אלבום מעוצב לתינוקות וילדים

אלבום תינוקות | אלבום לתינוקות וילדים |

אלבום תינוקות/ילדים הוא פיתרון מושלם לשמירת הזיכרונות המתוקים והיקרים מכל של הילדים. אלבום מהשנה הראשונה של תינוקכם...

אלבום תמונות זו מתנה מאוד מיוחדת גם להורים הטריים, לסבים והסבתות, וגם לתינוק כאשר הוא גדל ורואה אלבום מקסים שעוצב במיוחד עבורו/ה.

אני מעצבת עבורכם אלבום ייחודי לכם, לתינוק/ת, עיצוב המותאם לכם אישית. אלבום שירגש אתכם ואת הילד/ה גם בגיל בר/בת המצווה... ובכל שלב בחיים.

אתם מקבלים אלבום מודפס ואיכותי ולכל הזמנה אני מוסיפה מתנה קסומה, סרטון וידאו עם כל העמודים הנמצאים באלבום + מוסיקה שאוהבים.  

לבירור פרטים והזמנות 054-4731900 או שלחו דוא"ל call2designer2@walla.com אשמח לעצב את האלבום המתאים לכם ביותר.

דורית דוריה = מיתוג ועיצוב גרפי, עיצובים המתאימים לכל אירוע.

אלבומי תינוקות, אלבומי ילדים, אלבומי בת/בר מצווה, אלבומי חתונה, אלבומי יום הולדת,

דורית דוריה עיצוב ועריכה גרפית המותאמים לפרסומי המותג

ימים א-ה: , 09:30-18:00

נייד: 054-4731900

call2designer2@walla.com

קצת לפני האירוע ניתן למצוא בסטודיו cell

הזמנות לבר מצווה

הזמנות לבת מצווה

הי

נראה מקסים תודה על ההמלצה. לדעתי זה יכול להיות רעיון מעולה לברית למשל. יצירה של אלבום כזה על מנת לתעד את הטקס המרגש יכולה להיות מאוד מקורית ומיוחדת. יחד עם זאת, טקס ברית מילה מאוד מורכב רגשית בעבור ההורים, ויחד עם ההתרגשות יש גם הרבה מאוד לחץ. אף הורה לא אוהב לראות את הילד שלו כאוב, ולכן כל מנת לצמצם את החששות, ולהוריד מכם קצת את הדאגות, וגם כדי להבטיח שהכל ילך כמו שצריך, חשוב מאוד להיעזר במוהל מומלץ ומקצועיץ ההמלצה שלי היא ד״ר בנימיני, שהוא גם רופא בהכשרתו, כך שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות.

ללמוד לצלם עם הטלפון קורס אונליין 

או בטלפון 050-9557487 עבודה מהבית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר