חברי ליגת "משענים שם?" מתבקשים לעבור על ההגדרות ולהציע נקודות לשינוי (אני לא מוצא את הפוסט המקורי)

"מעשנים שם?" סאמק, לא משענים. למרות הגיל הממוצע של החברים בליגה....

צריך לתת יותר נקודות למהלכי הגנה

1. להגדיל את הניקוד ל- FF לשלוש נקודות 2. כל TD הגנתי צריך להיות 6 נק'

מסכים - טאצ'דאון זה טאצ'דאון והוא חייב להיות 6 נקודות.

וההגנות צריכות להיות רלוונטיות וזו היתה הבעיה של העונה שעברה- 3 נקודות לFF אולי להעלות טאקלים ל2 נקודות.

אוקיי, ט"ד הגנתי 6, FF 3, סייפטי 4 (כי זה יותר מסאק), לגבי תאקל יותר מ-1 צריך לחשוב על זה.... עוד?

מה קורה פה??? אם אתה מנהל את הליגה אני עוזב

תומר קומיש, הדראפט אצל אריאל, מה זה החרא הזה? לא לזה נרשמתי!

אתם נסחפים לגמרי והורגים את הכיף מפנטזי

אין שום הגיון בזה ששחקן הגנה יביא פי שתיים נקודות משחקן התקפה. תאקלים זה חלק סטנדרטי מהמשחק, שחקן הגנה טוב - ויש עשרות כאלו בליגה - יביאו 8-10 תיקולים במשחק, תיתן על זה שתי נקודות ושחקן יביא 30 נקודות למשחק כאילו הם פייטון מאנינג לפחות. מילא אם היה מדובר בשחקנים שכולם מכירים, אבל בתכ'לס - וזאת לא פעם ראשונה שאני אומר את זה - מדובר במשהו כמעט מקרי. מה הכיף בלבחור בסיבוב שני איזה שחקן שאף אחד לא מכיר. אני לא זוכר שחקן הגנה אחד ששיחק אצלי שנה שעברה, אז במקום לצמצם את זה, אתם רק מגדילים את זה. זאת טעות מדרגה ראשונה

מה קורה פה??? אם אתה מנהל את הליגה אני עוזב

תומר קומיש, הדראפט אצל אריאל, מה זה החרא הזה? לא לזה נרשמתי!

מה קרה אביעד, תרגע. מדברים, מנסים למצוא את הדרך הנכונה.

מה הלחץ?

אביעד אתה יכול להירגע, תומר רק עוזר לי

אני השבוע באורלנדו בירח דבש שלי וחוזר רק יום לפני הדראפט, ככה שאין לי זמן לקבוע או לדון על ניקוד אז ביקשתי מתומר לעזור ולמצוא את הניקוד הגנה האופטימלי בשביל המשתתפים אני עדיין יינסה להיכנס ותמיד אפשר לתפוס אותי בפייסבוק

אין לכם חוש הומור, אה?

אוקיי, ט"ד הגנתי 6, FF 3, סייפטי 4 (כי זה יותר מסאק), לגבי תאקל יותר מ-1 צריך לחשוב על זה.... עוד?

ט"ד הגנתי חייב להיות 6 נק', אני מסכים גם עם להעלות ניקוד ל-FF

אבל יותר מנקודה לתיקול זה לא לעניין

אין לכם חוש הומור, אה?

וואלה אין להם חוש הומור. מצד שני, אם הם לא היו חבורה של טמבלים לא הייתי לוקח אליפות כל שנה בהליכה

אריאל צודק(אייקון של הקאה) - נקודה אחת לתאקל זה מספיק, לטעמי. עם זאת, ט"ד חייב להיות שש. כל השאר בסדר - סאק, אינט ופאמבלים שווים שלוש נקודות.

2 נקודות לתאקל זה אומר ששחקנים כמו פטריק וויליס וג'רוד מאיו הולכים בסיבוב ראשון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר