג, בינתיים אפילו חמאס לא מזדהה איתו. ורק אחוז קטן מהאסירים.

במיקרה הזה,ברור שברגותי משקר, אני לא מכיר עוד כלא בעולם שמתייחס לאסירים/מחבלים כמו בכלא הישראלי. 

תנאים משובחים, ובנוסף,לימודים מתיכון ועד אקדמיה....הרוב רוכש השכלה רחבה בבתי הסוהר, ונהנה מתנאים מופלגים! 

כך ממזון ועד ביקורי משפחות. 

אין עוד מקום בעולם שמתייחס כך לאוייב רצחני. רובם עם דם על הידיים. בטח לא בגואנטנמו...רוסיה,תורכיה, צרפת...ועוד אינסוף מדינות.

לא אשכח את מחאת האסירים הבטחוניים, לגבי סוג הלחם שמקבלים....שלא מתאים לניגוב חומוס....!!!!

זה עובר כל גבול של חוצפה ושקר. 

מה שמכעיס עוד יותר....שבניו יורק טיימס, כתבו מנהיג פלשתיני, ושכחו להזכיר למה הוא יושב בכלא !!!! 

מנהל הפורום
10,000+
18.04.17 | 17:58

נו, תזכיר לנו כבר עכשיו למה הוא יושב כבר 15 שנה. את מי הוא בדיוק רצח ואיך?

18.04.17 | 18:29

ברגותי היה המפקד של חללי אל אקצא והתנזים....ארגונים שביצעו תחת פיקודו פעילות טרור ורצח אזרחים רבים. 

הדעות לגביו חלוקות, היות ובעבר קרא יותר מפעם להגיע להסדרים מול ישראל, וצבר לא מעט אוהדים בישראל.

יחד עם זאת הוא קרא גם לפעילות הפוכה,טרוריסטית ורצחנית כנ"ל, תחת פיקודו.

מה צופן העתיד? לי לפחות אין תשובה. אני מניח שבשנים הקרובות עניינו כמו גם הסדרים מול שכנינו,יעלו על הפרק באופן דרמטי !

מנהל הפורום
10,000+
18.04.17 | 22:26

ברגותי אינו המנהיג, בינתיים אפילו חמאס לא מזדהה איתו. ורק אחוז קטן מהאסירים.

במיקרה הזה,ברור שברגותי משקר, אני לא מכיר עוד כלא בעולם שמתייחס לאסירים/מחבלים כמו בכלא הישראלי. 

תנאים משובחים, ובנוסף,לימודים מתיכון ועד אקדמיה....הרוב רוכש השכלה רחבה בבתי הסוהר, ונהנה מתנאים מופלגים! 

כך ממזון ועד ביקורי משפחות. 

אין עוד מקום בעולם שמתייחס כך לאוייב רצחני. רובם עם דם על הידיים. בטח לא בגואנטנמו...רוסיה,תורכיה, צרפת...ועוד אינסוף מדינות.

לא אשכח את מחאת האסירים הבטחוניים, לגבי סוג הלחם שמקבלים....שלא מתאים לניגוב חומוס....!!!!

זה עובר כל גבול של חוצפה ושקר. 

מה שמכעיס עוד יותר....שבניו יורק טיימס, כתבו מנהיג פלשתיני, ושכחו להזכיר למה הוא יושב בכלא !!!! 

עודד, אתה יכול להגיד עד מחר שברגותי לא המנהיג אבל מה לעשות הרחוב הפלשתינאי רואה בברגותי כמנהיגם הבא אחרי הסתלקותו של אבו מזאן, כשם ששיחררנו לא מעט מרצחים מתועבים בטרם ריצו את מלוא עונשם על פשעים חמורים יותר משל ברגותי כך אפשר לשחרר גם אותו וגם אפשר אולי להגיע איתו להסדר, לי נראה שאנתניהו חושש מזה שברגותי יסתום את הגולל על הטענה של נתניהו וממשלתו שאין פרטנר בצד השני ולכן התירוצים שינמק בכלא עד יומו האחרון ואנחנו כאן נמשיך בצעדי ענק למדינה דו לאומנית.

אגב שלום אין צורך לעשות עם שוודיה או שוויץ אלה עם האויבים המרים ביותר שהרבו בנו ואנחנו בהם.

19.04.17 | 06:43

ממתי ישראל מדברת עם שפוט על רצח לששים שנה

הוא עלה ונהיה מנהיג כי רצח הרבה יהודים ,ראוי שירקב בבדוד

אין פלא שהשמאל מתקרב ומעודד רוצחי יהודים  כנראה דעתם הזוייה

19.04.17 | 07:34

ממתי ישראל מדברת עם שפוט על רצח לששים שנה

הוא עלה ונהיה מנהיג כי רצח הרבה יהודים ,ראוי שירקב בבדוד

אין פלא שהשמאל מתקרב ומעודד רוצחי יהודים  כנראה דעתם הזוייה

המציאות חזקה יותר,אנחנו לא רחוקים שברגותי הוא שיתן הוראות לשטח מתי איך כמה ולמה ומה לעשות שליחי נתניהו יעלו עליו לרגל במטרה לנשות להביא לרגיעה....

19.04.17 | 18:33

קיבלתי מכתב מלומד מעיתונאי ישראלי לשעבר שמנתח את מיקרה של ברגותי, משווה אותו עם לוחם חופש נלסון מנדלה ודורש את שחרורו המיידי. הייתי מתרגם את המכתב, אבל עודד מוחק לי כל הקישורים, כך שחבל על העבודה שלי. אין בפורום חופש ביטוי לדעות אחרות.

19.04.17 | 19:14

זאת הייתה טעות לעצור מחבלים. יש לחסל אותם באופן מידי ולזרוק את גופותיהם לעורבים ותנים.

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר