איקסי אני שמחה שהחלטה להמשיך לחיות ניצחה... אהלן חברים

הזמן לעוף הוא היום ככה בגלל שזה כלום הזמן לעוף הוא מחר כי גם אז לא מאוחר לעוף אל על לשמיים לעוף מעל המים לנסות לתפוס כוכב להכיר עולם נרחב ובסוף להצליח ג'ול אוהבת את החיים

ג'ולייטה של הרוחות....עפה לך עם איזו רוח צפונית חורפית?

המצלמה שלי היום מקולקלת אבל....הגרמופון פועל ואם אני אמצא את המנועלה תיהיה לכם גם מוזיקה.

ענבל של הפעמונים יש רוחות של צפון חורפיות שתמיד מצננות וזה כייף כי..

ככה סתם כאילו כלום הצבעוני שלך יפרח ככה סתם כאילו כלום לבבך מאוד ישמח ככה סתם כאילו כלום השיר שלך נפלא ככה סתם כאילו כלום קבל חיבוק ונשיקה ככה סתם כאילו כלום הנשיקה היא באויר ככה סתם כאילו כלום אנחנו מחייכים כי ככה סתם ללא סיבה מילאתי את הדף ככה סתם כאילו כלום רציתי רק אותך כי ככה אוהבת ולא כאילו ולא סתם אני אוהבת ג´ול אוהבת מחבקת עוטפת ועם שמחה בלב

מה ניהייה פה פתאום כל-כך חם?

ממש בא לי לשים בקיני ולהשתזף לאור המילים האלו.

לא צריך ביקיני אפשר להשתזף עם הבגדים.. העיקרזה שחמים בלב (-:

איקסי אני שמחה שהחלטה להמשיך לחיות ניצחה... אהלן חברים

הזמן לעוף הוא היום ככה בגלל שזה כלום הזמן לעוף הוא מחר כי גם אז לא מאוחר לעוף אל על לשמיים לעוף מעל המים לנסות לתפוס כוכב להכיר עולם נרחב ובסוף להצליח ג'ול אוהבת את החיים

למרות שלעולם......

לא דיברתי איתך בניגוד לכמה אנשים פה תודה על הדאגה חבל שלא הכרנו בנסיבות אחרות אבל שמח אני לפחות שעכשיו כן

תמיד יש פעם ראשונה... ולזה קוראים הכל לטובה

רואה מעז יצא מתוק תחייה תבעט ותעשה משו עם הכתיבה שלך אתה כותה נפלא תציץ במייל שוב אחלה יום קסם ג'ול מאושרת מהחלטתך החדשה(-:
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר