בוקר טוב יקיריי.......לצערי שוב הגיע יום ראשון אבל לראות אתכםזו מעין נחמה............

בוקר טוב ! איפה את ? שאלתי עליך :-)

בוקר אור יקירי........איפה אני? שקדתי על מייל בשבילך

התגעגעתי...... מה שלומך? איך עבר סוף השבוע?

בוקר טוב יקיריי.......לצערי שוב הגיע יום ראשון אבל לראות אתכםזו מעין נחמה............

את מתכוונת שזאת מעין תרפיה?

לי זה לא עוזר כי השנאה שלי ליום ראשון היא גדולה ורק מתעצמת מה קורה חיבוקי? חגגנו השבת?

בוקר אור יקירי........איפה אני? שקדתי על מייל בשבילך

התגעגעתי...... מה שלומך? איך עבר סוף השבוע?

גם אני...

התגעגעתי... שוקד על תשובה... ( תני לי שעתיים, בבקשה, ישיבה ועבודה... ) סופשבוע - :-(

את מתכוונת שזאת מעין תרפיה?

לי זה לא עוזר כי השנאה שלי ליום ראשון היא גדולה ורק מתעצמת מה קורה חיבוקי? חגגנו השבת?

לא, התכוונתי למה שכתבתי....נחמה.......אתם מעלים לי חיוך על הפנים......

מאמי, לא טוב לצבור שנאה. בסופו של דבר זה יחזור אליך כמו בומרנג. בכל דבר יש גם טוב, לא? יום ראשון הוא באמת מגעיל אבל מצד שני זו התחלה של שבוע חדש ואולי בשבוע הזה יקרו לנו דברים מרגשים? תחשוב על זה.... לגבי חגיגות, מזמן לא היו לי אבל היתה לי פגישה מרגשת ומהנה עם מכר ותיק... מה איתך? יש משהו מסעיר?

גם אני...

התגעגעתי... שוקד על תשובה... ( תני לי שעתיים, בבקשה, ישיבה ועבודה... ) סופשבוע - :-(

אוי, מתוק שלי......

מצטערת שהיה לך קצת עצוב... מקווה שיהיה טוב יותר בסוף השבוע הבא. ואם אני יכולה לעשות משהו, רק תגיד ואני עושה בשבילך הכל. אתן לך אפילו שלוש. אל תילחץ. מתי שיהיה לך זמן.

and symphety it's all we need , my friend

cause there is not enough love

וואו, איזה שיר מקסים........... אבל רק שתדע ש.......

יש בי מספיק אהבה גם בשבילך... :)

לא, התכוונתי למה שכתבתי....נחמה.......אתם מעלים לי חיוך על הפנים......

מאמי, לא טוב לצבור שנאה. בסופו של דבר זה יחזור אליך כמו בומרנג. בכל דבר יש גם טוב, לא? יום ראשון הוא באמת מגעיל אבל מצד שני זו התחלה של שבוע חדש ואולי בשבוע הזה יקרו לנו דברים מרגשים? תחשוב על זה.... לגבי חגיגות, מזמן לא היו לי אבל היתה לי פגישה מרגשת ומהנה עם מכר ותיק... מה איתך? יש משהו מסעיר?

אההההההה חיוך זה תמיד טוב

לו היו נותנים לי שקל על כל חיוך שגרמתי היום מצבי הפיננסי היה שווה לזה של ביל גייטס. צודקת לגבי שנאה אבל קשה להסביר את הסלידה מהיום הזה יתכן ואם השבוע היה מתחיל ביום שני זה היה לגבי יום שני. אז מה היה עם המכר הותיק שלך?

רק ממני היה יוצא לך כסף בשביל דירת פנטהאוז.........

לגבי המכר הותיק, זה מצונזר... לא לפורום :)

וואו, איזה שיר מקסים........... אבל רק שתדע ש.......

יש בי מספיק אהבה גם בשבילך... :)

אני בא ! אני בא ! אני בא !

בתרגום לאנגלית זה נשמע אחרת :-)

רק ממני היה יוצא לך כסף בשביל דירת פנטהאוז.........

לגבי המכר הותיק, זה מצונזר... לא לפורום :)

זה עושה את זה חשוד

אני מכיר אותו??????????????????.

אוי, מתוק שלי......

מצטערת שהיה לך קצת עצוב... מקווה שיהיה טוב יותר בסוף השבוע הבא. ואם אני יכולה לעשות משהו, רק תגיד ואני עושה בשבילך הכל. אתן לך אפילו שלוש. אל תילחץ. מתי שיהיה לך זמן.

Oh yes , wait a minute, Mr postman...

בדקי דוארך :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר