שמן אתרי להפגת מיגרנה

שלום לכם, בשבוע האחרון אני סובלת המון מהופעת המיגרנה ותסמיניה. רכשתי שמן אתרי-לבנדר, עליו קראתי בהקשר הפוגת הכאבים בתקווה שיעזור לי, אך איני יודעת איך מומלץ להשתמש בו. נא עזרתכם, נועה

שמנים ומגרנות

נועה שלום, אני חושב כי בהחלט אפשר לעזור לך ע"י הומאופתיה בכל הקשור למיגרנה. שמנים אינם הומאופתיה ולכן אנני יכול לייעץ לך בשאלתך. אישית אני סבור כי הטיפול בשמן יהיה סימטומטי בלבד ולא טיפול עמוק. רפואה שלמה שלומי.

לנועה היקרה

הנני מטפל בארומתרפיה.. הלבנדר מטרתו הוא לא להפסיק מיגרנות.. אם את רוצה להתעסק עם שמנים אתרים את חייבת לדבר עם מטפלים בארומתרפיה..יכול להיות שהבעיה לא המיגרנה..ולכן אולי את צריכה שמן אחר..

פתרון בריא למיגרנה!!

שלום נועה! אם את עוד סובלת ממיגרנה- יש תרופה שעשויה מצמחי מרפא לפי שיטת הרמב"ם. התרופה מטפלת במיגרנה מהשורש. תוך שבוע יש הבדל משמעותי! מומלץ בחום!! לפרטים נוספים:nehama777@walla.com תהיי בריאה!

מיגרנות לנעמה

בוקר טוב, אני שמח שאת בפורום ויש לי שאלה. את מציינת כי יש טיפול ברפואת הרמב"ם למיגרנות, והטיפול הוא בשורש הבעיה - אז אם זה כך, את טוענת בשם הרמב"ם כי לכל האנשים החיים כאן על כדור הארץ יש את אותה הסיבה, את אותו השורש למיגרנות? האם הבנתי אותך נכון? מחלה אחת - סיבה אחת לכל האנושות?! אשמח לשמוע את דעתך. בכבוד רב, שלומי.

פתרון הרמב"ם למיגרנות

שלום שלומי! סליחה שלא עניתי לך עד היום... שאלתי את המטפל שלי בנוגע לתרופה הצמחית מ'מרכז אפרהימי' שעשויה על פי שיטת הרמב"ם, ואני מקווה שהתשובות יספקו אותך: אכן ישנן סיבות שונות למיגרנה (בעיקר עודף/חוסר חמצן עקב היצרות או התרחבות הנימים במח). מבחינת הטיפול, התרופה הצמחית שהוא מכין פותרת את הבעיה, לא משנה מהי הסיבה שגרמה למיגרנה, מאחר והיא מנקה את הנימים ועל ידי כך היא מונעת מהם להתרחב או להתכווץ. לכן מדובר בטיפול חד פעמי שפותר את הבעייה לתמיד- מהשורש. דרך אגב, זו גם הסיבה שהקפדה על תזונה נכונה השומרת על "נקיון" הנימים (כגון, הימנעות משומנים-גבינה צהובה, שוקולד וכו') מקלה על תסמיני המיגרנה. מי שמעוניין בפרטים נוספים לגבי התרופה, מוזמן לפנות במייל:nehama777@walla.com. רפואה שלמה!

לנעמה - מגרנות המשך

אני בתחושה כי הדרך היא כמו רפואה רגילה, תגידו לי מה שם המחלה ואני אתאים לה את הטיפול, ללא הבנה של האדם עצמו. מחלה אחת לכולם - תרופה אחת לכולם. ושוב תודה שלומי.

יש לא מעט פתרונות למיגרנה אבל אני חשוב מתי שזה מגיע למצב קריטי אז צריך לעבור טיפול מיוחד , סדרה של טיפולים שיעזרו לכם לארוך זמן!

מצטרפת להמלצה, כמובן שהרבה קשור לזיקוק הנפש בתהליך מתמיד על ידי תרגילי נשימה, כל זה תוך התחשבות בבריאות גופך, רפואת הרמב"ם היעילה עם דרך המאמרים או דרך הקורסים שלהם תוכלי לתת מענה לתופעות של מיגרנה. בהצלחה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר