מה אתם אומרים על המצב הזה?!?!

חייב לפרק...! בתור בחור בן 30 וקצת, שההורים לוחצים עלי להתחתן כבר (מכירים את הלחץ הזה..? ואפילו המילה שידוך הגיעה מדי פעם לאחרונה), הגעתי למצב שאני רוצה להיות עצמאי עד הסוף. מה זאת אומרת עד הסוף... אסביר לכם! אני גר בתל אביב, גר לבדי, אין לי רכב, עובד בעבודה מסודרת, ובאופן יחסי, אני יכול לכלכל את עצמי. למה אין לי רכב - כי אתם יודעים זה תל אביב וגם אני עובד בתל אביב!!! הדבר היחיד שמציק לי מכל הסיפור הזה, הוא עניין הרכב. מדי פעם, אני לוקח את הרכב של המשפחה בשביל לצאת עם בחורות. אבל כל פעם שאני לוקח את הרכב, מתחילים את ההרצאות האינסופיות שממשיכות וממשיכיות... עכשיו, חשבתי על העניין, שפשוט פעם הבאה, כאשר אני יוצא לדייט, אני פשוט אקבע איתה שם, אבל אני חושב שזה לא במקום. ומצד שני, יש גם את העניין של נסיעות ארוכות, שאני לוקח פעם בחודש מטעמי עבודה. לא יודע מה לעשות. אין לי ראש להמשיך לשמוע את ההרצאו7ת האלו! חשבתי על כמה אופציות, כמו להשכיר, לקנות, לקחת מחבר אפילו (אבל זה במקרה הכי גרוע).. לא יודע מה לעשות, יש למישהו רעיון?

חיים רק פעם אחת!

אולי פשוט לקנות.... אם יש אפשרות...זה הפתרון הכי טוב...

מנהל הפורום
5000+

בחור נחמד,הקשב

אני באה מהמקום של ההורים בשל גילי.בני קרוב לך בגיל.הוא בחר לגור בבית והרכב משמש את כולנו. אני לא יכולה לייעץ לך לקנות רכב כי אינני יודעת מה הכנסותיך אבל דבר אחד בטוח:אם קשר בינך ובין מישהי יעלה ויפול על הרכב שיש לך או אין לך-וותר על הקשר כבר מעכשיו. בחורה טובה ואשה שעימה תרצה לחלוק את חייךתאהב אותך בגלל מי ומה שאתה.

כשההורים נותנים בשמחה, כייף. וכשלא, זה לא לגיטמי ללחוץ עליהם

חבל מאוד

חבל מאוד שהוריך לא מבינים כמה דברים: 1. תל-אביב בלתי אפשרית לניידות ללא רכב, אופנוע וכדומה. 2. איך הוריך מצפים שצעיר בגילך יוכל להיות בעל רכב משלו? יש לך תקציב? גם לזוגות צעירים אשר שניהם מפרנסים קשה להגיע לרכב משלהם. 3. אני מציעה לך להציע להם שיקנו לך רכב או אופנוע שתוכל להתנייע בתוך תל-אביב ואולי יכאב להם פחות שהם נותנים לך את הרכב.

יש לך בתל אביב

השכרת רכבים מחניון לחניון לא ממש זוכרת איך קוראים לזה אבל אתה מטעין כרטיס ממש מגיע לרכב מצמיד אותו לשמשה נוסע עד לחניון הבא ושם משאיר את הרכב . הרכבים האלה מגיעים עם מיכל דלק והמחיר להשכרה די סביר .. זא אתה לא חייב לשכור רכב מחברות ההשכרה וגם לא לשאול מחבר או מההורים . אתה יכול לקחת את הרכבים האלה לנסיעות קצרות או ארוכות וזהו למעשה

קרא וכולם את הבדיחות היהודיות ובין הייתר זו על תחילת החיים ותבין

שורות מחץ של קומיקאים יהודים - בדיוק חזרתי מטיול תענוגות. לקחתי את חמותי לשדה התעופה. - אני מאוהב באותה אישה כבר 38 שנים. אם אישתי תגלה, היא תהרוג אותי! - מהן 3 המילים שאישה לעולם לא רוצה לשמוע כשהיא באמצע סקס? "מותק, הגעתי הביתה!" - אנחנו תמיד מחזיקים ידיים. אם אני עוזב לה את היד, היא נכנסת לחנויות. - אישתי ואני חזרנו למלון שבו בילינו את ירח הדבש שלנו. הפעם אני זה שנשארתי לבכות במקלחת. - אשתי בילתה שעתיים בסלון יופי. זה היה בשביל לקבל הצעת מחיר. - היא קיבלה בוץ עם מינרלים ונראתה נפלא למשך יומיים. ואז הבוץ ירד. - הד"ר נתן לחולה חצי שנה לחיות. החולה לא החזיר את החוב, אז הרופא נתן לו עוד חצי שנה. - הרופא מתקשר לגברת כהן: "גברת כהן, השיק שלך חזר". גברת כהן עונה לו: "גם דלקת הפרקים שלי חזרה!" - רופא: "אתה תחיה עד גיל 60". חולה: "אני כבר בן 60!" רופא: "אתה רואה, אמרתי לך!" - חולה: "יש לי צלצול באזניים". רופא: "אל תענה!" - שיכור הובא לפני שופט. השופט אומר: "הגעת לפה בגלל השתייה שלך" עונה השיכור: "או.קיי, בוא נתחיל בחגיגה!" - למה גברים מתים לפני נשותיהם? כי הם רוצים. - יש מחלוקת גדולה במסורת היהודית לגבי השאלה מתי מתחילים החיים. ההשקפה היהודית אומרת שהעובר לא נחשב ליצור חי עד שהוא מסיים תואר במשפטים. - לכל גבר יהודי תמיד יש 2 אפשרויות לבחירה בארוחת ערב: לאכול או לישון רעב. - איפה הכי כדאי לגבר יהודי להחביא כסף מאישתו? מתחת לדלי של השטיפה... - קבצן אחד ניגש לאמא יהודייה ברחוב ואומר לה: "גברת, לא אכלתי כבר 3 ימים". היא עונה לו: "תאכל בכוח!" - מה ההבדל בין רוטוויילר לאמא יהודייה? הרוטוויילר בסוף משחרר...

ומה אתם אומרים על זה שההורים והסביבה כולה לוחצת עליכם לקחת משכנתא?

"...מסתבר שרוב הסביבה שלי חושבת אחרת. החברים שטוענים שהגיע הזמן (או שפשוט מקנאים שאנחנו גרים במרכז ת"א בשכירות והם תקועים בשולי גוש דן בדירה משלהם), ההורים שטוענים שהנה, עוד מעט יהיו ילדים וילדים צריכים בית קבוע (אז פשוט תגידו שאתם מתים לנכדים) ואשתי שטוענת שבית משלה היא תרגיש חופשיה לעצב בדיוק איך שמתחשק לה (עיצוב שכנראה יעלה לא פחות מהבית עצמו)." לא אני כתבתי את הפוסט הזה אבל הוא משפיע עליי וגם מערער את הביטחון והדעה שלי שמשכנתא לא חשובה. מה עם ירח דבש נורמלי שמעולם לא עשינו??
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר