מחפשת המלצה על אולם אירועים קטן בעמק חפר ונתניה

היי בננות מה שלומכן?

אני מחפשת המלצה על אולם אירועים קטן, לי ולארוס שלי אין הרבה משפחה בארץ ואנחנו מחפשים אולם קטן ויחסית זול באיזור עמק חפר ונתניה

דרך גוגל מצאתי מקום שנקרא מתחם סיירוס אירועים ואני לא כל כך מכירה אשמח להמלצות עליו אם מישהי\מישהו מכיר אותם והיה שם, או בכלל המלצות על מקום אחר שאתם מכירים ?!

הוא נוח כי הוא נמצא בעמק חפר, מצד שני אני לא כל כך מכירה אז אשמח להמלצה

המון תודה

רובי

0546257014

סיירוס מקום מדהים עבדנו שם ויצאו אחלה של תמונות נשמח לקחת חלק באירוע שלך מגנטים לאירועים בשרון זה אנחנו צרי איתנו קשר!

באמת שיש מקומות מדהימים לערוך בהם אירועים משפחתיים, מי שמתלבט ולא בטוח יכול תמיד לפנות לחברה להשכרת ציוד לאירועים אשר תשמח לייעץ בבחירת הציוד לאירוע שלך. חברות וותיקות דואגות לחדש כל תקופה את הציוד להשכרה המטרה לספק ללקוח שירות מקצועי ומבחר גדול של השכרת ציוד לאירועים. השכרת שולחנות וכיסאות , הקמת במות לאירועים ועוד.

חברת "קשת במות ואירועים-חברה להשכרת וציוד לאירועים ולשמחות, לחברה ניסיון רב בהפקת אירועים. ניסיון של כ- 15 שנה בהפקת אירועים לגופיים ציבוריים ופרטיים. 

•  

מה לגבי איזה אולם אירועים במרכז? יש המון וכל כך קשה לבחור כי אני לא יודעת לפי איזה קריטריונים להסתכל. אשמח לעזרה מכל חברי הפורום. 

סליחה, התכוונתי לאולם אירועים במרכז. מחכה להודעות מכם! 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר