הזדמנות אחרונה לעזור בבחירת שם למיני פורום! הצביעו והשפיעו

ראשית, מטרת המיני פורום הוא לנהל שיחות ופטפוטים על נושאים יום יומיים - לקשקש בלי להעמיס על הפורום הראשי עם המון שרשורים. בנוסף יכלול המיני פורום הצעות להיכרויות. אז זה יש 2 אספקטים - גם השיחות וגם ההיכרויות. השמות הסופיים הם: 1. שיחות והכרויות 2. תיבת נוח 3. ניקוי ראש 4. גרושים נפגשים 5. אהבה בשחקים 6. שיחות גרושים והיכרויות 7. הפינה הרומנטית 8. הכרויות על כריות 9. טיפים פרקטיים למתגרש\ת חוות דעת יתקבלו עד הלילה, כדי לאפשר גם לציפורי הלילה להגיב. תודה וסופ"ש נפלא!! רעות

היי רעות, אני בעד מס' 3. ניקוי ראש

יום נעים שיהיה. ממני.

מאחר ואני הצעתי זאת, אהיה נייטארלי. - סתאאאאם, "ניקוי ראש".

זה באמת ניקוי ראש , להכנס למיני פורום......כך אני סבור.

הבעיה היחידה שלי עם ניקוי ראש היא

שהשם לא מעיד במובהק שיש גם אפשרות להיכרויות - אתם יודעים כי אתם חברי הפורום, אבל מי שהנכנס בפעם הראשונה, לא יידע ישר. למרות שאני אוהבת את הרעיון שלך, שימי. מה אתה אומר?

- תמיד אפשר לשדרג את השם. יכול להיות בשילוב עם "ניקוי ראש - היכרויות".....

נראה מה הרוב יכריע. בעיניי זה מצא חן. בכל אופן, ההחלטה הסופית בידייך......לאחר ספירת קולות החיילים....

ראשית, מטרת המיני פורום הוא לנהל שיחות ופטפוטים על נושאים יום יומיים - לקשקש בלי להעמיס על הפורום הראשי עם המון שרשורים. בנוסף יכלול המיני פורום הצעות להיכרויות. אז זה יש 2 אספקטים - גם השיחות וגם ההיכרויות. השמות הסופיים הם: 1. שיחות והכרויות 2. תיבת נוח 3. ניקוי ראש 4. גרושים נפגשים 5. אהבה בשחקים 6. שיחות גרושים והיכרויות 7. הפינה הרומנטית 8. הכרויות על כריות 9. טיפים פרקטיים למתגרש\ת חוות דעת יתקבלו עד הלילה, כדי לאפשר גם לציפורי הלילה להגיב. תודה וסופ"ש נפלא!! רעות

אני ממש נרגש לקראת פתיחת המיני פורום

ניקוי ראש נשמע לי אחלה

אני בעד אפשרות 4.

היי דניאלה, בוקר טוב ותודה שבחרת. חבר'ה, ההצבעה בעיצומה.

היי רעות..

לדעתי... שיחות גרושים והכריות...מה את אומרת?

אני חושבת שזה טיפה ארוך מדי. בוא נראה מה יגידו החבר'ה

היי דניאלה, בוקר טוב ותודה שבחרת. חבר'ה, ההצבעה בעיצומה.

היי בוקר טוב לכוווולם

מה קורה חברים ? מה נסגר ? או שלא אולי בכל זאת,"הפינה הרומנטית" ? זה ישר שולח בטיל את כולם למיני פורום זה אומר שיחות ורומנטיקה והכרויות לא יודעת..תחליטו אתם

המצב בינתיים הוא כזה

4 לניקוי ראש 1 לשיחות והכרויות 1 לשיחות גרושים והכרויות 1 לפינה הרומנטית 3 לגרושים נפגשים 1 לאהבה בשחקים 1 לתיבת נוח 1 להכרויות על כריות 1 לטיפים פרקטיים למתגרש\ת

היי בוקר טוב לכוווולם

מה קורה חברים ? מה נסגר ? או שלא אולי בכל זאת,"הפינה הרומנטית" ? זה ישר שולח בטיל את כולם למיני פורום זה אומר שיחות ורומנטיקה והכרויות לא יודעת..תחליטו אתם

אהלן דידי! השם ייבחר היום ואני מקווה שיפתח כבר מחר.

וואוווווווווווווווו

אני חוכת ידיי בהנאה וכבר מזילה ריר איפה כולם ? שעת האפס קרבה והולכת,והחברים עושים ניפקדות

נראה לי שהם חושבים שזה יהיה כמו בבחירות לראשות הממשלה

חבר'ה - כאן אלו בחירות אמיתיות - הרוב קובע ולא הממשלה:)
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר