14.11.07 | 18:57
נוגטין. קונדיטוריה אחרת.
נכון. כך כתוב בשלט: "קונדיטוריה אחרת". נכנסתי רק כדי להבין מה שם אחרת, ואז הבנתי... אולי שווה לחלוק עמכם, אניני הטעם. ליד אזור התעשייה סגולה בפ"ת יש קונדיטוריה קטנה, "נוגטין" שמה. לאחר בירור (כי לא הבנתי איך לא הגיעה לאוזניי השמועה עליה עד כה), עד לא מזמן היא עבדה רק עם קייטרינגים, בתי קפה וכד' - וכעת היא פתוחה גם לקהל הרחב. הבעלים הוא קונדיטור צעיר אך עתיר נסיון (בילה זמן מה בפריז, והתנסה רבות בתחום לפי מה שקראתי בכתבה שנעשתה עליו בעיתון) ו מ ו כ ש ר !! דקות ארוכות רק התבוננתי בעוגות המרהיבות, בסברינות, בעוגיות המפתות ובפטיפורים הרבים שיש לו להציע. (אפילו קיבלתי כמה טעימות תוך חקירתי הצולבת את הבחור). קניתי כמה עוגות ועוגיות, ואני מוכרחה להודות שלא נתקלתי בכזו קונדיטוריה איכותית בארץ עד כה. באמת טעם של חו"ל וכל ביס תענוג. הוא סיפר שהוא עושה גם הזמנות לאירועים, אז סיפרתי על כך לחברה שבדיוק עמדה לעשות אירוע - והיא הזמינה ממנו כמה עוגות מוס, פאי, קישים אישיים ועוגיות - ואורחיה ליקקו את האצבעות. בקיצור - שווה בדיקה. תהנו. מצרפת כתובת, אבל קצת קשה לאתרה כי המקום די עמוס עסקים, אז אם עוברים את צומת ירקון ואז את צומת סגולה - ממשיכים מעט, והמקום נמצא מימין (ליד חנות פסנתרים), ויש חניה במקום. הירקונים 27 פ"ת. טל': 03-9342936
02.12.07 | 14:17

פששששש

will definetley check it out sounds really good do u know any other cool places like that in the area? im kind of the choclate tourist...... so thats what i like rrright? _______________________________________________ beat the technique איורים - הדברה
01.09.09 | 21:53

הדברה

שלום תחום הדברה מתפתח מאד אים השנים נוספים עוד ועוד חברת שמתמחות בתחום הדברת מזיקים. תחום נוסף שפתפח כרגע הוא הרחקת יונים היונים הם מתרד רציני לבני אדם.

אני עובד חברה לבניית אתרים ומתעסק גם בתחום קידום אתרים מקצועי וכמובן גם בתחום עיצוב אתרים מקצועי לאתרי תדמית וחנויות וירטואליות.

01.09.09 | 21:56

הדברת מזיקים

שלום תחום http://www.hadbara.co.il/">הדברה מתפתח מאד אים השנים נוספים עוד ועוד חברת שמתמחות בתחום הדברת מזיקים. תחום נוסף שפתפח כרגע הוא הרחקת יונים היונים הם מתרד רציני לבני אדם http://www.hadbara.co.il/ דרור

אני עובד חברה לבניית אתרים ומתעסק גם בתחום קידום אתרים מקצועי וכמובן גם בתחום עיצוב אתרים מקצועי לאתרי תדמית וחנויות וירטואליות.

04.04.17 | 14:28

הי :) 
לחובבי האפיה שבפורום אצטרף ואמליץ על קורס לאפיית לחמים מקצועי ונהדר. אני עשיתי את הקורס הזה ממש לא מזמן, ולמדנו המון על התפחה, סוגי קמחים, אפיה נכונה של הכיכר ועוד. ממליץ בחום, מלמד וטעים!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר