19.12.09 | 22:26
טיפים מקצועיים לביצוע ניקוי ספות ביתי .
לפני שמתחילים בניקוי יש להכין את הספה : 1. שאיבה של כל הספה כולל הכריות והמבנה עצמו קדימה, מאחורה ומהצדדים. פעולה זו מוציאה את האבק המשוחרר ומונעת הצטברויות. 2. ניגוב במטלית רכה את כל אזורי העץ, הברזל או כל חומר אחר ממנו עשויות הספות. לא לשכוח להתעכב בעיקר על המפגשים בין שני חומרים מכיוון ששם יש נטייה גבוהה יותר לצבור לכלוך. 3. לפני נקוי ספות חשוב לבדוק את תעודת האחריות לראות שהיא בתוקף ושהיא מכסה את השימוש בחומרי הניקוי בהם אתם עומדים להשתמש. בנוסף יש לבחון את הוראות הניקוי המצורפות ובמיוחד את העמידות בפני מים. 4. כדי לבצע נקוי ספות נכון כדאי להתבונן בבד ממנו עשויה הספה, בספות חדשות אפשר בדרך כלל למצוא את המידע הזה על התגית. סוג הבד יגיד לכם איזה שמפו נקוי ספות מתאים לספה שלכם. לקבלת שירות של ניקוי שטיחים, ספות, ריפודים מעור ומכל סוג של ניקיון שתצטרכו : ולהצעות מחירים, כנסו - ניקוי ספות http://www.champclean.co.il/articles-nikuy-sapot.html
02.05.10 | 17:40

ניקוי שטיחים וריפודים

אפשר למצוא חברה ל ניקוי שטיחים וריפודים גם כאן.
05.08.12 | 16:41

הניקוי הטוב ביותר הוא מה שלמדתי מסבתי

ממלאים חצי דלי במים שופכים פנימה כחצי בקבוק חומץ רגיל

טובלים פנימה סדין ישן סוחטים היטב פורשים על הספה ומתחילים לחבוט

בחובט שטיחים, הספה נראית נקייה ורעננה,

בהצלחה,

01.01.13 | 18:36
לפני שמתחילים בניקוי יש להכין את הספה : 1. שאיבה של כל הספה כולל הכריות והמבנה עצמו קדימה, מאחורה ומהצדדים. פעולה זו מוציאה את האבק המשוחרר ומונעת הצטברויות. 2. ניגוב במטלית רכה את כל אזורי העץ, הברזל או כל חומר אחר ממנו עשויות הספות. לא לשכוח להתעכב בעיקר על המפגשים בין שני חומרים מכיוון ששם יש נטייה גבוהה יותר לצבור לכלוך. 3. לפני נקוי ספות חשוב לבדוק את תעודת האחריות לראות שהיא בתוקף ושהיא מכסה את השימוש בחומרי הניקוי בהם אתם עומדים להשתמש. בנוסף יש לבחון את הוראות הניקוי המצורפות ובמיוחד את העמידות בפני מים. 4. כדי לבצע נקוי ספות נכון כדאי להתבונן בבד ממנו עשויה הספה, בספות חדשות אפשר בדרך כלל למצוא את המידע הזה על התגית. סוג הבד יגיד לכם איזה שמפו נקוי ספות מתאים לספה שלכם. לקבלת שירות של ניקוי שטיחים, ספות, ריפודים מעור ומכל סוג של ניקיון שתצטרכו

חשוב מאוד לבדוק את האיכות של חומרי ניקוי שמשתמשים בהם ואת ההוראות כי לא כל דבר מתאים. כמו כן, סביבת המשרד מורכבת מאזורים שונים הדורשים שימוש במוצרי ניקיון מתאימים ויש לקחת זאת בחשבון.

"קח כל מה שאתה צריך, תן כל מה שאתה יכול." - גרגורי סנטיאנה
21.01.13 | 15:05

תשמעי,

אני באמת לא מבינה למה לעזזאל שמישהו ירצה לעשות ניקוי ספות

ניתן לרכוש היום סלון עור איכותי יד ראשונה במחיר סביר לגמרי אז כב לא עדיף להשקיע עוד אלפים בודדים בקניית סלון עור מדהים חדש דנדש?????

19.02.13 | 12:14

ניקוי ספות לפני פסח זה הכרחי!
לפחות למי שיש ילדים.

מצאתי מאמר נהדר על חומרי ניקוי מיוחדים באתר של בקשי שטיחים ירושלים :

http://www.bakshicarpet.co.il/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99_%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%AA

06.03.13 | 11:33

היי חברים,

מישהו שמע על חברת אשר שטיחים ??

אני שוקל לנקות אצלם את השטיח הפרסי שלי לקראת הפסח

תודה

03.08.13 | 22:31

ספות מעוצבות בארנה מעצבים מומלץ בחום!!

03.08.13 | 22:32

ספות פינתיות מעוצבות בארנה מעצבים מומלץ בחום!!

11.09.13 | 09:53

ואיפה אתם קונים את כל חומרי הניקוי למשרד ולבית כדי לנקות את כל הספות האלה??

28.07.15 | 09:45

אני קודם מנסה במטלית לחה על מנת לנקות לכלוכים ומעט שומנים.לאחר מכן טובלת בנדיבות מטלית עם התחליב של סנו לטיפול במוצרי עור.מספיגה ועוברת על הכל.לאחר מספר דקות עוברת עם מטלית יבשה להסרת שיירים.התנסיתי גם במטליות הן לגמרי לא רעות כעזרה ראשונה.לטיפול יותר מסיבי התחליב יותר יעיל

13.11.16 | 12:40

חברה שעושה ניקיוון ספות יוצא מן הכלל  ! חברת ניקיון  מבריקים בניקיון 

אנחנו הזמנו אצלהם לפני פסח ניקוי יסודי, הם היו מעולים צוות אדיב שירות ויחס אישי , לא הוסיפי למחיר שנקבע מראש וניקו אצלנו הכל . כולל שטיחים ספות מרצפות וגם פוליש לרצפה

וגם סיימו ויצאו רק כאשר היינו מרוצים

17.04.17 | 22:56

ממליץ לך להתייעץ עם חברת לנקות באמת שהם מומחים בכל הקשור לתחום.

04.05.17 | 09:44

היי,

אני ממש ממליץ על בית חכם.

זה פשוט גאוני, הוא יכול להפעיל את השואב האבק האוטמטי לרוץ מתי שרק תרצי.

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר