זקוקה לעזרה בנושא פיננסי

אני מעוניינת לשים קצת כסף בצד ולחסוך, התחלתי לברר על כל מיני סוגים של פקדונות דרך האינטרנט ופשוט לא יצאתי מזה, יש כל כך הרבה סוגים והרבה מהמונחים אני בכלל לא מבינה. ניסיתי להתייעץ קצת עם משפחה וחברים, אבל כל אחד ממליץ על משהו אחר וזה נהיה מבלבל.

איך אני יכולה לבחור פקדון טוב שיתאים לי? מה צריך לקחת בחשבון? 

פשוט מתחילים משהו לתקופה קצרה

http://www.2all.co.il/web/sites6/nadlanshi

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

זה תלוי בהרבה משתנים - הסכום שאת רוצה לסגור, המשכורת שנכנסת לך מדי חודש, המטרה שלשמה את רוצה את הכסף. כל אחד אמר לך משהו אחר כי לכל אחד מתאים משהו אחר...  לי לדוגמה הצטבר איזה סכום (ירושה) אבל המשכורת שנכנסת לי כל חודש היא נמוכה (אני פרילנסרית) אז העדפתי לא להעביר כסף כל חודש ורק סגרתי את הסכום עם ריבית קבועה שסגרתי עם הפקיד שלי במזרחי טפחות. התשואה לא בשמיים אבל הסיכון הוא מינימלי ולי זה התאים. בהצלחה!

כרגע אין נתיב להשקעה טובה.....

אם אתם רוצים דיסקים להדפסה או דיסקים לצריבה DVD או סתם דיסקים לצריבה אז תפנו אליי.

בנוסף אני עושה גם את עבודת שכפול דיסקים וגם הדפסה על דיסקים ויש לי גם מארזים מיוחדים לתקליטורים

אם אתם רוצים דיסקים לצריבה 8.5GB או אריזות לדיסקים תפנו אליי בכייף.

אספקה מהירה של הדפסת חוברות שחור לבן וגם של ספר מחזור

להגיד לך את האמת, אני סומך על כל הפקדונות וההשרעות שמציעים לך בכל מקום..בלי להיות מומחה(וגם זה לא תמיד מספיק)

אין דרך לדעת במה לבחור.

בעיניי , לשים כסף בקוםת חיסכון כמו פעם זאת השיטה היעילה והבטוחה ביותר.

קמעות של "שר הטבעות" ומבחר ייחודי של אקססוריז גותים.

אם עד הזמן הזה לא עשית כלום עם הכסף שלך אני ממליץ בנתיים על הדולר

אם עד הזמן הזה לא עשית כלום עם הכסף שלך אני ממליץ בנתיים על הדולר

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר בניית אתרים בחינם בניית אתרים בחינם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר