23.04.10 | 20:53
הריון ביום האחרון למחזור
שלום לכולם! אני קצת חוששת וברצוני לשתף ולקבל עזרה. שכבתי עם בן זוגי ביום האחרון למחזור, ללא אמצעי מניעה. לא דיממתי משמעותית, אך במשך היום כן היה מעט דימום. בשעות הערב כאשר שמתי לב שהמחזור מגיע לקיצו, שכבנו , והוא גמר בפנים. לאחר מכן, היה מן כתם חום דהוי על התחתון- כתם של מחזור בסופו?! אני חוששת מאחר ואני לא יודעת אם יש סיכוי שאכנס להריון. מה הסיכוי שאכנס להריון?
23.04.10 | 22:04

הסיכוי

קלוש אך עדיין קיים.
24.04.10 | 14:11

סיכוי שתכנסי להריון

אם קיימת יחסי מין ביום האחרון של הווסת אפשרי בדיוק כמו שמריה הבתולה ילדה את ישו..בשלב שאת בגמר הווסת הביצית הקטנה שלך נמצאת בשחלה.בכדי שתוכלי להכנס להריון אותה הביצית הפצפונת צריכה לעשות דרך מאוד ארוכה עד לרחם למעשה.ברוב המקרים!!במהלך ה-7 עד 14 ימים הביצית בדרכה אל הרחם.במצב הזה כבר יש סיכוי להכנס להריון אם כי הסיכוי קטן.אחרי 14 ימים הביצית מגיעה לרחם ומתחילה לחכות ל"אורחים".כך שאם קיימת יחסי מין כאמור ביום האחרון של הווסת הסיכוי אפסי.ואם טעיתי אל תזמיני אותי לברית :-)
24.04.10 | 14:24

התייחסות לתגובה

נעמי צהריים טובים. תודה על ההתייחסות. מה הכוונה ל- "במהלך 7-14 ימים"? על איזה ימים בדיוק מדובר? על 7-14 ימים לאחר המחזור ? אשמח לקבל תשובה
24.04.10 | 15:10

ג.ג היקרה :-)

מהלך 7-14 ימים הם הימים מיום האחרון של המחזור.באופן כללי בין הימים האלה הביצית בדרכה אל הרחם.בכדי להכנס להריון בטוח רצוי לקיים יחסי מין בתדירות גבוהה בזמן הביוץ כלומר כשבועיים עד שלושה שבועות אחרי המחזור.בכדי להמנע מהריון רצוי לקיים יחסי מין עם הגנה בימים האלה!אבל..הימים האלה כאמור ה-7 עד 14 ימים לא אומרים בשום אופן שאפשר לסמוך עליהם כימים בטוחים שלא נכנסים להריון.מאחר ומחזור החודשי אצל כל אישה שונה,הימים האלה הם זמן הבשלת הביצית והיא בתנועה..כך שבכל מקרה רצוי לקיים יחסי מין כשמוגנים. מקווה שעניתי להרווחת תשומת ליבך.
24.04.10 | 16:48

תיקון קטן לתשובה

מזמן הביוץ יש רק כ 24 שעות בהם הביצית יכולה להיות מופרית. העניין הוא שי אפשר לדעת מתיי הביוץ יתרחש ויש גם מקרים של יותר מביוץ אחד בחודש לכן אין דבר כזה ימים בטוחים. רוב ההפריות כשמתרחשות נעשות עוד בחצוצרה לפניי שהביצית מגיעה לרחם. במידה ויש הפריה הביצית עושה את ה"מסע" עד שהיא נוחתת ברחם ומשתרשת ברירית. בשורה התחתונה, אין ימים בטוחים. יש ימים מסוכנים יותר ויש ימים מסוכנים פחות.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
24.04.10 | 17:46

הריון

האקסית שלי היתה נכנסת להריון מיידי רק מהריח של הזרע אבל שבעה ימים מתום המחזור זה היה תמיד בטוח.כמו כן גם שבעה ימים לפני המחזור זה בטוח בתנאי שהמחזור תמיד בזמן ולא משחק.
24.04.10 | 17:49

זה נכון אצל האקסית שלך

אבל מה לעשות שיש עוד נשים על פניי הכוכב ולא כולן כמו האקסית שלך... ככה שמה שכתבת לא רלוונטי

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
24.04.10 | 18:03

אצל כל החברים זו היתה הדרך והם לא היו מעטים .אבל לא מתווכח

25.04.10 | 15:07

הריון ביום האחרון למחזור

שלום לכולם! אני קצת חוששת וברצוני לשתף ולקבל עזרה. שכבתי עם בן זוגי ביום האחרון למחזור, ללא אמצעי מניעה. לא דיממתי משמעותית, אך במשך היום כן היה מעט דימום. בשעות הערב כאשר שמתי לב שהמחזור מגיע לקיצו, שכבנו , והוא גמר בפנים. לאחר מכן, היה מן כתם חום דהוי על התחתון- כתם של מחזור בסופו?! אני חוששת מאחר ואני לא יודעת אם יש סיכוי שאכנס להריון. מה הסיכוי שאכנס להריון?

לא ברור לי מה כל הוויכוח. קודם כל, האם את רוצה הריון או לא?

מחזור הוא לא מגן מפני הריון. בשביל להיכנס להריון, ביצית צריכה לפגוש זרע. הביצית בדרך כלל מוכנה ביום ה-14 לתחילת המחזור (אבל לפעמים גם לפני, ולפעמים גם אחרי), זרע יכול לשרוד עד כ7 ימים (למרות שלרוב, אחרי היום השלישי כבר לא ממש נשאר). לכן, קיום יחסי מין לא מוגנים, בסוף המחזור, יכול להוביל להריון. יותר מזה, קיום יחסי מין לא מוגנים *בכלל* יכול להוביל להריון, אי אפש לדעת מתי דימום הוא מחזור, ומתי הוא "סתם", ומתי יש ביצית, ומתי אין.
26.04.10 | 19:24

שלום לכולם

תודה לכל מי שטרח להגיב לשאלה שלי! היום הייתי אצל רופא הנשים שלי, ושאלתי בעניין. קיבלתי תשובה שהסיכוי שאכנס להריון הינו אפסי. 99.9 אחוז שלא אכנס להריון. מקווה שיהיה בסדר!! המשך שבוע מעולה
26.04.10 | 21:59

אז לא תזמיני לברית?

אז צדקתי!הרבה בריאות ג.ג היקרה ואושר!!
02.02.17 | 14:21

שלום רב הייתי אצל רופאת נשים שלי והיא אמרה לי שהיה לי ביוץ כבר השאלה שלי אם ניתן לקיים יחסים כדיי שאוכל להכנס להריון גם בלי ביוץ? 

05.02.17 | 00:22

ניתן לקיים יחסים ואפילו להנות מהם אך אם כבר היה לך ביוץ החודש לא יהיה הריון מהיחסים הללו.

הריון יכול להיווצר רק בימים הממש סמוכים לביוץ ובד"כ תוך עד 48 שעות מהביוץ אחריי זה הסיכוי אפסי

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
06.02.17 | 19:44

היי היה לי מקרה די דומה לשלך רק שלי ביום האחרון היה ממש טיפה וביומיים האחרים היה את אותו כתם חום , יש לי ממה להילחץ ? מומלץ ללכת לרופאת נשים וזהו ? 

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: הדר נון
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר