מתנה ליום הולדת 60

הי לכולם, מחפש רעיון טוב למתנה ליום הולדת 70 של אמא יקרה שלי, הורים יקרים, יש לכם רעיונות? יש לי כמה דברים שרצים לי בראש אבל אני ממש בלי כיוון רציני, יש הצעות??

סליחה, יום הולדת 70

מתנה לאמא מאוד אינטלגנתית

אמא שלי מבקשת תמיד בלי כלי בית אז בהתחלה קניתי לה ספרים רק שהיא קונה יותר ממני אז עברתי לקנות לה הרצאות בכל מני מקומות מעניינים והיא בוחרת לאיזה הרצאה ללכת או מנוי לתאטרון והיא בוחרת לה הצגות.

מתנה ליום הולדת 60

הי לכולם, מחפש רעיון טוב למתנה ליום הולדת 70 של אמא יקרה שלי, הורים יקרים, יש לכם רעיונות? יש לי כמה דברים שרצים לי בראש אבל אני ממש בלי כיוון רציני, יש הצעות??

אני לא בטוחה שפנית לפורום הנכון

אומנם אנחנו תמיד נשארים ילדים של ההורים שלנו, לא משנה בני כמה אנחנו ואני מאוד מקווה שאנחנו נשארים ההורים של הילדים שלנו לא משנה בני כמה הם. אבל הפורום מיועד להעלות שאלות, או לשתף בחוויות (משמחות או עצובות כאחת) בנושאים הקשורים ליחסי הורים וילדים. מתנה לאמא (בכל גיל) או מתנות לילדים (בכל גיל) תלויות בעיקר באופי של מקבל המתנה, תחומי העניין שלו, מה יש לו כבר ומה הוא עוד רוצה. אין לזה קשר לגיל, למיגדר, או מה כדאי או לא כדאי. מה נכון או לא נכון. בכל אופן לא ניתן לתת המלצות על מוצרים בפורום. בברכה, נתנאלה קארו-סיגל מנהלת הפורום

בברכה,

נתנאלה קארו-סיגל

טיפול פסיכודינמי בילדים נוער ובוגרים

יעוץ והדרכת הורים

http://goo.gl/MI0RB

ב"ה

המתנה הכי טובה שיש לילד לתת להורים שלו היא ללכת בדרך בא הלכו אבותינו ובכך הוא ממשיך אותם גם אחרי 120 - כשהורים רואים ילד מחונך שעושה מעשים טובים זה הכי הרבה נחת עבורם- אפשר תמיד להשתפר ובמיוחד ביום הולדת גם של ההורים זה זמן מתאים- לכן לכאורה הכי מתאים לקחת איזה החלטה טובה ולקיים אותה לכבוד יום ההולדת . לדוגמא לומר 5 פרקי תהילים- לתת איזה 10 שקל לצדקה - להניח תפילין מי שלא מניח או להדליק נרות שבת אישה שטרם הדליקה- בכל אופן לעשות איזה מעשה טוב- ובזה אנחנו נותנים נחת גם להורים כאן וגם להורים הסבים הגדולים בגן עדן והעיקר לכל העולם כולו ולבורא עולם בהצלחה

מזל טוב

האמת שאני דיי גרועה במתנות אבל לאמא שלי חגגנו לא מזמן יומולדת 62 ובגלל שכולה בריאות קניתי לה מארז ויטמינים של סולגאר, יש להם עכשיו מולטי ויטמינים מיוחדים לנשים בגיל המעבר ובגילאי הגיל השלישי.. חחח אז אם היא בקטע :)) אולי זאת רק אמא שלי אוהבת כאלה מתנות בכל מקרה הרבה מזל טוב

יום הולדת לגיל כזה צריך לחגוג בגדול ...ממליצה על מקום מקסים שנקרא "גרין ספייס" שמתמחה ביום הולדת לגילאי 50, 70,60... 

ההורים שלי תמיד רוצים תמונות של הילדים, אז אפשר שעון עם תמונות, תמונה יפה ומעוצבת של כל הנכדים, ליום הולדת 60 של אבא שלנו הלכנו כל המשפחה (הורים-ילדים-נכדים) לסשן תמונות אצל צלמת..

ההורים שלי תמיד רוצים תמונות של הילדים, אז אפשר שעון עם תמונות, תמונה יפה ומעוצבת של כל הנכדים, ליום הולדת 60 של אבא שלנו הלכנו כל המשפחה (הורים-ילדים-נכדים) לסשן תמונות אצל צלמת..

מקום ליום הולדת לבן זוג איכותי מאוד! אני ממש ממליץ לכם :)

אם אתה רוצה מתנה ייחודית ואישית אתה יכול להזמין מתנות עם תמונה.

מגוון מתנות עם תמונה תוכל למצוא כאן: http://www.matana-li.co.il/

אני מאמין שככל שהמתנה אישית יותר כך היא מרגשת יותר. לדוגמא, ניתן לעשות הדפסה על חולצה עם כיתוב של בדיחה פנימית של ההורים, או שלך עם ההורים, או איזושהי תמונה שלהם או של כל המשפחה. אפשר להדפיס להם את זה בגזרות שונות כדי שיתאים גם לגבר וגם לאישה, ואפילו בצבעי בד שונים וכו'. אתה מוזמן לקבל השראה לדוגמאות שונות כאן:

http://eliprint.co.il/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר