שלום בוקר טוב.. תמצית לילד בן 5.5.

אני רוצה לקראת שנה הבאה להכין לילדי בן ה5.5 תמצית שמרגיעה, הוא מאוד מאוד עצבני וכועס . ובגן לא כל כך רגו . חשבתי שאולי יש תמצית מסויימת שאוכל להכין לו יש לי מישהי שמתעסקת בתמציות ואוכל לבקש ממנה ספציפית את התמצית. האם יש כמה סוגים של תמציות שאת יכולה להמליץ עליהםשמאוד מרגיעות את הנפש ואת העצבים והכעסים (שאני לא יודעת ממה הם נובעים) גנטי. תודה סיס

תגובה-תמצית לילד

הי סיס, אני מאוד מעריכה את הרצון והכוונה שלך לעזור לבנך, הרגישות שלך למצבו והנכונות שלך לעזור לו ממש מחממת את הלב (ולא מובנת מאליה). למרות זאת, לדעתי אין לוותר על יעוץ של מטפל מקצועי ומוסמך, וזאת בגלל שהתאמת התמציות דורשת מיומנות אבחון והכרות עם התמציות. כמו כן, לתמציות עשויות להתלוות ראקציות שונות שמומלץ להעזר בליווי צמוד ותמיכה של מטפל (על אחת כמה וכמה כשמדובר בטיפול בילד). קיימות מגוון תמציות היכולות להתאים לו אך מאחר וחסר מידע רב כגון החל ממתי את מרגישה שהוא כועס ועצבני (האם היה אירוע\חוויה ספציפית) האם הוא כועס "על כל העולם" או רק על אנשים ספציפיים? האם הוא סובל מפחדים וחרדות? איך בא לידי ביטוי הכעס שלו?ועוד... קשה לקבוע מהי התמצית הספציפית המתאימה עבורו. את מוזמנת להמשיך לכתוב בפורום ולהתייעץ. בברכה, שני יעקבי M.A. בלימודי משפחה מטפלת מוסמכת בפרחי באך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פרחי באך
בחר
בחר