רוצה להתגרש....ומפחדת

היי אני בת 35 + 2 עם בעלי בכללי 10 שנים בהתחלה הכל היה טוב עד שהבנתי שזה לא זה (פשוט לא מתאים לי)וסיימתי את הקשר. משפחתי מאוד האהבה והעריכה אותו ותמיד אמרה שהוא נשמה טובה " מה את רוצה גבר שיתעלל בך...." ואני אמרתי נכון הוא נשמה שלא מתאים לי. בקיצור חזרתי אליו לאחר לחץ משפחתי אדיר...וכמובן התחתנו והבאנו לעולם מלאכים מדהימים. מה שקורה שממש לא טוב בזוגיות בלשון המעטה מרגישה מתה!!! חיה למען הילדים. אני כרגע בחופשת לידה מאורכת...(ואל תשאלו למה הבאתי עןד ילד)ולא מתכוונת לחזור לעבודה הקודמת היא היתה זמנית. לצערי כרגע בעקבות המשבר אין דרישה למקצועי (שמרוויחים בו יפה)ולכן נאלצת לעבוד בעבודות זמניות שהשכר הוא 4000 שח ואין לי מושג איך אפשר להיות גרושה +ילדים ולהסתדר עם משכורת כזו. (אין לנו דירה שלנו) אני מאוד עצמאית ומנהלת את כל הבית אז להרגיש בחסרונו אני לא ירגיש....להפך יהיה יותר טוב פחות כביסה פחות בישולים פחות קניות. הפחד היחידי שלי.... איך אפשר לחיות עם ילדים ממשכורת אחת? איך עושים זאת. הוא יודע שאני רוצה להתגרש...ולא טוב לי הוא רק לא מאמין שיגיע הזמן הנכון זה יקרה!! נראה לי שעניתי לעצמי .... לחכות לזמן הנכון!! גרושות יקרות מה זה הזמן הנכון ? יש דבר כזה? אני מעדיפה שילדי יגדלו עם אמא מאושרת ולא עצובה..... אשמח לקבל עצות מבעלי ניסיון!!! "אין חכם כבעל ניסיון" נ.ב אני חושבת שעמוק בפנים משפחתי היום הבינה שלא נועדנו להיות ביחד. נזכרו מאוחר מידי לא?

ניקי....רוצה להתגרש ???

סתם בשביל הסקרנות : מתי גילית שזה לא זה ? 10 שנים לטענתך "בהתחלה היה טוב ".מה קרה אח"כ ? לדברייך התחתנת מתוך לחץ חברתי [משפחתי ].. בקצור : לא היית מאוהבת בו!!! ואולי אינך אוהבת אותו[זה שני מושגים שונים]. מה אומר לך ... " אין חכם כבעל נסיון "...כך אומר הפתגם,. אך לידיעתך כל מקרה לגופו, "ואל תדון את חברך עד שתגיע למקומו". את נמצאת בדלמה ענקית. אני לא מקנא בך. דלמה ענקית. תבחני את כל הנושא היטב היטב ואל תעשי צעדים פזיזיים. "החפזון מהשטן ". ויש לי אליך עוד הצעה .בתגובה הבאה.

ניקי.....להתגרש ?

סתם הצעת יעול. או שהרווחת או שלא הפסדת. תשבי עם בעלך בניחותא. תדברי איתו, תסבירי לו מה המועקות שלך, מה עובר עלייך, תהיי גלויה איתו. ותבקשי ממנו שתלכו ליעוץ זוגי. זה שווה ! גם אם תתגרשו לבסוף זה שווה. כי הוא ידע שלפחות ניסית ולא עשית צעד חפוז. זה ישאיר טעם טוב יותר מאשר לעשות צעד "חד צדדי " מבלי לנסות ולהבין מה הבעיה. "צריך לדעת להתגרש " מכירה את זה ??? מה שצרם לי בדברייך זה שכתבת : שילדייך צריכים אמא מאושרת ". ניקי : ומה עם אושרם ??? וילדייך לא צריכים אבא מאושר ??? סתם נקודה למחשבה.

רוצה להתגרש....ומפחדת

היי אני בת 35 + 2 עם בעלי בכללי 10 שנים בהתחלה הכל היה טוב עד שהבנתי שזה לא זה (פשוט לא מתאים לי)וסיימתי את הקשר. משפחתי מאוד האהבה והעריכה אותו ותמיד אמרה שהוא נשמה טובה " מה את רוצה גבר שיתעלל בך...." ואני אמרתי נכון הוא נשמה שלא מתאים לי. בקיצור חזרתי אליו לאחר לחץ משפחתי אדיר...וכמובן התחתנו והבאנו לעולם מלאכים מדהימים. מה שקורה שממש לא טוב בזוגיות בלשון המעטה מרגישה מתה!!! חיה למען הילדים. אני כרגע בחופשת לידה מאורכת...(ואל תשאלו למה הבאתי עןד ילד)ולא מתכוונת לחזור לעבודה הקודמת היא היתה זמנית. לצערי כרגע בעקבות המשבר אין דרישה למקצועי (שמרוויחים בו יפה)ולכן נאלצת לעבוד בעבודות זמניות שהשכר הוא 4000 שח ואין לי מושג איך אפשר להיות גרושה +ילדים ולהסתדר עם משכורת כזו. (אין לנו דירה שלנו) אני מאוד עצמאית ומנהלת את כל הבית אז להרגיש בחסרונו אני לא ירגיש....להפך יהיה יותר טוב פחות כביסה פחות בישולים פחות קניות. הפחד היחידי שלי.... איך אפשר לחיות עם ילדים ממשכורת אחת? איך עושים זאת. הוא יודע שאני רוצה להתגרש...ולא טוב לי הוא רק לא מאמין שיגיע הזמן הנכון זה יקרה!! נראה לי שעניתי לעצמי .... לחכות לזמן הנכון!! גרושות יקרות מה זה הזמן הנכון ? יש דבר כזה? אני מעדיפה שילדי יגדלו עם אמא מאושרת ולא עצובה..... אשמח לקבל עצות מבעלי ניסיון!!! "אין חכם כבעל ניסיון" נ.ב אני חושבת שעמוק בפנים משפחתי היום הבינה שלא נועדנו להיות ביחד. נזכרו מאוחר מידי לא?

משבר

אני חושב שאת נמצאת כרגע במשבר. זו לא הזוגיות. המשבר שלך מקרין על הזוגיות שניזונה ממנו ולא ההיפך. בזוגיות אין התאמה מושלמת, כל אחד הוא שלמות בפני עצמה וקיים ביניהם חיבור. את צריכה ללמוד להיות מאושרת, תאמיני לי שיש לך במה להתגאות. כתבת בעצמך שיש לך שני ילדים מלאכים. תבדקי איך ניתן למצות יותר את החיים בלי לפרק את מה שיש. אולי ללכת ללמוד דבר נוסף, ללכת לחוג, להגדיל את מגוון החברים, יציאות משותפות עם הבעל עם ובלעדי הילדים. פירוק המשפחה יפגע בכולכם. בילדים, בבעל ובסופו של דבר גם בך. הבעיה שלך שבעלך "נשמה" הוא טוב מדי. תראי איך את יכולה להיות פחות פעילה והעביר לו קצת את המושכות, להעלות לו את הבטחון. תקראי טוב את שכתבת, לא כתבת מילה אחת רעה על בעלך. חבל להתגרש.

כמה שאלות בסיסיות

א. כשנישאת, את ציינת שלא אהבת אותו... בדרך כלל חברות טובה היא המפתח ליחסים טובים האם יש את זה בינכם? ב. ואם כן זו התשובה בגוף השאלה תעלי את זה בפניו, ותנסי לראות מה את מחפשת כדי להיות מאושרת לצידו. לא תמיד כשיש פרנסה טובה, לצד הכסף אם אין אהבה זה לא שווה דבר, מה שאני מציעה תעשי בדק בית פנימי מה מדליק אותך אצלו ואולי כן לרענן את יחסיכם ולראות איך בונים מערכת יחסים טובה יחד עם האומללות ולהפוך אותה לאושר.

ניקי....

ניקי... קראת את כל התגובות ??? של אליהו, גב' תנעמי, שלי... תעשי בדק בית עם עצמך, חשבון נפש נוקב עם עצמך. תחשבי היטב-היטב לפני שאת עושה צעד כלשהוא. מגיבים לך אנשים שיש להם נסיון כזה או אחר בחיים ואם בקשת תגובה ועיצה אז תיישמי אותה. לבנות זה קשה להרוס זה קל. .גרושים/חופש/פריחה וכו' הכל ורוד ? טעות !!! בעלך " נשמה טובה "? טוב מאוד . תחשבי,תחשבי היטב :"סוף מעשה במחשבה תחילה. הילדים שלך מלאכים ? כל ילד שנולד הוא מלאך !!! רק צריך מזל למי להוולד.לאיזה סוג של הורים.

קיבלתי את העצות אבל.....

א. אושרם של ילדי הוא בסדר העדיפיות ואחד מהסיבות שאני עדין פה זה רק הם!!!! יכול להיות שלא ציינתי אבל כרגע אני חיה רק למענם וכן ציינתי. האושר של האבא של הילדים ומה איתי לנמשיך לסבול!!!!!!!! אני עוד צעירה. לא ציינתי שאני לא אוהבת את בעלי לא אמרתי מילה רעה על בעלי למה אני צריכה? הוא לא בשבילי...בעלי יודע הכל! היו המון שיחות מכתבים בכיות היינו אצל יועץ ומה לא ? בעלי רחוק מלהיות טוב מידי לא חשבתי שיש צורך לדבר עליו רעות בשביל לרצות להתגרש. תאמינו שאת כל ניהול הבית הייתי מוותרת אמרתי לו "ניסים כבד לי תן לי יד" ....החלטנו שבהתחלה הוא ידאג לחשבונות... ניתקו לנו חשמל פעמיים ארנונה ומים יגענו לסכומים מטורפים כי לא שילם בזמן..נתקענו אין ספור פעמים בלי גז...החשבון של הוט בשמיים על תכנים שבכלל לא הזמנו... יש צורך להמשיך??????? אז איך אני יכולה לסמוך עליו? לילה אחד ישנו עם דלת פתוחה כי הוא פשוט נרדם ...זאת אומרת אם אני לא יעשה זה לא יעשה לכן כל הנטל נופל עליי לא ביקשתי אותו תאמינו לי .אפילו חוסר אחריות מתבטא עם הילדים!! לרגע לא חשבתי על גירושים כחופש אלא על חיים מאושרים ושלווים בלי לילות ללא שינה! כן וגם על אושרם של ילדי שלא צריכים לשאול אמא למה את עצובה כל הזמן(הגדולה) לא זוכרת מתי יצאנו לאחרונה או אפילו סתם ישבנו ביחד בסלון? חברים אף פעם לא היינו. אליהו..מה זה ללמוד להיות מאושרת? או שמאושרים או שלא!!!!! תאמין לי שמאוד הייתי רוצה להזדקן איתו ואני מאמינה שאיפה שהוא בפנים יש עוד אהבה אבל אני מיואשת עברתי כ"כ הרבה איתו (עם משפחתו) יהיה בסדר זה מה שהוא אמר אני כבר לא מאמינה לאף מילה שיוצאת לו מהפה...כמה האמנתי שדברים ישתנו.... כאשר משהו בזוגיות שלא נראה יושבים מדברים פותחים מפנימים ומיישמים על מנת שנהיה מאושרים... השיחות שנים לא משתנות כנל לגבי המכתבים...אז מה הטעם לשיחות? נ.ב לאחר השנה הראשונה הבנתי שזה לא זה אהבתי אותו כן אבל הוא כבד הוא איטי הוא פשוט לא מתאים לי! תאמינו לי כאשק אני יצא מהזוגיות הזאת אני לא יצטער...אתם יודעים למה כי אני יודעת שניסית הכל אבל הכל בשביל שנישאר ביחד בשבילנו ובשביל הילדים אבל אין לי עם מי לדבר הצד השני הוא כמו קיר.

תשובה לניקי

צריך לעשות כל מאמץ בכדי לא להתגרש,תפני לייעוץ אפשר לתקן דברים. והיה אם תירצי להתגרש אל תשכחי שאת אמורה לקבל מזונות עבור ילדיך עוד 4000 שח בערך+הוצאות שונות. דרך אגב ההוצאות האישיות של הגבר בבית הם מזעריות יחסית למשכורתו,כביסה ממילא תצטרכי לעשות ולבשל לך ולילדיך כמובן שכן.את תרגישי ירידה כלכלית ואני לא בטוח שתהיי מאושרת יותר. מה גם שאף גבר לא ימלא את מקומו של אבי ילדיך שלא לדבר על הפגיעה בהם בכלל. לאישה גרושה לא קל הכל נופל על כתפיה. עכשיו תעשי את חשבון הנפש שלך.

גירושין

אם לא טוב לך אז תחתכי ואל תעשי חשבון למשפחה

תשובה לניקי

צריך לעשות כל מאמץ בכדי לא להתגרש,תפני לייעוץ אפשר לתקן דברים. והיה אם תירצי להתגרש אל תשכחי שאת אמורה לקבל מזונות עבור ילדיך עוד 4000 שח בערך+הוצאות שונות. דרך אגב ההוצאות האישיות של הגבר בבית הם מזעריות יחסית למשכורתו,כביסה ממילא תצטרכי לעשות ולבשל לך ולילדיך כמובן שכן.את תרגישי ירידה כלכלית ואני לא בטוח שתהיי מאושרת יותר. מה גם שאף גבר לא ימלא את מקומו של אבי ילדיך שלא לדבר על הפגיעה בהם בכלל. לאישה גרושה לא קל הכל נופל על כתפיה. עכשיו תעשי את חשבון הנפש שלך.

אני לא מבינה....

אז מה הסיבות שאנשים מתגרשים??????? ניסיתי לא הולך לסבול!!!!!! אני שלא יהיה לי קל לא מחפשת תחליף לאב ילדי...אם זה יהיה תלוי בי אני יעשה הכל כדי שהקשר בינהם לא יפגע.... תודה על כל התגובות אבל רק חיזקתם את הפחד שלי...אז בגלל שזה קשה לא עוזבים נשארים שם כל החיים או רק עד שהילדים יגדלו?

אנו לא יכולים להחליט

בשבילך רק מביאים את הקשיים העתידיים מאחל לך הצלחה בכל דרך שתבחרי.

קיבלתי את העצות אבל.....

א. אושרם של ילדי הוא בסדר העדיפיות ואחד מהסיבות שאני עדין פה זה רק הם!!!! יכול להיות שלא ציינתי אבל כרגע אני חיה רק למענם וכן ציינתי. האושר של האבא של הילדים ומה איתי לנמשיך לסבול!!!!!!!! אני עוד צעירה. לא ציינתי שאני לא אוהבת את בעלי לא אמרתי מילה רעה על בעלי למה אני צריכה? הוא לא בשבילי...בעלי יודע הכל! היו המון שיחות מכתבים בכיות היינו אצל יועץ ומה לא ? בעלי רחוק מלהיות טוב מידי לא חשבתי שיש צורך לדבר עליו רעות בשביל לרצות להתגרש. תאמינו שאת כל ניהול הבית הייתי מוותרת אמרתי לו "ניסים כבד לי תן לי יד" ....החלטנו שבהתחלה הוא ידאג לחשבונות... ניתקו לנו חשמל פעמיים ארנונה ומים יגענו לסכומים מטורפים כי לא שילם בזמן..נתקענו אין ספור פעמים בלי גז...החשבון של הוט בשמיים על תכנים שבכלל לא הזמנו... יש צורך להמשיך??????? אז איך אני יכולה לסמוך עליו? לילה אחד ישנו עם דלת פתוחה כי הוא פשוט נרדם ...זאת אומרת אם אני לא יעשה זה לא יעשה לכן כל הנטל נופל עליי לא ביקשתי אותו תאמינו לי .אפילו חוסר אחריות מתבטא עם הילדים!! לרגע לא חשבתי על גירושים כחופש אלא על חיים מאושרים ושלווים בלי לילות ללא שינה! כן וגם על אושרם של ילדי שלא צריכים לשאול אמא למה את עצובה כל הזמן(הגדולה) לא זוכרת מתי יצאנו לאחרונה או אפילו סתם ישבנו ביחד בסלון? חברים אף פעם לא היינו. אליהו..מה זה ללמוד להיות מאושרת? או שמאושרים או שלא!!!!! תאמין לי שמאוד הייתי רוצה להזדקן איתו ואני מאמינה שאיפה שהוא בפנים יש עוד אהבה אבל אני מיואשת עברתי כ"כ הרבה איתו (עם משפחתו) יהיה בסדר זה מה שהוא אמר אני כבר לא מאמינה לאף מילה שיוצאת לו מהפה...כמה האמנתי שדברים ישתנו.... כאשר משהו בזוגיות שלא נראה יושבים מדברים פותחים מפנימים ומיישמים על מנת שנהיה מאושרים... השיחות שנים לא משתנות כנל לגבי המכתבים...אז מה הטעם לשיחות? נ.ב לאחר השנה הראשונה הבנתי שזה לא זה אהבתי אותו כן אבל הוא כבד הוא איטי הוא פשוט לא מתאים לי! תאמינו לי כאשק אני יצא מהזוגיות הזאת אני לא יצטער...אתם יודעים למה כי אני יודעת שניסית הכל אבל הכל בשביל שנישאר ביחד בשבילנו ובשביל הילדים אבל אין לי עם מי לדבר הצד השני הוא כמו קיר.

אם זה ככה תתגרשי..

ומהררררר!!!!!

רוצה להתגרש....ומפחדת

שלום ביית

היי ניקי שבוע טוב אני מבין שהגעת לצומת דרכים בחיי הנשואים שלך את רוצה ליפנות לכיוון מסויים ואת לא יודעת לאן יש לך ילדים שאת צריכה לקחת בחשבון שהם צריכים אבא שיהיה לידם את כבר לא צעירה והמצב גם לא הכי וגם דירה אין לך וגם עבודה אין לך ומה שיש לך בראש זה מתי יגיע הזמן להיתגרש את חיה עם בעלך אבא של הילדים שלך לא איזה אוייב בן אדם שנישבעתם אחד לשני בטוב וברע אני מציע לך להשקיע את המחשבות והאנרגיות שלך בשיקום חיי הנשואים שלך תעשי מאמץ אין כלום בחוץ הכל אותו דבר יש ילדים יש בעל יש משפחה ברוך השם כלום לא קל הכל קשה אחותי היקרה החיים קובעים לנו את הדרך אין כמו משפחה הילדים גודלים שואלים שאלות צריכים ביטחון על האבה אין מה לדבר הכל הפך להרגל תנסו להשקיע בעצמכם בחיבור בניכם אולי יהיה טוב מאחל לך שיתקיים בך הפסוק \בתורה אישה בנתה ביתה'שיהיה לכם שלווה ואחווה שלום ורעות ברכה והצלחה שישכון שלום בבתיכם ושתדעו רק שמחות של הילדים ושלכם ויהיו ימים סבבה והכל יהיה טוב תאספי את עצמך ותחשבי טוב טוב להיתגרש אפשר כל הזמןמקווה שתהיו ביחד כל המישפחה לחיים טובים ולשלום אמן ואמן

חיים עד כמה שקראתי

היא כן נסתה לבנות את הבית הם הלכו לייעוץ עשו הכל... אבל הכל ועדיין היא לא מאושרת ועדיין הבית לא בנוי אז על איזה שלום בית אתה מדבר??????????!!! שתתגרש מהר כי לי היה אחד כזה בנישואים העפתי אותו מהררר מאד.

רוצה להתגרש....ומפחדת

להתגרש

זה לא קל ואי אפשר באמת לרצות את כל הצדדים. הילדים בטח ייפגעו מהעניין אבל לדעתי לאורך זמן עדיף לפרק משפחה בגירושין מאשר לחיות יחד שלא באושר. תעשי טובה לכולכם, דברו על זה כמו אנשים בוגרים ותעשו הכל כדי שהילדים ייפגעו כמה שפחות. אני מוסיפה לך קישור לעורך דין עזריאלנט, מאוד מאוד עזרו לי שם
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר