איך יודעים שנגמר הצבע במדפסת???

אני מנסה להדפיס,והמחשב עושה כאילו הוא מדפיס אבל יוצא דף חלק...מישהו יודע מה זה???? תודה.

כל מדפסת תוך התקנת הדרייבר שלה מתקינה

גישה אל ההגרות שלה ושם בין היתר מוצג דף בו רואים על המסך את מצב הדיו (ראה תמונה עליונה ) ליד זה קיימת אפשרות נוספת ( תחזוקה - ראה תמונה תחתונה ). אם בחלון הראשון מוצג כאילו הדיו טרם נגמר - ב"תחזוקה" קיימת אופציה של "ניקוי הראשים" (מסומנת באדום ).

כן אבל איך אני נכנס לזה...

מאיפה.??

בדיקת מחסניות הדיו

מקסימום אם אתה לא מצליח לבצע את הבדיקה באמצעות תוכנה מסויימת (שבד"כ נמצאת בתפריט הדפסה. יש מדפסות - כמו אצלי למשל, שבזמן שאני מדפיס, גם מראה לי את כמות הדיו בצורה ויזואלית בתפריט ההדפסה). כל מדפסת והשטויות שלה. אתה יכול פשוט לפתוח את מכסה המדפסת, להוציא את טונר הדיו ולבדוק האם המחסנית קלה או כבדה. אם קלה, אזי היא ריקה ולהיפך.

ואללה.אבל עדיין לא עובד...

כן גם אצלי זה ככה.כשהוא מדפיס אז יש את כמות הדיו..אבל עדיין לא יוצאת הדפסה. רק דף חלק .ויש צבע בטונר...

רשמתי לבצע גם "ניקוי ראשים" - עשית או לא עשית ניקוי ?

כמו שאילן כתב - נכנסים אל זה דרך "הגדרות" (ב"התחל" ) "מדפסות" סוג המדפסת שלך. שם תמצא חלון "העדפות" ( Properties ) - זה אותו חלון הנפתח תוך הדפסה ובחלון זה חפש אפשרויות "תחזוקה". כמו שאילן כתב - כל סוג מדפסות ( אפילו מאותו יצרן ) שיטת חלונוןת הסברה שונים, והיות וקיימים עשרות ( מאות ??? ) סוגים, אותו מספר גם חלונות ה"העדפות".

במדפסת 2130  איך ניתן לבדוק אם נגמר הדיו

מי יודע

כמות הדיו בטונר ממוצע או ספציפי OKIMB451

בדרך כלל המדפסות מתריאות על כך, מעבר לכך ניתן להיכנס לתוכנה עצמה במחשב המקשורת למדפסת, ושם ניתן לראות את מפלס הדיו.

https://www.ereverev.co.il/article.asp?id=35736

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר